آخرین: 2 فلوریدا شهرستانها تشدید بیماری همه گیر بازگشایی

ققنوس آریزونا بیمارستان در حال درمان یک شماره ثبت از coronavirus بیماران در میان موجی از موارد جدید ساخته شده است که دولت ایالات متحده ویروس کانون.

دولت خدمات بهداشتی و درمانی بخش گزارش یک رکورد تعداد اتاق اورژانس برای این ویروس به عنوان به خوبی.

آژانس تایید کرد 1,827 موارد جدید و 20 جدید مرگ و میر یکشنبه آوردن تعداد موارد تایید شده به 40,924 و مرگ و میر به 1,239.

بیمارستان درمان شدند 1,582 بیماران در روز سه شنبه افزایش بیش از 500 از دو هفته قبل.

اتاق اورژانس برای بیماران مبتلا به ویروس علائم افزایش یافت و به حدود 1,100.

در ژوئن 3, بیمارستان گزارش دیدن 638 نفر در ER. این رکورد جدید به عنوان کالیفرنیا ، mlb است که تحت فشار به برداشتن قدم برای جلوگیری از افزایش عمده ای در موارد. ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و سیاستمداران دموکرات اصرار او به نیاز مردم به پوشیدن ماسک در عمومی اما تا کنون او را رد کرده است یک فرمان در حالی که ماسک نشان می دهد ،

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

__ سازمان بهداشت جهانی می گوید درک بیشتر مورد نیاز در استروئید است که نشان داده شد در یک دادگاه به کاهش مرگ و میر در میان بیماران بدحال.

— آلمان می گوید: تاثیر این بیماری همه گیر در کشورهای در حال توسعه می تواند پیامدهای امنیتی برای اروپا مگر اینکه مراحل گرفته شده برای کمک به تلاش سازمان ملل.

پاکستان اعلام کرد قصد دارد برای بازگرداندن دهها هزار نفر از شهروندان رشته در سراسر جهان است.

رئیس جمهور هندوراس تست مثبت برای کوروناویروس.

— چین سرمایه گزارش های اندکی افزایش در تعداد از تایید جدید کروناویروس موارد آن به دنبال جنگ اخیر شیوع در پکن.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی رئیس جمهور خاطر نشان کرد چین است که کشورهای آفریقایی به دنبال بدهی های قابل توجه به عنوان آنها مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa خطاب به رئیس جمهور چین در طول یک آنلاین چین-آفریقا نشست به بحث در مورد این ویروس است که آلوده بیش از 260,000 مردم در سراسر آفریقا.

کشورهای آفریقایی در اوایل بیماری همه گیر به نام دو سال تعلیق از پرداخت بدهی ها و کمک های دیگر که اجازه می دهد آنها را به تمرکز منابع در بحران بهداشت و درمان.

اما چین و آفریقا و بزرگترین طلبکار است و نه حاکی از آن ارائه خواهد شد یک راه حل فراگیر و کارشناسان می گویند آن را به جای تمرکز بر ترتیبات دو جانبه با کشورها است.

آفریقای جنوبی رئیس جمهور خواست چین برای عرضه بیشتر امداد “و یا به پیشنهاد راه حل های جایگزین,” هشدار داد که “بدترین است که هنوز هم می آیند” برای آفریقا در این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور چین در سخنرانی خود گفت که او امیدوار است جامعه بین المللی “به خصوص کشورهای توسعه یافته و چند جانبه موسسات مالی عمل کند و قدرتمند تر در بدهی و تعلیق برای آفریقا است.”

___

اسلام آباد — پاکستان اعلام کرد قصد دارد برای بازگرداندن همه آن کسانی که شهروندان سرگردان در سراسر جهان از جمله در خاورمیانه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

سید ذوالفقار بخاری که به توصیه نخست وزیر عمران خان پاکستانی در مورد زندگی در خارج از کشور گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که بین 45,000 40,000 و از اتباع خود خواهد بود و به خانه آورده هر هفته شروع ژوئن 20.

او گفت: تمام بین المللی پروازهای مسافری هستند که مجاز به ادامه عملیات خود را در 25 درصد ظرفیت هر اجتماعی فاصله مقررات. در مورد 120,000 پاکستانی در حال انتظار برای بازگشت در هفته های آینده آنها را به قرنطینه خود را در خانه برای 14 روز.

