جستجو برای پاسخ پس از معاونان کشتن برادر مرد سیاه پوست آويزان از درخت

Terron بون پریشان زمانی که برادرش داشت حلق آویز از یک درخت در یک پارک در نزدیکی پالم دیل شهرداری در هفته گذشته.

شیوه ای از مرگ 24 ساله رابرت فولر برانگیخته زشت تصاویر از کشور نژادپرستانه میراث lynchings و موجب خشم زمانی که لس آنجلس پزشکی قانونی و کلانتر مقامات به سرعت ذکر شده در آن را به عنوان یک خودکشی است. اعتراضات تولید ملی توجه و درخواست مقامات محلی شامل دولت فدرال و محققان.

سپس در چهارشنبه دقیقا یک هفته پس از برادرش پیدا شد, Boone, 31 کشته شد و کشته شده توسط Los Angeles County sheriff نمایندگان در آنچه که مقامات به عنوان یک وحشی در ضربات پنالتی در این شهر کویری شمال پالم دیل.

تیراندازی به پایان رسید عجیب و غریب یک سری از وقایع است که در آن مقامات متهم بون از تپانچه-شلاق زندانی و تهدید یک دوست دختر سابق بیش از یک دوره یک هفته ای.

تبلیغات

معلوم نیست چه اگر هر گونه ارتباط بون تیراندازی به حال به خود را در مرگ برادر و پرسش های بسیاری باقی می ماند.

اما بازگشت به عقب تراژدی یافت در حال حاضر تنش محیط زیست در آینده در میان ملی دیوانگی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس و دیگر نژادی و بی عدالتی در دره آنتلوپ و فراتر از آن.

“نام دیگری. کسی که می خواهد یکی دیگر از نام? یکی دیگر از برچسب. Terron او برادر دیگری به نام” Isabele کتان 24 ساله فعال از لنکستر گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه خواستار عدالت برای فولر. “چه کسی اهمیت میدهد این شرایط ؟ حتی مهم نیست چه او دیگر نیست. مهم نیست که چه چیزی آنها فراموش کنه. مهم نیست.”

دوستان بون گفت که آنها نمی تواند آشتی دادن انسان آنها می دانستند — سرگرم کننده-loving “مد جستوجوی” که سوگند مردم با موسیقی هیپ هاپ — با جرایم خشونت آمیز او به اتهام ارتکاب و راه او درگذشت.

تبلیغات

برخی از دوستان می گویند که او به شدت ناراحت کرد.

تونی طبقه, که گفت که او می خواهم به دوستان با Boone, از آنجایی که آنها هر دو در حدود 16 در پالم دیل گفت: او رسیده به بون پس از شنیدن در مورد فولر مرگ و شنیده ام هرگز دوباره. او بعدها متوجه بون بود unfollowed او و تقریبا تمام دوستان خود را در Instagram و تنظیم حساب خود را به خصوصی بود که کارهایی برای او.

“این وضعیت که فقط او را به عقب کشیده به گل. که فقط او را به عقب کشیده به احساس مانند ” لعنت. من اصلا هیچ کس نه بیشتر.” … او احتمالا در ذهن قاب, ‘F همه'” گفت: طبقه 32.

“او رفت و سکوت در مورد دو هفته پیش و به اعتقاد من این بود چرا که او در درد” اضافه شده دوست دیگری Nyki واکر 29.

تبلیغات

مقامات گفت: تحقیقات مربوط بون آغاز شد دوشنبه پس از یک گزارش که او برگزار دوست دختر سابق, کسی که با او در حال و کردن رابطه, در خانه اش در برابر او خواهد شد. کلانتر ستوان رابرت Westphal گفت که او تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد بون این انگیزه و این که “تا کنون این است که مستقل حادثه است.”

اسناد دادگاه نشان می دهد که بون متهم شده بود روز شنبه با چند جنایی شمارش از جمله شش فقره ساخت جنایی تهدیدات چهار فقره سوء استفاده از cohabitant دو فقره حبس نادرست و یک تعداد از حمله با سلاح مرگبار. به اتهام جرائم صورت گرفت بیش از هفت روز. حکم صادر شده برای دستگیری او.

بعد Westphal گفت: undercover کارآگاهان ازمایش کرده بون در آبی SUV به یک مجتمع آپارتمانی در رسمند حدود 20 مایلی شمال پالم دیل در شهرستان کرن.

کارآگاهان اقدام به توقف ترافیک و SUV متوقف در پارکینگ پیچیده است. بون خارج اتومبیل سمت مسافر و شروع به تیراندازی شلیک حداقل پنج عکس به سوی کارآگاهان و قابل توجه پلیس خودرو کاپوت و سقف Westphal گفت. سه کارآگاه و یک سرپرست بازگشت آتش و گلوله او را چندین بار در قفسه سینه او را به قتل.

تبلیغات

زن رانندگی ماشین که هم مورخ Boone به ضرب گلوله کشته شد یک بار در قفسه سینه گرفته و به یک بیمارستان که در آن او تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد پنج شنبه شب. او 7 ساله بود در صندلی عقب بود اما نه زخمی در تیراندازی, Westphal گفت.

کارآگاهان بهبود یک نیمه handgun در صحنه است.

نظارت تصویری ارسال شده توسط Rosamond جامعه دیده بان اخبار محلی پلت فرم نشان داد وسایل نقلیه متعدد انتهایی تیره SUV به یک مجتمع مسکونی پارکینگ. صدای بارها و بارها فریاد زد: “دست ها بالا!” قبل از تیراندازی آغاز شد.

