واکسن دشمنان ضد ماسک فعالان هدف مقامات بهداشت عمومی در خانه های خود

مردم معترض ماسک سفارشات با هدف جلوگیری از COVID-19 pandemic به تازگی در خارج از خانه از در شهرستان کنترا کوستا ایالت سلامت عمومی افسر. در پیاده رو را به خود جلب کرد یک پیکان اشاره کرد و در محل اقامت خود را.

“همسایه خود فکر می کند او قدرت” یک معترض نوشت: در گچ با اشاره به افسر بهداشت کریس Farnitano.

“استبداد است که پاسخ ندارد” نوشت: یکی دیگر از.

“بدن من انتخاب من” شد و با شتاب به رنگ زرد گچ — نبرد گریه از سقط جنبش حقوق که اخیرا تصویب شد توسط کسانی که در برابر یکی دیگر از کالیفرنیا اقدام بهداشت عمومی — قانون تقویت مدرسه واکسیناسیون مورد نیاز است.

تبلیغات

برای ماه های ضد واکسن فعالان پیوسته اند اعتراض coronavirus محدودیت ها با هدف جلوگیری از گسترش عفونت است. در حال حاضر این اتحاد غیر معمول است که مصرف مستقیم هدف در شهرستان مقامات صدور این دستورات است.

روز یکشنبه و پس از آن روز شنبه آنها livestreamed تظاهرات در برابر Farnitano که آمد روز پس از اورنج کانتی ارشد بهداشت افسر استعفا میان مقاومت مواجه شدید علیه او countywide ماسک نظم و تهدیدات علیه او است که باعث امنیت جزئیات.

آنلاین, ماسک معترضان می گویند تماس های خود را برای تظاهرات مشابه در خارج از خانه بهداشت عمومی افسران در حال به دست آوردن کشش. برای بسیاری از آن را در بالا بردن آلارم. خواستار تظاهرات یک عمل ارعاب کت DeBurgh سلامت افسران Assn. از کالیفرنیا گفت که او نگران است. هفت محلی مقامات بهداشتی اعلام کرده اند که آنها در حال ترک پست خود را که برخی از آنها قبلا برنامه ریزی بازنشستگی, DeBurgh گفت.

“من تعجب نمی کنم اگر وجود دارد,” او گفت:. “آنها در حال کار 80 ساعت در هفته در طول همه گیر و سپس شما را تهدید نظرات عمومی. من نگران سلامت طولانی مدت عواقب در کالیفرنیا با از دست دادن ما با تجربه ترین متخصصان بهداشت عمومی.”

تبلیغات

Santa Clara County Public Health Director Dr. Sara Cody speaks during a news conference in San Jose

شهرستان سانتا کلارا, بهداشت عمومی, مدیر دکتر سارا کودی در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در سان خوزه در فوریه. 28. روز چهارشنبه مشخص شد او در مواجهه با تهدیدات.

(Anda چو / آسوشیتد پرس)

در جمعه شهرستان سانتا کلارا نشان داد که سلامت عمومی افسر سارا کودی دارند تهدید شده بود اگر چه آن را ارائه چند جزئیات.

“ما آگاه هستند از تهدیدات ساخته شده است و در حال حاضر در دست بررسی” سانتا کلارا شهرستان کلانتر Sgt. مایکل پایین گفت: در یک ایمیل.

هر یک از کالیفرنیا شهرستانهای مورد نیاز است که منصوب بهداشت عمومی افسر که یک پزشک است. شهرستان انتخاب می شوند مدیره منصوب سلامت افسر 75 ساله ساختار است که در نظر گرفته شده است برای عایق کردن موقعیت از فشار سیاسی در حالی که ارائه عمومی پاسخگویی DeBurgh گفت.

تبلیغات

“این یک موقعیت است که به طور معمول بسیار توجه” DeBurgh گفت. “آنها می توانند سفارشات مسئله برای جلوگیری از گسترش یک بیماری مسری اما آنها معمولا این کار را در پس زمینه مانند سل است.”

اما در سراسر جهان گسترش COVID-19 محلی بهداشت افسران محوری به ویژه به عنوان آنها منتشر اقدامات آنها گفت: آیا بهترین خود را نگه دارید شهرستانهای امن است.

اخیر حملات شخصی علیه افسران بهداشت شامل افشای اطلاعات شخصی — آنها تاریخ, جایی که آنها زندگی می کنند — همراه با doctored عکس به تصویر می کشد و آنها را با هیتلر-esque سبیل. برای طرفداران از سال گذشته قانون افزایش دولت نظارت واکسن پزشکی معافیت این همه احساس بیش از حد آشنا.

“این همان تاکتیک استفاده می شد که در برابر واکسن” گفت: دولت بهداشت ، ریچارد پان (D-ساکرامنتو) یک دکتر است که نویسنده واکسن قانون است. “این کاملا به معنای به عنوان تهدید و ارعاب.”

تبلیغات

آن را مدت طولانی ایجاد شده است علم است که واکسن کمک به جلوگیری از سرخک و بیماری های دیگر و ابزاری بودند در از بین بردن آفت مانند آبله. آنها می تواند تنها راه برای پایان دادن به زمان گیر یک بار واکسن با موفقیت توسعه یافته و آزمایش شده و توزیع شده است. اما واکسن مخالفان رد واکسن علم گاهی اوقات با اشاره به بی اعتبار مطالعات و تئوری های توطئه است.

پان شده است به طور منظم هدف از ضد واکسن خشم معترضین با مخالفان تشبیه او به هیتلر و تماس با او كرديد. افزایش لفاظی ها و تاکتیک علیه بهداشت عمومی افسران به او را نگران کرد.