در ماه های اخیر در مورد 75,000 پاکستانی ها در حال حاضر به بازگشت به خانه از طریق خاص و منظم پروازها میان افزایش COVID-19 کشته و عفونت. روز شنبه, پاکستان, گزارش 116 بیشتر COVID-19 مرگ و میر بالاترین تک-روز تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید, بالا بردن آن در مجموع از موارد به 154,760 از جمله 2,975 مرگ و میر.

در تلاش برای مهار این ویروس پاکستان به مهر و موم کردن با ریسک بالا مناطق مسکونی در سراسر کشور است.

___

لندن — شرایط اضطراری رئیس سازمان بهداشت جهانی از این خبر استقبال این هفته که دگزامتازون ارزان استروئید نشان داده شد در یک دادگاه به کاهش مرگ و میر در میان بیماران بدحال با coronavirus کرد و آن را بیش از حد به زودی به تغییر چگونه بیماران درمان می شوند.

“این یکی از پیشرفت های ما در حال رفتن به نیاز به طور موثر مقابله با COVID-19 اما هنوز هم اطلاعات اولیه,” دکتر گفت: Michael Ryan در یک نشست خبری در روز چهارشنبه. “ما در کنار هم لازم است متخصص گروه… و رسیدن به یک تصمیم در اطراف ما بالینی مشاوره برای کشور است.”

رایان گفت که “این زمان را به عجله به تغییر عملکرد بالینی” و که آن را بسیار مهم برای درک مسائل مانند آنچه دوز باید مورد استفاده در بیماران مبتلا به, چگونه بیماران ارزیابی می شود و اگر وجود دارد کافی تامین دارو.

روز سه شنبه زمانی که محققان بریتانیایی اعلام کرد یافته های خود را به وزارت بهداشت گفت: دگزامتازون شده بود تایید شده برای درمان در بیمارستان بستری COVID-19 بیماران به طور موثر بلافاصله.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اشاره کرد که در دو ماه گذشته بیش از 6 میلیون coronavirus موارد شده اند وارد شده و گفت: موارد هنوز تسریع در سطح جهان است. در دو ماه اول تنها 85,000 موارد گزارش شده بیشتر از چین است.

___

واشنگتن — ایالات متحده سلامت رگولاتور کشیده اند مجوز خود را از یک COVID-19 آزمایش خون پس از تعیین آن می تواند ارائه نتایج نادرست.

غذا و دارو گفت: اواخر روز سه شنبه که مشکلات با آزمون از Chembio سیستم های تشخیصی می تواند گمراه کردن بیماران در مورد اینکه آیا آنها تا به حال COVID-19.

این حرکت به عنوان FDA تنظیم کننده تلاش به منظور بررسی دقت و ده ها تن از آنتی بادی آزمایش که آژانس اجازه داده بر روی بازار در اوایل سال جاری بدون شواهدی وجود دارد که آنها کار می کرد. منتقدان گفت که رویکرد ایجاد یک “غرب وحشی’ از آزمون غیر قابل تنظیم. ماه گذشته FDA گفت: شرکت های تست باید تست داده تا در بازار باقی می ماند.

آنتی بادی آزمایش های مختلف از بینی تست های گرد در حال حاضر استفاده می شود برای تشخیص عفونت فعال. این آزمایش به دنبال خون پروتئین ها به نام آنتی بادی است که نشان می دهد کسی تا به حال یک عفونت قبلی اما مبارزه ویروس. بسیاری از آزمایشات با استفاده از یک انگشت و خراش از خون بر روی یک نوار تست.

این Chembio تست یکی از اولین تست که FDA مجاز به نشست فدرال استاندارد. با این حال FDA گفت: پیگیری اطلاعات فرستاده شده توسط این شرکت نشان داد که آزمون تحویل داده غیر قابل قبول تعداد نتایج نادرست است. به عنوان یک نتیجه تست دیگر می تواند به فروش می رسد.

