واکر و جینا استاپلتون پشتیبانی محله تغییر نام

این استاپلتون محله نام فعلی به زودی تبدیل به یک یادگاری از گذشته به دلیل بن استاپلتون اولیه در آغوش KKK و استاپلتون اعضای خانواده هنوز هم زندگی در کلرادو حمایت از تغییر.

“این واقعیت است رنگ آمیزی تمام زندگی خود را می گوید:” جینا Stapleton, همسرم, واکر استاپلتون که جد بن Stapleton, یک عضو از KKK در طول سال اول خود را به عنوان شهردار دنور در 1920s. “برای کسی که در آینده از آن به عنوان یک فرد از رنگ است که چه چوب بدیهی است. بنابراین ما باید به افتخار میراث او در همه در این نقطه است. وجود دارد نمی تواند یک ظریف و یا خاکستری, وضعیت. که سخت است چرا که یک چیز سخت به انجام زمانی که کسی انجام داده است بسیاری از دیگر چیزهای خوب است.”

در حمایت از تلاش برای تغییر نام استاپلتون محله جینا و واکر استاپلتون در حال پیوستن با حقوق مدنی طرفداران مقامات منتخب و دیگر ساکنان کلرادو که تحت فشار قرار دادند و در دهه های رها به نام استاپلتون از یکی از دنور جدید ترین محله های ساخته شده بر روی زمین بود که یک بار خانه را به استاپلتون فرودگاه به نام بعد از شهردار در آن زمان تاسیس شد: بن استاپلتون. در طول تظاهرات اخیر خود باعث به دست آورده شتاب و…جدید طرفداران.

اما به عنوان جینا اشاره می توان آن را دشوار برای یک خانواده دست به گریبان با میراث جد با یک دهه فعالیت حرفه ای در خدمات عمومی و همچنین به عنوان یک ستاره در رزومه. که مشکل است نشان داده شده که چگونه شوهرش اظهارات در موضوع بزرگ و پدر بزرگ خود تکامل یافته اند بیش از دهه گذشته است.

Ben Stapleton became mayor of Denver in 1923, when he was a member of the KKK.

بن استاپلتون شد شهردار دنور در سال 1923 زمانی که او یک عضو از KKK.

دنور کتابخانه های عمومی

در سال 2009 در حالی که در حال اجرا برای تبدیل شدن به دولت خزانه دار از, کلرادو, واکر استاپلتون منتشر مبارزات انتخاباتی آگهی ستایش بن استاپلتون ثبت سرویس سیاسی:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“بزرگ پدر بزرگ من در خدمت پنج نظر دنور به عنوان شهردار در دهه 1920 1930s و 1940s. در واقع او دنور طولانی ترین خدمت شهردار. دستاوردهای خود را شامل ساختمان اولین مرکز مدنی در کلرادو کمک به تقویت دنور پارک های سیستم از جمله حق در اینجا در سنگ قرمز و ساختمان کلرادو اولین شهری فرودگاه استاپلتون فرودگاه گفت:” در آگهی.

اما به زودی, Black Lives Matter 5280 آغاز شده اشاره به این که استاپلتون فرودگاه — و محله است که جایگزین آن شده بود پس از آن عضو KKK. در 2015, اعضای گروه شروع به عبور از اطلاعاتی در مورد آگهی بن استاپلتون پس زمینه در اطراف محله و پرواز یک بنر که به عنوان خوانده شده “#ChangeTheNameStapleton” از شرق 29th, خیابان مرکز شهر ثبت نام در استاپلتون.

پس از واکر استاپلتون امن جمهوری خواه نامزدی در سال 2018 کلرادو فرمانداری مسابقه دموکرات Jared پلیس این رزومه از بزرگ و پدر بزرگ خود روشن از یک نقطه از غرور به یک موضوع است که او تلاش برای جلوگیری از. “من با تمرکز بر روی آینده,” او گفت: نیویورک تایمز که در مورد خواسته بزرگ و پدر بزرگ خود را به روابط به KKK.

Walker Stapleton ran for governor in 2018.

واکر استاپلتون زد برای فرماندار در سال 2018 است.

RGA

او از انتخابات از دست داده اما او شکست بود و بیشتر به ریاضی — اعداد فقط وجود ندارد, برای جمهوری خواهان — از تاریخ است. در حال حاضر واکر و جینا استاپلتون آماده برای سوئیچ به طرف برنده در نام بازی.

“از آنجا که آن را به طور خاص به نام بعد از شهردار استاپلتون و دانستن است که آن فرد و دیدن نام خود باعث درد و خشم در جامعه برای مردم رنگ در کلرادو من آن را می خواهم نه وجود دارد,” جینا می گوید.

واکر تکرار آن احساسات در ژوئن 14, صدای جیر جیر, در حالی که همچنین با اشاره به این که قبلی رفراندوم از استاپلتون صاحبان املاک تا به حال منجر به اکثریت آرا به نفع نگه داشتن نام و نام خانوادگی:

“نا امید تنها که dem فرآیند نادیده گرفته; آرا چندین بار توسط ساکنان محله. اما.. اگر..تغییر نام به ارمغان می آورد بیشتر به عدالت و انصاف و oppt كه برای Denverites و به طور خاص Coloradans رنگ من همه در” واکر نوشت: اضافه کردن تعدادی از هشتگهای از جمله یک اشاره به این که بن استاپلتون بود که یک دموکرات است.

Walker and Jenna Stapleton with their children today.

واکر و جینا استاپلتون با فرزندان خود را امروز.

حسن نیت ارائه میدهد از Jenna Stapleton

جینا فعال بود در توییتر در ژوئن 14, هم نوشتن که او را “شگفت زده” که هیچ کس تا به حال رسیده به او و شوهر او و یا دیگر اعضای خانواده برای شنیدن افکار خود را در مورد تغییر نام.

“مردم به من گفت خفه شو و هیچ کس اهمیت می دهد و من کارن و آن را کاملا خوب می گوید:” جینا. “اما در همان زمان مردم گفت: به عنوان سفید, مردم, نژاد پرستی است ما مشکل بیش از حد. من فکر می کنم ما باید بخشی از راه حل و نه بخشی از مشکل. صحبت کردن و گفت: ما از حذف نام ممکن است مفید و یا شاید ارائه برخی از شفا به طوری که مردم می دانند در حالی که جد بزرگ این بود که راه پدر بزرگ نبود پدر نبود, واکر نیست و بچه ها نیست.”

جینا همچنین می خواهد به می دانم که وجود دارد در جاهای دیگر در دنور که تحمل استاپلتون نام — اما استاپلتون بودن افتخار است نه شهردار بن استاپلتون.

در سال های اخیر, برای مثال, YMCA در مرکز شهر دنور شد و پس از نام Benjamin F. استاپلتون جونیور شهردار سابق پسر و پدربزرگ واکر.

“این چیزی است که من خواهد بود بسیار مورد که باید ایستاده,” جینا می گوید. “آن را به نام یک فرد کاملا متفاوت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de