در سال گذشته تابه heckled شد, نفرین و تهدید به مرگ دریافت. سپس آوازی حریف دستگیر شد و پس از هل دادن تابه از پشت. هفته بعد یکی دیگر از معترضان متهم شده بود با دو جنایت پس از او گفته انداخت قاعدگی جام پر از خون بر روی ایالتی کالیفرنیا آغاز شد.

پن گفت: آن را سخت به خشم از کسانی که هدف او تغییر به مقامات بهداشت عمومی.

تبلیغات

“این بندگان که سخت در حال کار برای امن نگه داشتن ما” پان گفت. “این مهم است که ما امن نگه داشتن آنها را به عنوان به خوبی. آنها نباید در معرض تهدید و ارعاب. ما نیاز به اطمینان حاصل شود آنها قضاوت آزاد است از ترس.”

تلاش برای رسیدن به Farnitano و نیم دوجین دیگر بهداشت عمومی افسران در روز سه شنبه ناموفق بودند با برخی از کاهش به نظر دیگران پاسخ نمی دهد. پن گفت: این احتمال وجود دارد که سلامت افسران نگران هستند آنها می تواند تهدید اضافی با صحبت کردن در مورد اثر حمله شخصی آنها و یا خانواده خود را.

“این در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر از یک مسئله گفت:” دکتر ویلیام Tseng, یک پزشک در سن دیگو و رئیس جمهور گذشته San Diego County جامعه پزشکی. “من می دانم که این یک زمان دشوار برای همه, اما ما باید با جدا کردن علم از وحشت و ترس و اعتماد در علم است.”

خواسته در مورد تاکتیک های خود را برخی از فعالان مناقشه شنبه که آنها تهدید آمیز مقامات بهداشت عمومی.

تبلیغات

“Mommies با کودکان و گچ پیاده رو در حال تهدید آمیز گفت:” هایدی مونز Gleisner و دیگر معترضان در ایمیل. در یک ویدیو در Facebook, Gleisner اضافه شده و آنها مجبور شده اند در اعتراض به خارج مقامات ” خانه چرا که آنها بوده ام تبدیل شده به دور از جلسات عمومی با توجه به کروناویروس هشدارها و تماس و ایمیل در حال بازگشت.

Heidi Munoz Gleisner, left, and Tara Thornton, right, are detained by CHP officers at a rally against stay-at-orders in May.

هایدی Munoz Gleisner چپ و تارا Thornton, راست, در حال بازداشت توسط CHP افسران در طول یک تظاهرات در برابر اقامت-در-سفارشات در دولت و کنگره در آوریل 1.

(غنی Pedroncelli / آسوشیتد پرس)

تظاهرات بیش ماسک سفارشات و بازگشایی استراتژی های ظهور در سراسر کشور از جمله در روز سه شنبه در اورنج کانتی که در آن شهرستان افسر بهداشت دکتر Nichole سریع استعفا داد و در هفته گذشته. در تظاهرات روز شنبه مردم مخالف با پوشیدن ماسک فریاد زد: کسانی که می خواستند این شهرستان برای احیای چهره خود را پوشش سفارش. ضد ماسک معترضان تحت فشار قرار دادند pro-ماسک مردم و تمسخر آنها را مطابق با اصول بهداشتی دست های خود گفت: Luis alemán در اورنج کانتی کار فدراسیون است که سازمان نرم افزار-ماسک رالی.

نارنجی شهرستان تبدیل شده است به یک نقطه داغ برای مقاومت مواجه علیه ماسک سفارشات. سریع به صدور یک فرمان در ماه گذشته نیاز به هر کس که در شهرستان به پوشیدن ماسک در ملاء عام و در محل کار هنگامی که آنها قادر به ماندن شش فوت از هم جدا. مقامات منتخب در هیئت ناظران با انتقاد از سفارش, در حالی که برخی از فعالان به اشتباه ادعا کرد که با پوشیدن ماسک است خطرناک تر از پوشیدن آنها. در طول جلسات عمومی مخالفان منظور هدفمند خشم خود را در سریع.

تبلیغات

لی Dundas یک وکیل که در مبارزه علیه در سال گذشته واکسن لایحه لرزاند کردن اطلاعات شخصی در مورد سریع از جمله نام دوست پسر او و خواست مردم برای رفتن به خانه اش دست به اعتراض زدند. سخنرانان در یک جلسه نشان داد پوسترهای سریع با هیتلر سبیل و صلیب های شکسته.

پس از سریع استعفا شهرستان جدید بهداشت افسر آرام ماسک را سفارش میان فشار از هیئت ناظران.

Orange County پزشکی Assn. گفت: سریع خروج “ایجاد یک سنت خطرناک.” در علاوه بر این به سریع, سلامت, افسران در بوت-سیلور باو, Nevada, San Benito و Yolo شهرستانهای استعفا یا بازنشسته در حالی که county health مدیران در پرتقال و سان برناردینو نیز بازنشسته با توجه به کالیفرنیا پزشکی Assn.

تبلیغات

دولت انجمن پزشکی که لابی به نمایندگی از پزشکان به نام روند در مورد. یک سخنگوی این گروه گفت: مقامات بهداشتی در شهرستان آلامدا, San Diego, سانتا کلارا و دیگران را نیز هدف حمله معترضان تراز وسط قرار دارد با ضد واکسن گروه.

“CMA عمیقا آشفته خبری که برخی از بهداشت محلی افسران بسیاری از آنها کار کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر برای ماه شده اند موضوع را به ناعادلانه و ناآگاهانه حملات تبدیل شده اند و اهداف سیاسی” این گروه در بیانیه ای گفت.

بار کارکنان نویسندگان هانا سرخ و سوزان زنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de