Prince William County نمی خواهد به دنبال تمدید توافق با یخ مجموعه منقضی 30 ژوئن

پس از 13 سال, Prince William County, ویرجینیا, توافق با ایالات متحده مهاجرت و گمرک اجازه خواهد داشت به پایان می رسد ژوئن 30.

بحث 287(گرم) برنامه اجازه می دهد تا مردم دستگیر و به جرائم خود را به بررسی وضعیت مهاجرت در زندان شهرستان است.

این فعال کارکنان زندان به هشدار یخ هنگامی که ماموران بازداشت یک فرد مستند نشده و به معنای کانتی می تواند نگه دارید دستگیرشدگان در بازداشت به مدت 48 ساعت قبل از انتقال آنها به یخ بازداشت fardia electronics news شریک InsideNova گزارش شده است.

در روز شنبه ملاقات با پرنس ویلیام-منسس منطقه ای زندان مدیره که نظارت بر این برنامه هیچ یک چهارم یک حرکت برای گسترش این برنامه است.

در طول بحث County Sheriff گلن هیل است که رئیس زندان مدیره ابراز حمایت خود را از برنامه و گفت که او فکر آن ساخته شده شهرستان امن تر است.

“این برنامه است عمل بسیار بی سر و صدا در Prince William County است. ما تا به حال هیچ شکایتی در مورد آن” تپه گفت.

اما Prince William County Police Chief بری بارنارد گفت: او را ندیده است هیچ شواهد سخت است که این برنامه به کاهش جرم و جنایت در این شهرستان است.

“من تعجب می کنم اگر این برنامه اجرا شده آن دوره” بارنارد گفت.

ویرجینیا دلم. الیزابت Guzman که یک مهاجر از پرو گفت: مهاجران نمی مانند برنامه.

“در آن ایجاد شده را بدست آورد و بسیاری از ما بسیاری از افرادی که مثل من نگاه چپ این شهرستان به دلیل که” او گفت:.

هیل گفت: او را سرگرم یک حرکت برای گسترش برنامه اما هیچ یک از ارائه یک. بنابراین در پایان این نشست هیل گفت: “بدون دریافت هیچ حرکت برنامه به پایان می رسد در تاریخ 30 ژوئن 2020.”

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de