آزمون ساز هدفمند توسط FDA می گوید که در پاسخ به ما نگرانی

مهر — یک شرکت هدفمند توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای فروش غیر مجاز coronavirus آنتی بادی آزمایش می گوید که در پاسخ به رگولاتور’ نگرانی اما هیچ عملیات کسب و کار در ایالات متحده

غذا و دارو اعلام کرد و گفت: با ارسال نامه هشدار به سه شرکت فروش خانه آزمایش خون هیچ یک از آن بررسی شده است یا مجاز توسط آژانس. در خانه تست می تواند خطرات اضافی برای بیماران با توجه به خطر معیوب نتایج. FDA مجاز هر COVID-19 آزمون استفاده می شود به طور کامل در خانه

یک نماینده هنگ کنگ مبتنی بر Medakit Ltd. گفت: از طریق ایمیل آن را در پاسخ به آژانس نامه با یک سری از مراحل از جمله مسدود کردن خرید ایالات متحده از وب سایت خود را و اضافه کردن یک سلب مسئولیت است که محصولات آن را بررسی نکرده و یا تایید شده توسط FDA. علاوه بر این شرکت گفته است که بررسی زبان های تبلیغاتی از آن استفاده می کند برای تست که در آن گفت: تنها در نظر گرفته شده برای استفاده توسط متخصصان بهداشت و نه مصرف کنندگان.

این شرکت گفت: آن عمدتا در عمل در اروپا و بدون حضور کسب و کار در ایالات متحده

در این نامه هشدار می آیند به عنوان FDA تلاش می کند به پلیس ده ها تن از آنتی بادی آزمایش که آژانس اجازه داده بر روی بازار در اوایل سال جاری بدون شواهدی وجود دارد که آنها کار می کرد. پس از آمدن زیر آتش از کارشناسان و اعضای کنگره FDA تغییر دوره ماه گذشته گفتن شرکت ها برای ارسال تست داده تا در بازار باقی می ماند.

آنتی بادی آزمایش های مختلف از بینی تست های گرد استفاده می شود برای تشخیص فعال ترین عفونت. آزمون به جای آن به دنبال خون پروتئین ها به نام آنتی بادی است که نشان می دهد کسی تا به حال یک عفونت قبلی. بسیاری از آزمایشات با استفاده از یک انگشت و خراش از خون بر روی یک نوار تست.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de