FDA اعطا کرده اضطراری مجوز به 21 دیگر آنتی بادی آزمایش. در ضمن حدود 190 آنتی بادی آزمایش راه اندازی شد تحت این سازمان سیاست های قبلی در انتظار FDA بررسی است.

___

آتن — مقامات یونان گزارش 55 جدید تایید موارد COVID-19 و دو مرگ — تعداد نسبتا بالایی از عفونت های جدید در مقایسه با متوسط دیده می شود در هفته های اخیر.

مقامات در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی روزانه شمارش و پس از این کشور به طور رسمی راه اندازی گردشگری نجومی سه شنبه محدودیت های آرامش بخش برای مسافران و بازگشایی فرودگاه در یونان دومین شهر تسالونیکی.

وزارت بهداشت روز شنبه نمی ارائه هر گونه جزئیات در عفونت های جدید. مرگ و میر رسیده 187 در حالی که تعداد کل تایید عفونت 3,203.

بیشتر محدودیت های مسافرتی با توجه به برداشته شود در تاریخ 1 ژوئیه هنگامی که فرودگاه در جزایر یونان و منطقه ای دیگر مقصد با توجه به برداشته شود.

___

رم — به عنوان آن را پس از اولین روز از ایتالیا COVID-19 شیوع در اواخر فوریه در شمال منطقه لمباردی اختصاص تا کنون بیشترین سهم را از این کشور روزانه موارد جدید.

با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام شنبه شب 242 از 329 coronavirus عفونت های تایید شده در کشور در 24 ساعت گذشته ثبت نام کرده بودند در لومباردی.

در مقایسه این منطقه با کمترین روزانه مورد جدید کشف شد همسایه ناحیهای در شمال غربی ایتالیا با 41 تایید عفونت های جدید.

به طور کلی ایتالیا شمارش 237,828 موارد تایید شده اما از آنجا که بسیاری از افرادی که نمی بستری و یا فقط علائم خفیف را آزمایش نمی شوند که مجموع تعداد  تواند بسیار بالاتر است. وجود 43 مرگ و میر بیماران آلوده در همان دوره 24 ساعته پایان روز شنبه, بالا بردن به 34,448 تعداد کسانی که با درگذشت تایید COVID-19 عفونت.

___

SKOPJE شمال مقدونیه — مقامات در شمال مقدونیه معرفی یک سیستم چرخش برای کارکنان پزشکی بر اساس کشور پس از یک سنبله در COVID-19 موارد است.

پزشکان و دیگر کارکنان از منطقه عمومی بیمارستان آورده بودند به پایتخت جمعه به جای خسته همکاران که شده است دست و پنجه نرم کردن با یک پست-مستند افزایش موارد است.

وزیر بهداشت Venko Filipce روز چهارشنبه اعلام کرد 193 جدید تایید عفونت و نه مرگ و میر در آخرین 24 ساعت ضبط دوره آوردن تعداد کل تایید عفونت به 4,482 و مرگ و میر به 210.

___

سازمان ملل متحد — رئیس مجمع عمومی سازمان ملل به سوء استفاده بهره غیر مجاز خود را به باز کردن U. N. انتخابات زیر به طور چشمگیری متفاوت رای گیری روش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

U. N. ستاد پیچیده در نیویورک باز می ماند برای کارگران ضروری اما دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ دستور داد کارکنان به محل کار از خانه تا ژوئیه 31 عنوان یک بهداشت احتیاط.

بنابراین به جای سفیران از 193 U. N. عضو سازمان ملل تجمع در به شکل نعل اسب در مجمع عمومی مجلسی برای انتخابات است که شامل پر کردن دو کرسی در شورای امنیت سازمان ملل., جدید فرآیند رای گیری با استفاده از فاصله اسلات هم به تصویب رسید.

و به جای رای گیری به طور جداگانه برای آینده مجمع عمومی رئیس جمهور پنج عضو جدید شورای امنیت و 18 اعضای جدید شورای اقتصادی و اجتماعی سه انتخابات برگزار شد همزمان با رأی مخفی.

در میان اوایل رای دهندگان شد سفیر ایالات متحده کلی صنایع دستی و سفرای لهستان و ترکیه است.

___

AUSTIN, تگزاس, تگزاس, دیوان عدالت دبرا Lehrman می گوید او COVID-19 علايم “بسیار شدید” اما او تا به بهبود است.

