پس از دیوان عالی کشور IF تصمیم دانشگاههای دولتی مرتکب حمایت از دانش آموزان مهاجر

دانشگاه کالیفرنیا قول داد پنج شنبه برای ادامه پیشرو در حمایت از دانش آموزان مهاجر ساعت پس از دیوان عالی ایالات متحده را رد کرده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای لغو موقت برای حمایت از مهاجران جوان را به این کشور به طور غیر قانونی به عنوان کودکان.

رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو و هیئت رجنت صندلی John A. Pérez مورد ستایش قرار داد تصمیم دادگاه در یک مورد که UC سیستم برای اولین بار به ارمغان آورد در سال 2017 و گفت: این دانشگاه ادامه خواهد داد به ارائه خود را سخاوتمندانه مهاجر خدمات پشتیبانی از جمله ملت را اول حقوقی رایگان خدمات مرکز برای دانش آموزان بدون وضعیت قانونی.

“آنها هنوز هم دارای نیازهای ویژه به خصوص در محیط فعلی و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال حمایت از آنها حتی به عنوان آنها خود را دنبال کنند دانشگاه تحصیلات” ناپولیتانو گفت: در یک تلفنی پنج شنبه.

10-دانشگاه UC سیستم ثبت نام حدود 4000 نفر از جمله دانش آموزان, اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از آنها واجد شرایط برای حفاظت موقت از اخراج و حق اجازه کار تحت این برنامه در موضوع شناخته شده به عنوان اقدام معوق برای ورود دوران کودکی. ناپولیتانو گردد که برنامه در سال 2012 به عنوان وزیر امنیت داخلی با بهره گیری از مهاجران که خریداری شد به ایالات متحده به طور غیر قانونی قبل از سن 16 سالگی با حضور در مدرسه ماند و از مشکل. کسانی که ذینفع شناخته شده به عنوان “خیال.”

تبلیغات

پرز اشاره کرد که در کالیفرنیا شده است در خط مقدم حقوق مهاجر — علت او گفت که او راهپیمایی به عنوان یک 15 ساله دانش آموز در 1980s. تحت یک قانون شناخته شده به عنوان AB 540 دولت اجازه می دهد تا دانش آموزان بدون اقامت قانونی به پرداخت دولت در کالج شهریه اگر آنها با حضور در کالیفرنیا مدارس و کالیفرنیا رویای قانون محدود فراهم می کند کمک های مالی به دانش آموزان مهاجر بدون وضعیت قانونی.

چنین اقداماتی “ابراز تمایل از کسانی که از ما در کالیفرنیا به مطمئن شوید که ما گسترش فرصت و مشغول به کار نسبت به گسترده مبتنی بر اصلاح قانون مهاجرت به عنوان” پرز گفت. “و بنابراین من فکر می کنم از آن خواهد شد جای تعجب نیست به هر کسی که در این دانشگاه در حال رفتن به ادامه تعهد خود را به نمایندگی از منافع همه ما دانش آموزان”

UC رهبران همراه با دانشگاه ایالتی کالیفرنیا صدراعظم Timothy P. سفید و کالیفرنیا کالج صدراعظم الی Ortiz الکی قول داد برای مبارزه با به صورت دائمی مسیر به شهروندی برای حدود 11 میلیون مهاجر در ایالات متحده بدون وضعیت قانونی.

23-دانشگاه Cal State سیستم ثبت نام حدود 9,800 دانش آموزان بدون وضعیت قانونی و 115 دانشگاه کالج, سیستم مورد 70,000 از جمله در مورد 20,000 برای 35,000 با IF حمایت.

تبلیغات

“در حالی که این تصمیم یک پیروزی مهم آن محافظت نمی کند این برنامه از چالش های بیشتر و نه ارائه یک راه حل دائمی به ما اجازه می دهد تا خیال خود را برای رسیدن به aspirational اهداف” سفید در بیانیه ای گفت. “این CSU همچنان به اصرار کنگره را سویفت, دو حزبی قانونی اقدام نسبت به یک مقدار مورد نیاز راه حل دائمی به طوری که ما خیال می ادامه خود را به انجام برسانند انسان بالقوه و تقویت دانشگاه های ما جوامع دولت و ملت است.”

Cal State فولرتون است که راه اندازی Cal State سیستم اولین مرکز منابع برای دانش آموزان بدون وضعیت قانونی در سال 2014 برنامه ریزی شده بود مجازی گوش دادن و جلسات مشاوره برای روز پنج شنبه در مورد دادگاه عالی طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن در rescinding DACA. Tonantzin Oseguera کال فولرتون دولت دانشیار معاونت دانشجویی و امور فرهنگی که فاقد مقالات حقوقی, زمانی که او برای اولین بار در مهاجرت از مکزیک گفت: این جلسات شده اند در ظرفیت در هفته های اخیر به نگرانی در مورد قریب الوقوع دادگاه تصمیم گیری افزایش یافت.

بسیاری از دانش آموزان به خصوص عصبی است که دولت فدرال آدرس خود را و دیگر اطلاعات شخصی مورد نیاز برای برنامه DACA. بوده است وجود دارد نگرانی واقعی است که عوامل استفاده خواهد کرد که اطلاعات, کشیدن شما را و شما را در یک قفس,” او گفت:.

در روز پنج شنبه با این حال او همه لبخند و گفت: این جلسات در حال حاضر می تواند جشن. “راستش من مبهوت” توسط دادگاه تصمیم, او گفت:. “این یک بزرگ و قابل توجهی پیروزی برای ما خیال. آنها می توانند همچنان به رفتن به مدرسه و ادامه معیشت خود را به عنوان سازنده شهروندان است.”

تبلیغات

کلارا مدینه مایا یک UC Merced تحصیلات تکمیلی است که به تازگی یک yearlong کمک هزینه تحصیلی در دانشگاه شیکاگو بیدار تا روز شنبه به یک رشته از پیام های متنی تجلیل از بالا تصمیم دادگاه است. یکی از اولین آمد از یک همکار در 7:07 a. m.: “دیوان عالی کشور بلوک مغلوب ساختن پیشی جستن از لغو برنامه DACA.”

مدینه مایا که آورده بود به منطقه لس آنجلس از مکزیک در سن 4 گفت: این اخبار به معنای زندگی دست نخورده — حداقل در حال حاضر — کار برای یک ایلینوی عالی آموزش و پرورش, گروه حمایت و سپس تعقیب یک فارغ التحصیل در رشته سیاست عمومی.

“این احساس مانند یک تسکین” مدینه مایا گفت. “قطعا این زمان به آن را به عنوان یک پیروزی برای جامعه و استفاده از آن به انرژی ما را به نگه داشتن در مبارزه برای بیشتر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>