آخرین: دادستان ها می گویند فلوید محدود 1 دقیقه کمتر

بالای ساعت:

— دادستان اذعان فلوید دوخته بود توسط مینیاپولیس افسران 7:46.

— آتلانتا افسر پلیس به اتهام قتل جنایت.

— پورتلند, اورگان, برش پلیس با بودجه 16 میلیون دلار.

— مجسمه آفریقایی آمریکایی ستاره تنیس Arthur Ashe vandalizd در زادگاه خود ریچموند, ویرجینیا.

___

مینیاپولیس, مینه سوتا, دادستان اذعان جمعه که یک افسر پلیس به زانو در جورج فلوید گردن برای 7 دقیقه 46 ثانیه — نه 8:46 که تبدیل به یک نماد جهانی خشونت پلیس.

اولیه شکایت مدعی درک چوین “او زانو آقای فلوید گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در کل. دو دقیقه و 53 ثانیه از این بود که پس از آقای فلوید بود و غیر پاسخگو است.” اما مقایسه ذکر شده در این سند شرح حادثه که در ویدئو نشان داد چوین او زانو در Floyd برای 7 دقیقه 46 ثانیه از جمله 1 دقیقه و 53 ثانیه پس از فلوید به نظر می رسد برای جلوگیری از تنفس.

Hennepin County وکیل Mike Freeman دفتر در بیانیه ای گفت که “این نوع از ویژگی های مهم” می تواند به کار گرفته شده در آینده اصلاح پرونده اگر لازم است می شود.

آسوشیتد پرس شروع به پرسیدن در مورد error روز پس از اولیه هزینه ثبت شد اما دادستان به حال بارها و بارها کاهش یافته است به آدرس آن را به عنوان خود را در 8 دقیقه و 46 ثانیه شروع به استفاده توسط معترضان در سراسر جهان برای نماد آن است.

___

LITTLE ROCK, ارک. — لیتل راک است منع پلیس از استفاده از گردن محدودیت های زیر را در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس شهردار فرانک اسکات گفت.

اسکات یک فرمان اجرایی را امضا ممنوعیت استفاده از محدودیت و یا افسران آموزش دیده بر روی آنها و همچنین نیاز به افسران به دخالت برای متوقف کردن استفاده از آنها را اگر آنها شاهد آن است. اسکات منظور نیز نیاز این شهرستان به ایجاد و حفظ یک پایگاه داده در محدودیت استفاده و هر گونه اصلاحی اقدامات صورت گرفته در برابر ماموران برای استفاده از آنها.

لیتل راک رئیس پلیس کیت هامفری گفت که این گروه در حال حاضر ممنوع chokeholds اما اجازه داده بود که یک تکنیک شناخته شده به عنوان “عروق گردن داری.”

سفارش نمی کند منع یک افسر از با استفاده از “هر نیروی مناسب” اگر دلیل واقعی تماس فیزیکی آنها صورت فوری خطر مرگ یا آسیب جدی به خود و یا هر کسی خود را در مجاورت.

___

BATON ROUGE, La. — لوئیزیانا مجلس را تلاش برای از بین بردن, افسران پلیس,’ گسترده مصونیت از دعاوی مدنی برای خسارت برای آسیب و یا مرگ کنار گذاشته شد توسط جمهوری خواهان در کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان.

خانه قانون مدنی کمیته رای دادند 9-7 روز شنبه در برابر اندازه گیری از دموکرات در کنگره ادموند اردن.

بیش از یک دوجین سیاه قانونگذاران ایستاده بود و با هم در اتاق برای حمایت از اردن ، پس از رای برخی از سمت چپ در اشک.

حامیان این لایحه گفت: ایمنی بسیار گسترده است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای نگه داشتن افسران مسئول نیروی بیش از حد زمانی که دادستان حاضر به آوردن اتهامات جنایی.

مخالفان گفت: راه های قانونی وجود داشته باشد به تعقیب پلیس برای نیروی بیش از حد. لوئیزیانا کلانتر انجمن گفت: این اقدام می تواند آن را سخت تر برای افسران به مبارزه با جرم و جنایت است.

