Rising Sun رسومات را کوکتل کیت حفظ و تابستان خنک

من صرف بسیاری از فصل تابستان در آبجوسازی پتیس در سراسر مترو دنور. و در چند سال گذشته من هم شمارش کاملا چند از wineries. اما به عنوان محلی تقطیر جنبش همچنان به رشد من شده بی مبالات در مورد بازدید از انواع افسانه مقطر در خود من در حیاط پشت. بنابراین این هفته من به دنبال یک جواهر کوچک است که بسیار نزدیک به خانه من شرمنده اعتراف کنم هرگز.

Rising Sun کارخانه یا محل تقطیر شده و ساخت ارواح حدود هفت سال است. سحر Nudell Richardson, زن در راس است که اختصاص داده شده به مواد آلی به عنوان سر distiller کیم Cavallaro — همچنین یک رشته badass خانم. این دو در حال حاضر ارائه تعدادی از carryout کوکتل گزینه های که خود را برجسته سبز و آب پرتقال. این شامل ملک و ذرت و هلو جان دالی یک شیلی مارتینی و اسطوخودوس ترش لیموناد. خدمت در ماسون کوزه و آماده رفتن این تنها شما را به عقب $20 تا $25 برای سه تا پنج نفر.

All the makings for refreshing drinks.گسترش

همه گیری های برای نوشیدنی های طراوت.

لی چاوز بوش

اما آنچه واقعا گرفتار چشم من طلوع خورشید دسته از کوکتل کیت. این محدوده از $44 $115 و واقعا به شما کمک کند کراوات یک در با یک جمعیت. سخت لیموناد و کامل هلو کیت را بزرگ تابستان فرشنرس و با وجود دو Bloody Mary گزینه (یکی با شیلی سفید ویسکی با ودکا) برای صبحانه نیاز است. اما من با یک جین دختر بچه, بنابراین من تصمیم گرفتند برای یک اسطوخودوس ترش کوکتل کیت که شامل 750 میلی لیتر بطری جین یک 375ml بطری ترش آب نارگیل و چهار بسته TopNote گریپ فروت, نوشابه, همه برای $77. Rising Sun حتی انداخت در چهار اونس بطری, در خانه, ضد عفونی کننده دست.

خورشید در حال افزایش است تنظیم پشت در یک دفتر و انبار در نزدیکی نوار بالا مایل ورزشگاه. آن را آرام و در محل آفتابی و با وجود محیط اطراف, و مانند برخی از آبجوسازی taprooms اشغال مشابه نيمه صنعتی مجتمع سفر کردم پیدا کنم این یابم و دعوت. در من منصوب وانت بار 12:30 p. m. (کارخانه یا محل تقطیر بسته در 5 p. m. در لحظه) من بسته آماده بود و انتظار; تمام من مجبور به انجام نگه دارید برای نماز روز هفته نوشیدن ساعت.

Rising Sun provides the booze; you choose the snacks.گسترش

طلوع خورشید را فراهم می کند مشروب الکلی; شما در انتخاب تنقلات.

لی چاوز بوش

جاده ابریشم Rising Sun تاریخ-الهام جین است معطر و گیاهان دارویی-جلو — نه از نوع جین شما باید انتظار به محو شدن پس زمینه (که شما ممکن است را انتخاب کنید نرمتر ودکا). در 30 درصد ABV این اسطوخودوس ترش آب نارگیل نمی ظروف سرباز یا مسافر در اطراف یا, اما یک عسلی طعم گل می افزاید که در عین حال پیچیدگی بیشتر به نوشیدن. این کیت شامل نمی شود دستورالعمل بنابراین شروع کردم با حدود دو اونس جین نیم اونس یا بیشتر از ترش لیکور و سه اونس از گریپ فروت نوشابه (اگر شما آن را در سمت شیرین شما همچنین می توانید اضافه کردن یک خط تیره از شربت ساده). خلاصه ی کوکتل شد برجسته از من کباب و چون من تصمیم گرفتند برای کیت به جای ساخته و نوشیدنی, من حتی تا به حال مانده مشروب الکلی ساخت من زندگی حزب در آخر هفته کمپینگ.

به عنوان طلوع خورشید به نظر می رسد نسبت به باز کردن آن اتاق مزه این جمعه, ژوئن 19, من امیدوارم که شما و دوستان خود هاپ بر روی پلت رودخانه دنباله و خود را به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته راه به این گوشه از-آب و رفع خستگی. و اگر شما از رفتن به کوه بعد از این تابستان شما به زودی قادر به توقف در فریسکو که در آن Nudell ریچاردسون است که ساختمان دوم برآمدن خورشید. فقط فراموش نکنید مشخصی ضد عفونی کننده دست.

Rising Sun رسومات باز است 1330 در زونی پوبلوو خیابان برای انتخاب کنید تا سفارشات از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه, 4 تا 8 بعد از ظهر روز شنبه و 2 تا 6 بعد از ظهر روز یکشنبه. تحویل نیز موجود است از 4 تا 8 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه. و شروع این هفته مزه اتاق باز خواهد شد از 4 تا 9 بعد از ظهر جمعه و شنبه و 3 تا 6 بعد از ظهر یکشنبه. بازدید از کارخانه یا محل تقطیر وب سایت برای یک لیست از ارواح و کوکتل و به سفارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>