Lehrman یکی از نه قاضی در ایالات متحده آمریکا با بالاترین دادگاه قانون مدنی. او اعلام کرد مارس 21 که او و شوهرش آزمایش مثبت برای coronavirus با وجود اینکه سخت کوش در مورد زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل. او بالاترین-رتبه بندی رسمی دولت در تگزاس شناخته شده برای بدست ویروس.

تگزاس مجموعه ای از رکورد برای هر دو جدید کروناویروس موارد و تعداد COVID-19 بیماران بستری شده در روز سه شنبه. Lehrman نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد درمان او اما می گوید او قصد دارد برای اهدای پلاسمای خون برای کمک به بیماران دیگر.

___

برلین — وزیر امور خارجه آلمان می گوید: تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در کشورهای در حال توسعه می تواند پیامدهای امنیتی برای اروپا مگر اینکه مراحل گرفته شده برای کمک به تلاش سازمان ملل.

وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت که آلمان سعی کنید به استفاده از آن ریاست شورای امنیت سازمان ملل و اتحادیه اروپا با شروع ماه آینده برای کمک به جلوگیری از یک بحران بهداشتی از تبدیل شدن به یک انساندوستانه.

Maas گفت: آلمان با تمرکز خاص خواهد بود در آفریقا و غرب بالکان غیر اعضای اتحادیه اروپا در اروپای شرقی و آسیای مرکزی و خاورمیانه است.

یک آلمانی کابینه کاغذ به دست آمده توسط آسوشیتد پرس در ادامه می گوید بی ثباتی کشور در آفریقا و خاورمیانه می تواند سوخت موجود در درگیری با تروریسم و مهاجرت نامنظم با “عواقب جدی نیز برای آلمان و اتحادیه اروپا.”

این مقاله بر اهمیت سازمان بهداشت جهانی در پیشرو و هماهنگ کردن واکنش جهانی به این بیماری همه گیر و سازمان های دیگر در کمک به توسعه واکسن و داروهای موثر.

–توسط فرانک Jordans در برلین.

___

نر مالدیو — پارلمان مالدیو بسته شد برای آلودگی بعد از یک عضو هیات آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

مقامات می گویند مقامات بهداشتی شروع استریل ساختمان چهار شنبه و ردیابی کسانی که در تماس با کارکنان.

مالدیو پایتخت نر بوده و تحت یک مستند از ماه آوریل به دلیل ویروس. نمایندگان مجلس به تازگی از سر گرفته شد جلسات در ساختمان پارلمان پس از ملاقات آنلاین.

این مجمع الجزایر دولت گزارش شده 2,094 فتح کرد گرفته شد ویروس موارد و هشت مرگ و میر.

___

برلین — مقامات آلمانی غرب منطقه Guetersloh باید دستور تعطیلی تمام مدارس و مراکز مراقبت از کودکان پس از صدها نفر از کارگران در آلمان بزرگترین کشتارگاه آزمایش مثبت برای COVID-19.

منطقه ای روزانه Westfalen-Blatt گزارش روز شنبه که برخی از 475 نفر تست مثبت برای کروناویروس جدید, اضافه کردن به 128 مورد در حال حاضر شناخته شده است. بیشتر از 400 نتایج آزمون شد و هنوز در انتظار.

شیوع بیماری در Toennies کشتارگاه در ردا-Wiedenbrueck تحت فشار قرار دادند تا تعداد موارد در منطقه به مراتب بالاتر از دولت در آستانه برای اقدامات اضطراری است که در 50 عفونت های جدید در یک هفته در هر 100 ، 000 نفر است.

مقامات برنامه ریزی برای اعلام بعدا یکشنبه اینکه بیشتر اقدامات گرفته خواهد شد مانند بسته شدن فروشگاه ها و رستوران ها برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

Westfalen-Blatt گزارش داد که مقامات بر این باورند برخی از موارد وارداتی از کشورهای دیگر توسط کارگران مهاجر که در زمان استفاده از تازگی بازگشایی مرزهای اروپا به دیدار خانواده خود را.

