فرزندخواندگی با تاخیر برای ماه توسط coronavirus بسته شدن به روز خود را در دادگاه

پرورش خانواده که به تصویب برنامه رو از خط خارج توسط دادگاه تعطیلی باعث coronavirus بحران تنظیم شده برای دریافت برخی از امداد رسانی با سیستم قضایی و دیگر نیاز به فرد در جلسات.

این بدان معناست که خانواده هایی که در جلسات تاخیر شد در برخی موارد تا 2021 را ببینید ممکن است تبدیل به فرزندخواندگی حقوقی در ماه آینده یا دو.

“اوه خدای من من نمی توانم صبر کنید. من خیلی امیدوار کننده در این نقطه و من بسیار هیجان زده در مورد آن گفت:” ناتالیا برگمن, که همراه با همسرش, Randall شده اند پرورش دختران دوقلو برای 2½ سال است.

تصویب خود را از دختران شد نهایی در لس آنجلس دادگاه در 7 آوریل پس از آن به تعویق افتاد تا مارس 25 و پس از آن قرار داده تا ژانویه 2021.

تبلیغات

“این چنین یک راه طولانی نه فقط برای پدر و مادر رضاعی اما برای این کودکان,” او گفت:.

این Bergmans در میان هزاران نفر از خانواده فاستر در کالیفرنیا که تصویب طرح پرتاب شد به هرج و مرج با دادگاه اطفال بسته به دلیل شیوع کروناویروس. تحت قانون دولت تصویب نهایی جلسات قرار است به اتفاق در فرد است. تا زمانی که در دادگاه اطفال در سراسر کشور بسته غیرضروری مسائل که در سمت چپ خانواده مانند Bergmans در برزخ است.

در لس آنجلس به کشور بزرگترین فرزند رفاه عمومی و تصویب سازمان وجود دارد در مورد 20,000 پرورش کودکان در این شهرستان است. تقریبا از 3200 از آنها را نمی توان پیوست با تولد خود خانواده ها هستند و در برخی از مراحل تصویب خط لوله است. برخی از 1500 پرورش کودکان به تصویب رسید در این شهرستان هر سال است.

تبلیغات

دادگاه اطفال در شهرستان مواجه با کمبود منابع حتی قبل از این بیماری همه گیر. سپس دادگاه بسته مارس 19 به صورت غیرضروری مسائل به صورت تصاعدی افزایش انباشت.

هفته گذشته قاضی Kevin C. Brazile اعلام کرد که این شهرستان در دادگاه اطفال و پرورش کودکان طرفداران توافق با دولت شورای قضایی است که اجازه می دهد چنین فرزندخواندگی را بدون در فرد و شنوایی.

پدر و مادر رضاعی باید ثبت و محضر داری اسناد و مدارک و ارسال آنها را به دادگاه که در آن آنها بررسی خواهد شد توسط دادگاه کارگران است.

هنگامی که تمام اسناد و مدارک کامل یک افسر قضایی می تواند نشانه ای از پذیرش مدارک در او اتاق و سپس به ارسال رسمی پذیرش از تصویب بازگشت به خانواده است.

تبلیغات

Brazile گفت: خانواده ها می توانید انتخاب کردن به صبر کردن برای یک فرد شنوایی, اما آن را احتمالا خواهد بود ماه قبل از هر گونه حضور در دادگاه می تواند برنامه ریزی شده است.

“این مبارک در فرد رسیدگی گرامی و جشن توسط پدر و مادر و فرزندان ماموران قضایی و دادگاه کارکنان” Brazile در بیانیه ای گفت. “اما با اجتماعی فاصله مورد نیاز در محل ما courthouses به سرعت گسترش COVID-19, این, آسان, مدل فرایند ارائه می دهد راحت جایگزین امن برای آمدن به دادگاه است.”

برای برگمن تسریع فرآیند به اندازه کافی خوب است. او به یاد می آورد یکی از پرورش دختران دیدن بالن که برگمن برنامه ریزی شده به او از مادر در روز مادر, ماه پس از تصویب و قرار بود به نهایی شود. دختر کوچک پرسید: اگر آنها برای آنها برنامه ریزی برای برگزاری هنگامی که فرزندخواندگی نهایی شد.

تبلیغات

“یک دختر به من نگاه کرد و گفت:” شما مامان من?’ او گفت: “تصویب حزب؟’ او تقریبا 3 او را درک نمی کند به طور کامل” برگمن گفت. “من گفت:,” بله, من مامان شما. بله من قصد دارم به شما اتخاذ.’ آن را گرم قلب من اما در همان زمان آن را شکست قلب من است که من تا به حال به تصویب رسید آنها نشده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>