استاپلتون محله نمایندگان رای به تغییر نام جامعه

استاپلتون محله در شمال دنور که خرس نام شهردار بن استاپلتون یک بار KKK عضو به زودی یک نام جدید.

“اگر نسکار می توانید خلاص شدن از شر مؤتلفه پرچم ما می توانیم یک بیانیه که تغییر نام استاپلتون است درست انجام برای حمایت از جامعه ما و نشان می دهد که ما در حال فراگیر و واقعا معنی آن” کریستی Spilsted یک نماینده به استاد جامعه انجمن استاپلتون گفت: در ژوئن 17 قبل از او و دیگر نمایندگان رای دادند به اتفاق آرا به حمایت از تغییر نام برای محله.

نمایندگان نه تنها رای دادند و توصیه می شود که هیئت مدیره خود را تغییر دهید محله نام آنها متعهد به همکاری با استاپلتون ایالات همسایه (یکشنبه) در چیدن یک نام جدید و متعهد است که آنها می خواهم در حال حاضر که نام جدید به هیئت مدیره برای تصویب نهایی است.

این رای نشان دهنده یک لحظه کلیدی در دهه مبارزه با نژادی عدالت طرفداران به حذف هر گونه homages به شهردار استاپلتون از شهرستان. در سال های اخیر استاپلتون نام ناپدید شده است از علامت های سازمانی و monikers اما آن باقی مانده است عنوان رسمی محله ساخته شده بود که در سایت از استاپلتون فرودگاه بین المللی بود که پس از نام شهردار در سال 1944.

در ماه اوت سال 2019 استاد جامعه ارتباط سازماندهی یک همه پرسی از صاحبان املاک در تغییر نام و نام خانوادگی. فقط با 30 درصد مشارکت حدود 65 درصد از رای دهندگان ابراز تمایل به حفظ نام و نام خانوادگی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اما پس از آن تظاهرات پس از کشته شدن جورج فلوید جاروب از طریق دنور ارسال هزاران نفر به خیابان ها و آوردن یک انگیزه جدید به یک پتانسیل تغییر نام برای استاپلتون. قبل از محله نمایندگان می تواند بحث در مورد ایده, اما, دنور, عضو هیئت مدیره مدرسه تی اندرسون توییتی اولتیماتوم به استاپلتون محله: تغییر نام و یا ما مارس. روز بعد استاد جامعه انجمن با انتشار بیانیه ای که در آن نمایندگان متعهد به یک نام تغییر دهید. این رای در تاریخ 17 ژوئن مستحکم آن موقعیت است.

در حال حاضر استاد جامعه ارتباط و خورشید که به تازگی rebranded و از بین بردن “استاپلتون” از آن Facebook صفحه خواهد شد با تشکیل کمیته ای است که تمرکز بر روی انتخاب یک نام جدید.

خورشید در حال حاضر در حال بررسی پیشنهادات و در حال حاضر با دریافت حدود هفتاد ارسالی. این کمیته خواهد شد و سپس محدود کردن امکانات “به تعدادی که بیشتر قابل کنترل برای جامعه به شروع رای گیری در” با توجه به آماندا Allshouse جمهور از خورشید است.

“این کمیته را انتخاب کنید نام. نتیجه نهایی خواهد شد به طور کامل جامعه محور” Allshouse گفت: در طول 17 ژوئن استاد جامعه انجمن نشست.

یک نام می تواند انتخاب شود به عنوان اوایل به عنوان در اواخر تابستان و پس از آن جامعه نمایندگان در حال حاضر خواهد بود انتخاب خود را به استاد جامعه مدیره کانون برای تصویب نهایی است.

یک گزینه برای یک محله جدید نام که به دست آوردن کشش است وستبروک که افتخار Joseph H. P. وستبروک نور-پوست آفریقایی-آمریکایی دکتر که نفوذ کلان در این گروه اوج در اینجا در دنور. دیگران در حال هل دادن برای محله به نام جاستینا افتخار از جاستینا فورد اولین زن پزشک در دنور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>