33 کلانتر دانشجوی قرارداد coronavirus; سن برناردینو برنامه به حالت تعلیق

یک برنامه آموزشی برای سن برناردینو شهرستان کلانتر بخش است به حالت تعلیق در کلاس های حضوری پس از 33 دانشجوی آزمایش مثبت برای coronavirus, مقامات گفت.

بیست و کسانی که آلوده هستند معاون آموزش و 13 هستند از دیگر سازمان های اجرای قانون اطلاعات عمومی افسر جودی میلر گفت: پنج شنبه.

پس از دو دانشجوی نشان داد علائم این ویروس در هفته گذشته یک آزمایش مثبت برای COVID-19. ظرف 48 ساعت تمام 160 کارآموزان در این برنامه مورد آزمایش قرار گرفتند. اکثر افرادی که آزمایش مثبت بود خفیف یا بدون علائم است.

“هیچ کارآموز نشان داد تب” میلر گفت.

تبلیغات

آکادمی متوقف شد جمعه. برنامه ارائه نمی دهد زندگی می کنند-در آموزش به معنای کسانی که در حضور چپ محل به بازگشت به خانه هر روز و به طور بالقوه در معرض دیگران در خارج از این تاسیسات که ممکن است با این ویروس آلوده. این آکادمی است که به طور معمول برگزار شد در بخش کلانتر فرانک مطلوب مرکز آموزش منطقه ای در Devore.

سان برناردینو شهرستان گزارش شده 230 coronavirus مرتبط با مرگ و میر و 8,454 موارد 414 از آن گزارش شد پنج شنبه.

در حال حاضر برای دانش آموزان خود قرنطینه برای حدود یک هفته در حالی که آموزش از راه دور ارائه شده است. کسانی که تست مثبت برای این ویروس در حال نظارت توسط کارکنان پزشکی.

دانش آموزان در کلاس ارشد آغاز شد که آموزش Jan. 21 و تاریخ کلاس که شروع آموزش آوریل 30 شده اند نیاز به پوشیدن ماسک صورت در حالی که در محل.

تبلیغات

متوسط چک از کارآموزان و کارکنان آکادمی گرفته شده اند روزانه میلر گفت و تاسیسات تمیز و ضد عفونی در طول هر روز با هر کس دسترسی داشتن به ضد عفونی کننده دست.

عکس های ارائه شده توسط کلانتر نشان می دهد دانشجویان پوشیدن پوشش صورت در طی یک تمرین آموزشی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>