ریو لیگ فوتبال برای بازگشت پنج شنبه با وجود coronavirus

سائو پائولو (AP) — فوتبال برزیل را یک بازگشت جزئی روز پنج شنبه پس از سه ماه تعلیق ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود تظاهرات از مدیران ورزشی که فکر می کنم آن است که بیش از حد خطرناک برای شروع بازی است.

بدن حاکم از فوتبال در ریو دو ژانیرو چهارشنبه اعلام کرد که Flamengo و بنگو را خالی Maracanã ورزشگاه در لیگ محلی. محلی غول واسکو دا گاما برگزار خواهد شد مکأ در سن Januário ورزشگاه در روز یکشنبه.

بازگشت یک پیروزی برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و Flamengo که تیمی را به لابی برای بازگشت به فوتبال است. Rodolfo Landim رئیس باشگاه شد و در پایتخت برازیلیا با رئیس جمهور زمانی که ریو, فوتبال, بدن اعلام این وسایل است.

بیش از 45000 نفر فوت کرده اند چرا که این ویروس در برزیل و متخصصان سلامت می گویند اوج بحران است در ماه اوت است. در ریو دولت که در آن 16 میلیون نفر زندگی می کنند بیش از 8000 نفر کشته شده اند از COVID-19 تا کنون.

هیچ تاریخ برای آغاز برزیل قهرمانی بود که شروع به برنامه ریزی شده است. باشگاه ها در دولت های دیگر لیگ هستند و تنها به فکر بازگشت در ماه ژوئیه اگر مقامات بهداشتی به توافق برسند.

دو دیگر بالا ریو باشگاه را رد کرده اند حرکت به شروع بازی. Fluminense و بوتافوگو را تهدید به این پرونده به دادگاه های ورزشی برای جلوگیری از بازگشت زود هنگام.

هنوز ریو, فوتبال, بدن گفت: Fluminense و بتفگو در حال برنامه ریزی برای بازی روز دوشنبه در برابر ولتا ردندا و Cabofriense بود.

پس از اعلام Botafogo جمهور نلسون Mufarrej گفت: بازیکنان تیم را به بازگشت به آموزش در روز شنبه و نیاز به 15 روز آماده است. این باشگاه گفت: پنج نفر از بازیکنان خود را به حال شده است با آلوده coronavirus اما همه بهبود هست.

در یک دیدار به پایان رسید که در اواخر سه شنبه از ریو فوتبال بدن با انتقاد بتفگو و Fluminense.

“خوب دانشجویی که در مورد مطالعه برای آزمون آماده, آمد در اینجا به آن را انجام دهد. اما دانشجویی که آماده نیست می خواهد برای به تعویق انداختن آن” روبنس لپس گفت.

فلامنگو و واسکو آموزش دیده اند برای تقریبا سه هفته در برابر, در برابر توصیه های بهداشتی محلی مقامات.

ریو شهردار Marcelo Crivella گفت: پس از جلسه با مدیران باشگاه است که کسانی که می خواهید به صبر کنید تا ماه جولای به بازی دوباره باید مجاز به انجام این کار بدون مواجهه با خطر مجازات است.

“در این لحظه ما نیاز به در نظر گرفتن که هر یک از واکنش متفاوت” Crivella گفت. “فقط تصویر چه اتفاقی می افتد اگر بتفگو و Fluminense از دست دادن برای نشان دادن تا در طول coronavirus (همه گیر). مردم را درک نمی کنند. به عنوان یک بتفگو فن من خواهد بود و غمگین.”

رییس جمهوری برزیل یکی از معدود رهبران جهان است که درصدد خطرات ناشی از COVID-19. او اصرار داشت که انزوای اجتماعی اقدامات خطرناک تر هستند برای بقای برزیلی ها نسبت به بحران اقتصادی که در حال حاضر آمار کشور است. او به مدت طولانی حمایت برای فوتبال بازگشت.

همچنین در روز چهارشنبه, برزیل, پرجمعیت ترین ایالت و مرکز کشور coronavirus همه گیر اجازه باشگاه های فوتبال برای بازگشت به آموزش در جولای 1st. سائو پائولو رژیم صهیونیستی است. João Doria اعلام کرد این تصمیم در همان روز یک رکورد 389 مرگ و میر ناشی از COVID-19 تایید شد در دولت از 46 میلیون نفر است.

سائو پائولو دولت دیده می شود بیش از 11 ، 000 مرگ و میر ناشی از ویروس است. تنها تیم فوتبال در منطقه است که در حال حاضر آموزش Red Bull Bragantino که رز به برزیل, برترین بخش در سال گذشته است. این باشگاه با حمایت از نوشابه انرژی ساز داده شده بود تایید توسط شهر کوچک برگنکا پولیستا که در آن است بر اساس, برای بازگشت به عمل است.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de