رای کاهش یافت و تا حد زیادی در امتداد خط حزب. دو توافق قانونگذاران پیوست دموکرات ها در حمایت از این اقدام بود که پیشنهاد پس از مرگ در ماه گذشته جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس و سایر اخیر موارد خشونت پلیس.

___

پرتلند سنگ. — شهر در کمیسیون رای دادند روز شنبه به کاهش 16 میلیون دلار از پورتلند پلیس اداره بودجه در پاسخ به نگرانی در مورد خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

کاهش بخشی از بودجه شهرستان به تصویب توسط کمیسیون در یک 3-1 رای دادن. پول ذخیره شده توسط از بین بردن تفنگ کاهش خشونت تیم مدرسه منابع افسران و حمل و نقل افسران هدایت خواهد شد به خدمات اجتماعی و برنامه های. تنها کمیسیون به رای گفت: این کاهش به پلیس نیست به اندازه کافی عمیق.

هزاران نفر از معترضان را پر کرده اند خیابان پورتلند هر شب به مدت سه هفته پس از مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز یادبود.

___

آتلانتا — افسر پلیس که به ضرب گلوله Rayshard بروکس پس از فرار مرد با اشاره به بی حس کردن تفنگ خود را در جهت رفتن به اتهام قتل جنایت و 10 جنایات دیگر.

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد ساخته شده اطلاعیه در مورد گرت Rolfe طی یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

هوارد گفت: Rolfe لگد بروکس در حالی که او روی زمین دراز بود و این افسر با او Devin برازنان بود در بروکس’ شانه به عنوان او تلاش برای زندگی شب جمعه.

Rolfe در حال حاضر اخراج شده است و پس از او به ضرب گلوله از 27 سال بروکس. برازنان قرار داده شده است در مرخصی اداری.

برازنان در حال شارژ با تشدید حمله و جنایات دیگر. تیراندازی به حال موجب جدید تظاهرات در گرجستان سرمایه علیه خشونت پلیس.

___

بوستون — افسران پلیس در ایالت ماساچوست را باید تایید شده توسط دولت تحت یک لایحه ظ روز شنبه توسط رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر.

این لایحه همچنین اجازه می دهد برای decertification از افسران که در تعامل با نیروی بیش از حد و آن را تشویق می کند تا آموزش های اضافی از جمله پیشرفته deescalation تکنیک های.

ماساچوست یکی از تنها چند متحده بدون ایالت برنامه صدور گواهینامه برای اجرای قانون است.

خواه فرماندار گفت دولت او مشغول به کار با اعضای ماساچوست سیاه پوست و لاتین قانونی حزبی و مقامات امنیت عمومی به پیش نویس این لایحه است.

بیکر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در دست افسران پلیس روشن ساخته است آن است که “زمان برای دریافت این انجام می شود.” او افزود که بهبود اجرای قانون است و تنها یک قطعه از این روند است.

___

لندن — بدن حاکم از دانشگاه آکسفورد را Oriel کالج است توصیه می شود به حذف یک مجسمه ویکتوریا امپریالیستی سیسیل رودز که مدت طولانی است که هدف از تظاهرات.

کالج فرمانداران ساخته شده از دانشکده ملاقات روز شنبه و گفت: آنها تا به حال “رای به راه اندازی یک کمیسیون مستقل تحقیق به مسائل کلیدی در اطراف مجسمه رودس.”

یک کمپین به دنبال حذف مجسمه خود را در آکسفورد. این جنبش به دست آورده حرکت جدید پس از مرگ جورج فلوید موجب ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر جهان است.

رودز ثروت از طلا و الماس معادن در اواخر قرن 19 با کارگران معدن کارگر در رحم, شرایط. او مجسمه برداشته شد از دانشگاه کیپ تاون در آفریقای جنوبی در سال 2015.

___

RICHMOND, Va. — یک مجسمه آفریقایی آمریکایی ستاره تنیس Arthur Ashe است تخریب شده است.