___

بانکوک — تایلند رهبر می گوید این کشور آغاز شده است به دیدن “نور در انتهای تونل” در مبارزه با COVID-19 اما در فاصله ای دور از اعلام پیروزی.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا گفت: روز شنبه در یک سخنرانی تلویزیونی که از تایلند به رسمیت شناخته شده برای کنترل گسترش از coronavirus شد و در حال حاضر آرامش بخش که بسیاری از محدودیت های که ممکن است تا به حال به ماندن هشدار در برابر موج دوم این بیماری است.

“ما باید بسیار مراقب باشید در ادامه به پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله و بهداشت دست و به طور کلی مراقب باشید در مورد جمع آوری با هم,” او گفت:.

مقامات تایلندی در روز قبل از آن اعلام کرد هیچ مورد جدید از این بیماری خروج از کشور در مجموع از ماه ژانویه در 3,135 با 58 مرگ و میر.

شورای نظامی همچنین خطاب به ویرانی اقتصادی ایجاد اغتشاش توسط coronavirus بحران گفت: “بازگرداندن توانایی مردم برای به دست آوردن یک نمایشگاه زندگی” بود و حتی بزرگتر به چالش بکشد.

___

ویلنیوس, لیتوانی — لیتوانی به پایان رسیده است آن سه ماه مستند رژیم تحمیل شده ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اما دولت می گوید بالتیک ملت خود را ادامه خواهد داد اضطراری اعلام شده است.

قرنطینه آغاز شد که مارس 16 برداشته شد چهارشنبه و دولت لیتوانی hals متوقف بیشترین محدودیت را برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در میان چیزهای دیگر بزرگتر اجتماعات مجاز و محافظ facemasks دیگر مورد نیاز در مکان های عمومی. اکثر شهروندان اروپایی مجاز به ورود به کشور به جز ساکنان انگلیس و پرتغال و سوئد.

همانطور که از سهشنبه در مجموع 1,776 coronavirus موارد و 76 مرگ و میر ثبت شده است در لیتوانی یک ملت نزدیک به 3 میلیون نفر است.

___

شهر داکا — بنگلادش coronavirus caseload نزدیک شدن 100,000 به عنوان کشور گزارش دیگری 4,008 جدید موارد مثبت و دیگری 43 مرگ و میر.

Nasima سلطانه سلامت اداره گفت: شمار تلفات ناشی از این ویروس رسیده 1,305 با آخرین تلفات و تعداد عفونت در ایستاده بود 98,489. کشور و بازرگانی وزیر تیپو منشی بود که از جمله موارد مثبت.

بنگلادش یک ملت از 160 میلیون نفر دارای ضعف سیستم بهداشت و درمان. است که به شدت مورد آزمایش در طول بیماری همه گیر.

___

مکزیکو سیتی — رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز, دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

بیانیه صادر شده توسط ریاست جمهوری اواخر روز سه شنبه گفت: هرناندز تا به حال به دنبال توصیه های بهداشتی اقدامات احتیاطی اما “به دلیل ماهیت کار خود را, آن را نمی ممکن است به باقی می ماند در مجموع انزوا.”

دفتر خود گفت: هرناندز شروع به احساس بد در طول تعطیلات آخر هفته و عفونت های ویروسی تایید شد در روز سه شنبه. این بیانیه گفت که او تحت درمان با microdacyn, آزیترومایسین, ایورمکتین و روي.

آن گفت: بانوی اول نشان داده که هیچ COVID-19 علائم.

هندوراس گزارش شده بیش از 9,100 تایید ویروس موارد و 322 مرگ و میر.

___

مانیل فیلیپین — یک پزوی فیلیپین ضد پيوند دادستان می گوید خود را به آژانس را بررسی ملی وزارت بهداشت و بالای آن مقامات بیش از مرگ و میر ناشی از پرسنل پزشکی به دلیل یک اتهام نادرست از این کشور شیوع کروناویروس.

بازرس ساموئل Martires گفت: محققان خواهد نگاه به مسئولیت کیفری ممکن است از وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو سوم و دیگر مقامات برای تاخیر در تهیه لباس محافظ و دیگر ساقط است که منجر به مرگ تعدادی از پزشکان و دیگر متخصصان سلامت است.

