چرا کلرادو Tokers عشق سیب n’ کرم

خورشید است و از کوره در حال شلیک کردن اما مرا ببخش برای احساس مانند تابستان وارد کرده است. هنوز هم وجود دارد هیچ حیاط خلوت احزاب رایگان دوم حدس زدن هنوز هیچ بیس بال و هنوز هیچ بازی های المپیک تابستانی به من چیزی برای تماشای دیگر از بیس بال. اگر یک چیز وجود دارد همه گیر نمی راب من از آن سنت سالانه برای پیدا کردن گونه های جدید برای من همیشه در حال تغییر تابستان صف.

تابستان فشار باید انجام دو از سه چیز به ماندن در چرخش: باید آن را مانند طعم تابستان دسر, تامین پایدار انرژی متمرکز و یا ایجاد و کنترل از آرامش. کسانی که در اوج ناسازگار هستند اما تا زمانی که یک سویه است و من به کار گرفته شده برای یک روز و یا شب من خوب هستم. سیب n’ کرم نسبتا جوان ترکیبی از Cannarado ژنتیک به نظر می رسید مانند یک مدعی امیدوار کننده برای شب اسلات پس از من یاد گرفتم در مورد ژنتیک فشار طولانی متنوع مخلوط که شامل یک backcross انگور پای به عنوان به خوبی به عنوان میوه ای سنگریزه OG و کلاسیک آکاپولکو طلا و کوهستانی نپال. این اساسا یک fishbowl کوکتل میوه ای مدرن قدرت و یک مدرسه قدیمی و پا زدن در.

سیب n’ کرم متنوع پس زمینه چک کردن حداقل یکی مورد نیاز ترکیب با هم به صورت ترکیبی از رایحه های قندی مخلوط سیب و دارچین و وانیل رایحه تقریبا مانند یک fruitier بیشتر ترش نسخه از اپل کره. لوکس بعد از مدرسه ویژه مانند بوی آسان در دور اول پیش نویس انتخاب برای تابستان صف اما تلاش یک سویه جدید مانند تهیه پیش نویس یک کارفرمایی: آن را در مجموع بازی شیر یا خط-تا زمان بازی. و حتی اگر انگور پای در حال حاضر یک علاقه شخصی و Cannarado ژنتیک شده اند چیزی جز طلایی در مفاصل سیب n’ کرم خانواده درخت پیچیده و حتی برای ارقام امروز که چرخید مغز من بیش از یک بار.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در ابتدا من فکر نمی کنم سیب n’ کرم بالا بود یک بازی خوب برای یک شب و یا شب toke از آن به سرعت مرا بی قرار و گرسنه حتی اگر من می خواهم خورده شام 45 دقیقه زودتر. انرژی نزدیک به گرفتن حریص اما خوشبختانه یک ساندویچ پنیر کبابی و یک پادکست من حل و فصل کردن سریع. بعد از بیست دقیقه که کوتاه پشت سر هم از unconfined انرژی نمی گرداند و نه بریدن از اضطراب. به عنوان یک نتیجه, سیب n’ کرم می تواند یک نقطه بر روی نیمکت از تابستان سويه زمانی که من به برخی از گوش دادن آسان و یک میان وعده در ذهن پس از آن.

و نیست که چه تابستانی است همه چیز در مورد ؟

به نظر می رسد: به طور معمول دور با نزدیک گره calyxes سیب n’ کرم می آید بسته بندی شده در پیازی, جنگل, سبز, کتلت با رنگی بنفش و نقاط gangly نارنجی مادگی که نگاه مانند آنها ممکن است رشد کرک خود را با توجه به ضخامت گل رزین.

بو: چنین خوشمزه-نام و نام صدایی را فورا بالا بردن انتظارات از یک بینی جدید اما سیب n’ کرم پتانسیل به انجام بیش از فقط به دیدار با انتظارات است. ترکیبی از دارچین-شکر اپل/سفید انگور و وانیل فراخوانی سند چشم انداز از اپل جک و قبل ترش تر لاستیک و کاج نت قطع برخی از شیرینی فقط به اندازه کافی به من یادآوری می کنند که این علف های هرز و نه شراب.

عطر و طعم: ترش طعم سیب در حرکت پس از اولیه, آمار, با, خامه, مزه طعم ادویه جات ترشی جات گرفتن صندلی عقب — اگر چه قابل توجه — قبل از کلاسیک نت های صمغی کاج و نکات کوچک لاستیک ارائه پشتیبان گیری و معطل به عنوان یک طعم غذا در دهان. آن را به عنوان متعالی به عنوان بوی, اما آن را هنوز هم شیرین و مستحق بودن آخرین دوره قبل از خواب.

اثر: سیب n’ کرم بسیار شبیه نور دسر دادن من کوتاه عجله قند قبل از من به آن ضربه بزنید برای شب. در بین این شروع و پایان نقاط هر چند من به طور منظم با تجربه قوی حملات گرسنگی (حتی بعد از خوردن غذا) و یک گرم حس کمی نگران باشید. در حالی که بهترین ها را برای انگیزه و یا یک رژیم غذایی سالم این چیزی است که اکثر کاربران حشیش به دنبال در علف های هرز به هر حال. برای کاربران به طور منظم آن را فراهم می کند giggles و راحتی است که تبدیل شدن به بیشتر گریزان با قوی تر تحمل.

با وجود فشار شما می خواهم برای دیدن برفلد? ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>