عکس ها نشان می دهد پایه بنای تاریخی با برچسب سفید رنگ اسپری و کلمات “سفید زندگی ماده” و همچنین حروف “HONG.” کسانی که حرف اول بودند و بعد از آن رنگ آمیزی شده با “BLM,” کوتاه برای زندگی مهم است.

ریچموند پلیس گفت: آنها هشدار داده شد به خرابکاری در بنای تاریخی خیابان حدود 10:15 صبح چهارشنبه. پلیس می گویند قرمز رنگ در مجسمه خود را در حال حاضر حذف شده توسط اعضای جامعه.

مقامات اطلاعات ممکن است مظنون و درخواست جامعه به تماس Crime Stoppers خط اگر آنها اطلاعات که مسئول خرابکاری.

این اثر تاریخی اختصاص داده شده بود در سال 1996 به تتم ریچموند بومی که در سال 1993 درگذشت و به متعادل رشته مجسمه در یادبود خیابان اختصاص داده شده به رهبران مؤتلفه.

___

لاس وگاس — دانشگاه نوادا لاس وگاس حذف یک مجسمه از آن “هی Reb!” طلسم از در مقابل آن فارغ التحصیلان مرکز پس از اعتراض از گروه های دانشجویی از جمله آمریکایی های بومی در انجمن.

تصمیم به حذف مجسمه برنزی بود که برای انتقاد از ارتباط آن به کنفدراسیون آمد هفته پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

رئيس دانشگاه مارتا Meana می گوید: او تا به حال گفتگو با افراد و ذینفعان در مورد چگونه دانشگاه می تواند حرکت رو به جلو در پرتو وقایع اخیر است.

مجسمه ای است که انتظار می رود به بازگشت به خود را اهدا می کنند.

___

نیویورک — New York, فرماندار یک فرمان اجرایی را امضا شناخت Juneteenth به عنوان یک پرداخت تعطیلات برای کارمندان دولت به مناسبت گرامیداشت روز رهایی بردگان در ایالات متحده آمریکا

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو آن را به نام “یک روز همه ما باید منعکس کننده بر” و “یک روز که مربوطه به خصوص در این لحظه در تاریخ است. کومو گفت: او پیشنهاد قانون در سال آینده ساخت 19 ژوئن یک دولت دائم تعطیلات.

رئیس جمهور آبراهام لینکلن رهایی اعلام شد موثر Jan. 1, 1863 اما اخبار در زمان زمان برای سفر. آن نبود تا 19 ژوئن 1865 هنگامی که کلمه در این اعلامیه آورده بود توسط ارتش اتحادیه به بردگی مردم در تگزاس است.

___

آمستردام — خرابکاری را daubed قرمز رنگ و کلمه “نژادپرستانه” در یک مجسمه Mohandas Gandhi در آمستردام, در میان موجی از حملات در مجسمه های سراسر جهان از بحث برانگیز چهره های تاریخی.

یک کارگر تمیز مجسمه چهارشنبه با فشار شلنگ آب است. گاندی به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته به صورت صلح آمیز خود را در مبارزات انتخاباتی به نفع استقلال هند مواجه شده است به انتقاد برخی از نوشته های خود را در مورد سیاه آفریقایی.

یک وکیل گاندی سفر به آفریقای جنوبی در سال 1893 و ماند برای دو دهه مبارزه برای گسترش حقوق سرخپوستان وجود دارد. او با انتقاد مواجه اشاره در نوشته های خود به آفریقای جنوبی به عنوان عقب مانده است. او بعدها خود را تغییر انداز و حمایت از حقوق, سیاه, آفریقای جنوبی.

خود را بدون خشونت مقاومت روش استفاده شده است در جنبش برای حقوق مدنی و آزادی در سراسر جهان است.

___

دیترویت — سفید حومه دیترویت رئیس پلیس متوقف شده است به مدت 30 روز بدون پرداخت خواهد شد و تحت آموزش تنوع نامناسب رسانه های اجتماعی پست های در مورد مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید.

امنا در ماکوم شهرستان Shelby Township رای دادند 5-2 روز سه شنبه شب در مجازات برای رئیس Robert J. Shelide که برگزار کرده است این عنوان پس از 2015.

