ونتورا شورای شهر آرا نیاز به ماسک داخل کسب و کار و ادارات دولتی

شهرستان ونتورا نیاز به ماسک پوشیده می شود و در داخل کسب و کار و ادارات دولتی در حمل و نقل عمومی و در بسیاری از محیط داخل سالن که به روی عموم باز پس 4-3 شورای شهر رای این هفته است.

شهر مدیر را در حال حاضر پیش نویس فرمان اضطراری برای دراز کردن جزئیات جدید بهداشت جهت است که مدل در یک جهت مشابه در سانتا باربارا, مقامات گفت.

ونتورا چهره-پوشش سفارش را به اثر یک بار در شورای شهر تصویب نهایی فرمان در نظر گرفته شود در جلسه آینده.

پوشش صورت “را تبدیل به یک ویژگی مشترک است که من حتی نمی فکر می کنم مردم سوال آن دیگر گفت:” عضو شورای اریک Nasarenko در طول دوشنبه شب جلسه است. “در نهایت آن را در مورد ناراحتی یا ناراحتی آن را در مورد انجام هر آنچه که ما می تواند در هر راه ممکن برای محدود کردن گسترش بیماری بسیار عفونی و بیماری کشنده و در صورتی که به معنی پوشیدن چهره و پوشش من فکر می کنم ما باید آن را انجام دهد.”

تبلیغات

Nasarenko همراه با Councilwomen Cheryl Heitmann صوفیه Rubalcava و کریستی ویر رای دادند در حمایت از سفارش. مت LaVere, Lorrie براون و جیم فریدمن رای دادند هیچ.

ونتورا را تبدیل به دومین شهر در شهرستان نیاز به پوشش صورت پس از اوهای که اجرا یک سفارش در اوایل ماه آوریل. اما Ventura County ندارد countywide جهت است که نیاز به استفاده از ماسک است.

ونتورا به منظور اعمال خواهد شد به هر کسی که بیش از سن 12. کودکان کمتر از 2 توصیه به پوشیدن ماسک و ماسک خواهد بود توصیه می شود اما لازم نیست برای کودکان سنین 2 تا 12 با توجه به هدر Sumagaysay این شهر اطلاعات عمومی افسر.

این شورا دریافت نزدیک به 400 ایمیل از ساکنان قبل از جلسه 309 به نفع سیاست و 72 در مخالفت با.

تبلیغات

قهوه ای و فریدمن مورد سوال این شهر توانایی برای به اجرا درآوردن استفاده از پوشش صورت در کسب و کار. رئیس پلیس دارین شیندلر گفت: اجرای این سیاست می تواند یک اولویت برای وزارت.

“من می بدیهی است که قرار دادن ارتباطات در مقابل اجرای,” او گفت:. “من فقط فکر نمی کنم آن را به یک گزینه قابل دوام در حال حاضر انتظار ما برای تماس با مردم به منظور اجرای آنها با پوشیدن ماسک. آن را به قرار دادن افسران ما در یک وضعیت دشوار است به خصوص با رویکرد استفاده از اقتدار پلیس در حال حاضر.”

نقض ماسک سفارش خواهد بود از طریق این شهر اقدام اضطراری استناد روند, راه همان است که نقض دیگر همه گیر بهداشتی مربوط به سفارشات به کار گرفته میشوند Sumagaysay گفت.

او گفت: مقامات برنامه ریزی برای تمرکز بر آموزش و پرورش “به سعی کنید برای به دست آوردن رعایت داوطلبانه از مردم است.” اما اگر که کار نمی کند نوشته شده و هشدار صادر می شود و پس اداری استناد. Sumagaysay تصریح کرد که اطلاعات بیشتری ارائه خواهد شد یک بار رسمی فرمان تدوین شده است.

تبلیغات

همانطور که از اواخر روز چهارشنبه وجود دارد 1,706 تایید coronavirus موارد در شهرستان ونتورا با 148 در شهرستان ونتورا. در اوایل این هفته مقامات شهرستان ابراز نگرانی در مورد افزایش بستری شدن در بیمارستان. وجود 38 نفر در بیمارستان بستری چهارشنبه 13 تن از آنان در بخش مراقبت های ویژه سوابق نشان می دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de