وزارت بهداشت می گوید آن را به همکاری در تحقیقات.

Martires خبرنگاران وجود داشته است تاخیر و سردرگمی در این گزارش از coronavirus موارد و مرگ و میر در فیلیپین و در تحویل کمک به آلوده پرسنل پزشکی. این کشور دارای بیش از 27,000 مورد تأیید و 1,108 گزارش ویروس های مربوط به مرگ و میر.

فیلیپین سناتورها به طور جداگانه خواستار دوقو استعفای در مارس با استناد به خود را “شکست رهبری” در پاسخ به بحران بهداشت و درمان, اما رئیس جمهور رودریگو Duterte او را نگه داشته و دستور او را به کار سخت تر است.

___

لندن — هنر بدن هشدار داده که بریتانیا چهره یک “فاجعه فرهنگی” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که می تواند در نتیجه از دست دادن 400,000 شغل.

یک مطالعه توسط فکر می کنم تانک اقتصاد آکسفورد می گوید و انگلستان صنایع خلاق می تواند از دست دادن 74 میلیارد پوند ($92.8 میلیارد دلار) درآمد در این سال و در انگلستان 2 میلیون خلاق-بخش مشاغل می تواند از دست رفته.

موسیقی و تئاتر و هنر, طراحی, معماری و انتشارات تولید میلیاردها دلار برای اقتصاد بریتانیا هر سال اما در کشور باشگاه, تئاتر, سینما, سالن های کنسرت و گالری های هنری تعطیل در ماه مارس به عنوان بخشی از یک مستند در سراسر کشور. داخل سالن صورت باقی مانده بسته برای بسیاری از ماه به دلیل اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

مدیر اجرایی کارولین Norbury از صنایع خلاق فدراسیون که لابی برای هنر و فرهنگ گفت: بدون حمایت دولت “هزاران نفر از جهان پیشرو کسب و کار خلاق خود را به بستن درهای خود را.”

او نام دولت برای راه اندازی یک “فرهنگی تجدید صندوق” و در ادامه حمایت از برنامه است که پشتیبانی مردم خود اشتغالی و furloughed کارگران در طول مستند.

___

مسکو — ویژه ضد عفونی تونل نصب شده در محل اقامت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در خارج از مسکو و دو در کرملین پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه.

گزارش در مورد تونل پاشش هر کسی که عبور از آن را با مواد ضد عفونی کننده به نظر می رسد در رسانه های دولتی روز سه شنبه شب. ریانووستی خبر داد که تونل ساخته شده بود توسط یک شرکت روسی مستقر در پنزا برخی از 550 کیلومتر (340 مایل) جنوب شرقی مسکو است.

تونل نصب شده اند که شیوع “بود در نوسان کامل” Peskov گفت. “وقتی که می آید به رئیس دولت اقدامات احتیاطی اضافی قابل توجیه است.”

ماه گذشته پوتین گفت که روسیه تا به حال تصویب اوج شیوع و از دولت خواست تا به تدریج شروع به کاهش مستند محدودیت در محل پس از اواخر ماه مارس است.

روز شنبه, روسی, مقامات بهداشتی گزارش 7,843 جدید کروناویروس موارد — کمترین روزانه تعدادی از اواخر ماه آوریل است. این کشور caseload – در حال حاضر در 553,301 – باقی مانده است سوم بزرگترین در جهان است.

کرملین منتقدان سوال آمار رسمی و لینک بازگشایی تلاش های روسیه تمایل دولت به افزایش میزان مشارکت در آینده رفراندوم قانون اساسی است که اجازه می دهد پوتین به حکومت تا 2036. این همه پرسی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 1.

___

لیسبون, پرتغال — کوچک شیوع بیماری ستون تا برای مقامات پرتغالی به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن درب ظرف را در آنچه تا کنون بوده است نسبتا نبرد موفق در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آخرین نقطه ای است که در Alcobaca یک شهر در حدود 100 کیلومتر (60 مایل) در شمال پایتخت لیسبون که در آن 29 افراد مسن و 10 کارکنان و همچنین چند تن از کارکنان و اعضای خانواده باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در خانه سالمندان.

پلیس تخلیه خانه دوشنبه در آماده سازی برای ضد عفونی.