Shelide که زودتر عذرخواهی کرد و گفت: این شهرستان از هیئت مدیره قبل از رای گیری که او “نه یک نژادپرست” و “من خونریزی آبی.”

Shelide شده بود در مرخصی اداری از دو هفته گذشته در حالی که مقامات بررسی پست ها در حال حاضر حذف حساب توییتر. تصاویر ارسال شده on Facebook نشان می دهد یک صدای جیر جیر صحبت در مورد نیاز به “رها کردن واقعی پلیس” و توصیف معترضان به عنوان “وحشی” و نیاز به “کیسه های بدن.”

___

پرتلند سنگ. — پلیس می گوید یک مرد سوار ماشین خود را به یک جمعیت از معترضان اوایل روز چهارشنبه در مرکز شهر پورتلند مجروح شدن سه نفر.

پلیس می گویند که 27 ساله مذکر راننده سوار دور “در نرخ بالا از سرعت” بود اما ردیابی و دستگیر و به ظن ضربه و اجرا رانندگی بی پروا و در اختیار داشتن یک ماده کنترل با توجه به usf football/OregonLive.

دو نفر گرفته شد و توسط آمبولانس به بیمارستان. یکی دیگر گرفته شده بود برای درمان به یک ماشین شخصی. پلیس می گویند هیچ یک از این آسیب ها شد و تهدید کننده زندگی است.

___

آتلانتا — گرجستان معاون فرماندار پیشنهاد یک نسخه از جنایات نفرت قانون برای دولت است.

جمهوری خواه جف دانکن به نام قانونگذاران برای ایجاد یک آزاد ایستاده جرم و جنایت نفرت و شامل دسته بندی های بیشتر از تعصب جنایات. آن را شامل مردم قربانی به دلیل فرهنگ خود و وضعیت خود را در ورزش متمم اول قانون اساسی حقوق از جمله عبادت آزادی بیان مطبوعات آزاد و مونتاژ و یا درخواست از دولت است.

قبلی تلاش شد بر خلاف قانون اساسی توسط دادگاه عالی ایالت بیش از یک دهه پیش.

در ماه فوریه Ahmaud Arbery بود به ضرب گلوله در نزدیکی Brunswick, گرجستان. محققان گفته اند که یک مرد سفید گفته نژادی لکه دار پس از تعقیب Arbery پایین و تیراندازی او را.

گرجستان به تصویب مجلس ساده اندازه گیری سال گذشته است که متوقف شده است در یک کمیته مجلس سنا برای بیش از سال است. این لایحه اضافه کردن جریمه اضافی بر روی جنایات زیرا کسی را از نژاد و رنگ و مذهب و ملیت ، گرایش جنسی و جنسیت و روانی معلولیت یا ناتوانی جسمی.

___

ژنو — برادر جورج فلوید ساخته شده است, درخواست قلبی به U. N. بالا, حقوق بشر, بدن, برای راه اندازی شدید بین المللی بررسی سیستمیک نژادپرستی و کشتار سیاه پوستان غیر مسلح توسط پلیس.

Philonese فلوید را در پیام تصویری به شورای حقوق بشر سازمان ملل در آمد که در آن می اندیشد بی سابقه ای پیشنهاد به دنبال گروه آفریقا برای ایجاد یک کمیسیون تحقیق — شورای قدرتمند ترین ابزار نظارت — بررسی و گزارش نژادپرستی و خشونت علیه معترضان توسط پلیس در ایالات متحده است.

“من برادر من حافظ. شما در سازمان ملل متحد در حال برادران و خواهران خود را’ پاسداران در امریکا — و شما از این قدرت برای کمک به ما عدالت برای من برادر جورج فلوید” فلوید گفت. “من از شما درخواست برای کمک به او. من می خواهم شما به من کمک کند. من از شما درخواست به ما کمک می کند: مردم سیاه و سفید در آمریکا است.”

___

دنبال تمام AP پوشش تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در https://apnews.com/GeorgeFloyd

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>