هیچ یک از کارآگاهان و یا وسایل نقلیه خود را مجهز شدند دوربین های دیجیتال, اما محققان در حال تلاش برای بازیابی فیلم از حلقه دوربین های دیجیتال و دیگر سیستم های ویدئو در منطقه Westphal گفت.

تبلیغات

اخبار تیراندازی برای چندمین بار از طریق جامعه تکان دهنده احساسات است.

در پارکینگ که در آن او کشته شد, Boone, دوستان مرتب ده ها تن از شمع در شکل حروف “T. J.” در کنار یک دسته گل از گل. زن بود که رانندگی ماشین با بون شنبه در مراحل نزدیکی و گریستم. یکی از ساکنان این مجتمع ابراز نا امیدی که یک گلوله سوراخ آشپزخانه پنجره و می توانست او را زده 12-year-old daughter.

“او می تواند به راحتی در آن پنجره در آن لحظه ساخت icees,” جویس Chaney, 40, گفت:. “صرف نظر از اینکه چرا آنها تا به حال برای باز کردن آتش یا آتش بازگشت آنها باید در نظر گرفته شود که حق در اینجا و در مواجهه با پیچیده است.”

در همین حال ده ها تن از اعضای جامعه و فعالان با تجمع در مقابل ساختمان دفتر L. A. شهرستان سرپرست کاترین Barger در لنکستر به تقاضا در میان چیزهای دیگر ایجاد یک پایگاه داده از کلانتر نمایندگان متهم به اذیت و آزار و تهدید آمیز و نژاد پروفایل دره آنتلوپ ساکنان. آنلاین, اعضای کلانتر غیر نظامی نظارت کمیسیون در خواست اطلاعات در مورد مرگ و میر هر دو فولر و بون.

تبلیغات

“چگونه بود که این حکم یک خودکشی به ظاهر به سرعت هنگامی که آن را به نظر می رسد مانند یک مجازات?” کمیسر پریسیلا Ocen خواسته در پنل مجازی جلسه فولر مرگ است.

واکر گفت که او استفاده می شود به تاریخ بون و تا به حال باقی مانده دوستان با او. او گفت: او یک پدر دلسوز بود که به دنبال مسیر خود را به عنوان یک هنرمند ثبت شده داشتن تک آهنگ و موزیک ویدئوها تحت نام TJ Goon.

“Terron بود شیرین ترین پسر من تا کنون مورخ و او به معنای زیادی به جامعه ما است. یک سرباز واقعی یک دوست واقعی و فرشته” او گفت:.

واکر گفت: Boone نزدیک شده بود به برادر خود شده بود و ناراحت از مرگ او. هر دو قبلا از دست مادر خود را در سال 2004.

تبلیغات

یکی دیگر از دوست دختر سابق Elonda Holman, 27, گفت که او و بون co-parented خود 9-year-old daughter نیا, حتی اگر آنها دیگر همکاران. بون گاهی اوقات مشغول به کار در انبار, Holman گفت. او گفت: او به تازگی برنامه ای برای حرکت به لاس وگاس جایی که او و دختر خود زندگی می کنند.

“هر کسی می داند که Terron می داند که انرژی خود را طوری بود مغناطیسی. صدای او واقعا جذاب,” او گفت:. “دختر خود را گرفتن است بعد از او. آنها نوازندگان.”

Holman گفت که او منتظر برای رسیدن به بون پس از خود را در مرگ برادر مایل به او فضا بدهید به سرند تصمیم او در حال حاضر تاسف.

“او از دست مادر خود را زمانی که او در مورد 16, بنابراین من می دانستم که او از دست دادن برادر خود را می تواند واقعا سخت بر او.”

تبلیغات

سوابق نشان می دهد بون تا به حال دو نظر جداگانه در زندان ایالتی. او حدود یک سال در زندان در یک سرقت اعتقاد. شروع در سال 2015 او صرف دو سال در زندان پس از اینکه به جرم سرقت, تنبیه بدنی در کودک و به دست آوردن و یا حفظ کمک های غیرقانونی. در سال 2012 یک زن که تا به حال یک نوزاد پسر با بون با موفقیت به دست آمده یک سفارش محدود در برابر او با اشاره به خشونت خانگی.

جیمز کوپر 52 ساله ساکن دهدشت باغ آپارتمان که متصل به پارکینگ که در آن Boone به ضرب گلوله کشته شد گفت: Boone شده بود ،

دو ملاقات در حدود هشت سال پیش در لان کاستر که در آن او گفت: Boone می خواهم به صرف زمان با یک دختر که در سراسر خیابان زندگی می کردند از کوپر. آنها گاهی دود و یا دریافت آبجو با هم.

کوپر کار بر روی رفع یک موتورگازی در پارکینگ شنبه زمانی که او شنیده ام یک سری از شلیک شد. در آن زمان او گفت که بسیاری پر شده بود و با کودکان بازی.

تبلیغات

“وجود دارد هیچ چیز اما اینجا کودکان,” او گفت:. “شما را دیدم کودکان در حال اجرا است.”

او هنوز مطمئن شوید که چه چیزی را از این واقعیت است که بون به مرگ و پس از مدت کوتاهی پس از آن از نیمی از خود برادر.

“این بسیار عجیب و غریب,” او گفت:. “همه توطئه در حال حاضر. من نمی دانم که چگونه است که بازی می کند.”

بار کارکنان نویسندگان متی Ormseth جیمز marvin bing و ریچارد وینتون کمک به این گزارش. Ormseth و میلر گزارش از رسمند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>