صاحب میخانه ایرلندی که باز در روز سنت پاتریک با وجود coronavirus سفارش به اتهام بزه

یک جنوبی پاسادنا میخانه ایرلندی باز کرد تا در روز سنت پاتریک در سرپیچی از coronavirus خاموش کردن سفارشات. در حال حاضر صاحب آن می تواند تا 90 روز در زندان یا 1000 $خوب است.

گریفین از کینسل در ساوت پاسادنا استقبال کاربران در سبز داخل در مارس 17, تنها دو روز پس از شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti صدور یک فرمان منع رستوران از وعده ناهار خوردن-در مواد غذایی است.

عصبانی ساکنان خارج از رستوران و در Facebook بلافاصله با انتقاد از جشن ظاهرا رفتن در داخل. روز چهارشنبه L. A. شهرستان دفتر دادستان منطقه اعلام کرد که میخانه را صاحب جوزف پاتریک گریفین از دریاچه تراس با اتهام بزه به اتهام نقض countywide coronavirus سفارش.

اگر وجود دارد یک حزب در میخانه که بعد از آن نمی هموار.

تبلیغات

جنوبی پاسادنا پلیس اولین بازدید میخانه در 12:48 بعد از ظهر برای گفتن گریفین, 57, که کسب و کار خود را می تواند تنها در خدمت takeout و تحویل. در 3:08 p. m., آنها بازگشت و با صدور بهداشت و ایمنی کد استناد. در مورد 7 بعد از ظهر افسران — این بار با یک نماینده از L. A. County Department of Public Safety — ساخته شده خود را در سومین و آخرین دیدار, صدور دیگری استناد قبل از گریفین بسته همه چیز را.

در یک ویدیو ارسال شده به توییتر توسط جاش Albrekston در 6:45 بعد از ظهر آن روز پلیس نشان داده می شد ایستاده در خارج به عنوان مشتریان خوردند و راک ایرلندی موسیقی آرامش درون.

انتشار اخبار از دفتر دادستان منطقه گذاشته شارژ.

تبلیغات

“در طول سفارش الزامی بسته شدن میله که در خدمت مواد غذایی و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری نوار گفته می شود درهای خود را خدمت مشتریان و ارائه زندگی می کنند سرگرمی” اطلاعات عمومی افسر ریکاردو سانتیاگو گفت: در انتشار.

گریفین نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر چهارشنبه. او قبلا گفته شده این بار او نمی دانست میخانه قرار بود بسته شد به دلیل هجوم سریع از coronavirus سلامت سفارشات. در مارس 16, شهر جنوبی پاسادنا به دنبال این شهرستان منجر شود و صادر سفارش خود را متوقف ناهار خوردن در رستوران و خدمات.

جنوبی پاسادنا شهرستان مدیر استفانی DeWolfe در آن زمان گفت که “سلامت و ایمنی جامعه ما می آید برای اولین بار. لس آنجلس پرجمعیت ترین شهرستان در کشور و بیشتر ما می توانید انجام دهید برای محدود کردن تعاملات ما کمک خواهد کرد که برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.”

گریفین گفت: بار پس از آن که او توصیه مشتریان را تنها takeout و تحویل سفارشات و برای غذا خوردن در محل. میخانه روز راه اندازی شد برای شروع با 7:30 صبح همه شما می توانید خوردن صبحانه ایرلندی و رول با دو باند آن رویداد تقویم را نشان می دهد.

تبلیغات

“من نمی شنیدن هر گونه شکایت تا روز و من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند کسانی که آمد از دیگر کسب و کار منطقه و از چند نفر مشخص به بسته ما را” گریفین گفت.

نظرات در “مبارک روز سنت پاتریک” پست در رستوران Facebook صفحه تعزیر مالک برای باز کردن رنگ یک تصویر متفاوت از یک احسان در جامعه است.

“شما با قرار دادن جامعه در معرض خطر ابتلا به پول” خواندن یک پست از Mitzye Ribas.

“این دقیقا همان است که چرا همه این سخت گیری ساخته شد … برای جلوگیری از مردم را از بالقوه گسترش Covid-19” گفت: یکی دیگر از Malinda Fong Vargas.

تبلیغات

در مارس 17, L. A. شهرستان گزارش 144 مورد از coronavirus. سه ماه بعد این شهرستان گزارش شده 77,260 تایید موارد از جمله 2,088 موارد جدید در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de