همچنین مقامات هنوز در تلاش برای ردیابی برخی از حدود 100 نفر که با حضور غیر قانونی حزب در آخر هفته در لاگوس در جنوب پرتغال ساحل. محبوب تعطیلات منطقه امیدوار است به منظور جلب گردشگران خارجی در تابستان امسال است.

مقامات تا کنون تایید کرد 16 مورد در میان partygoers برخی از آنها بنا به گزارش رقصید هم بدون پوشیدن ماسک.

با تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و ICU بیماران باقی مانده پایدار دولت می گوید هیچ علت برای زنگ.

سه شنبه, پرتغال تا به حال رسما ثبت 37,336 مورد تأیید و 1,522 مرگ و میر.

___

استکهلم — سوئد پارلمان برگزار شد 15 دقیقه یادبود برای قربانیان این بیماری همه گیر در کشور است که دیده می شود نزدیک به 5000 COVID-19 مرگ و میر.

رئیس مجلس شورای Andreas Norlen گفت: “این لحظه خاص است که برای همه آنها. کسانی که شغل خود را از دست سلامت خود زندگی خود را. اما همچنین برای کسانی که باقی مانده است که یکی از بستگان زندگی به پایان رسید.”

Norlen گفت: dark-چادری یادآوری-به دنبال قانونگذاران که ایستاده بود برای یک دقیقه’ سکوت در Riksdagen: “قبل از اینکه ما همچنان ما در مبارزه با این بیماری همه گیر را متوقف کنیم با هم و تصدیق خود را در درد و رنج خود را قربانی. … و ما می گوییم به همه کسانی که در حال حاضر سوگواری و رنج می برند: شما به تنهایی نیست.”

سوئد است که outlier در راه آن است که دست زدن به شیوع دارای یکی از بالاترین نرخ مرگ و سرانه.

___

NEW DELHI, India — هند اضافه شده است بیش از 2000 COVID-19 مرگ و میر به آن شمارش و پس از دهلی نو و ماهاراشترا متحده شامل 1,672 گزارش نشده مرگ و میر افزایش این تعداد به 11,903.

وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد 10,974 جدید کروناویروس موارد در مجموع 354,065. از 2,003 به تازگی اضافه شده مرگ و میر 331 گزارش شد در 24 ساعت گذشته.

هند شده است گزارش برخی از 10,000 عفونت های جدید و بیش از 300 مرگ و میر در هر روز بیش از دو هفته گذشته. قبلا گزارش نشده مرگ رانده اند هند نرخ مرگ و میر از 2.9 درصد به 3.4%.

قبلا کارشناسان بهداشت هشدار داده بود که هند بود undercounting مرگ و میر به عنوان برخی از ایالت ها با استفاده از معیارهای مختلف. مانند جاهای دیگر تعداد واقعی تصور می شود بیشتر به عنوان تست محدود باقی مانده است.

هند چهارمین سخت ترین-آمار کشور توسط pandemic پس از آمریکا و روسیه و برزیل.

___

پکن — چین پایتخت گزارش شده اندکی افزایش در تعداد از تایید جدید کروناویروس موارد شنبه آن را به عنوان به دنبال نبرد شیوع اخیر با اقدامات سختگیرانه با هدف کاهش تماس انسان و شانس موج جدیدی از عفونت های سراسر کشور.

پایتخت بود که به نظر می رسید که شیوع بیماری تحت کنترل گزارش 31 مورد از 27 روز قبل در درجه اول مربوط به شهر 20 میلیون دلار بزرگترین بازار عمده فروشی در جنوب غربی.

کشور چین گزارش شده 44 مورد جدید در اطراف میانگین برای روز های اخیر. یازده نفر از کسانی بودند آورده شده از خارج از کشور توسط مسافران چینی در حالی که یکی دیگر محلی مورد بود از هبی استان های مجاور به پکن و یکی در شرق استان ژجیانگ بیشتر در جنوب.

جدید مرگ و میر گزارش شده است و فقط 252 نفر در حال حاضر در درمان COVID-19 با یکی دیگر از 113 بودن جدا شده و مشاهده شده برای موارد مشکوک و یا برای آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de