صلیب سرخ آمریکا در حال آزمایش خون کمک های مالی برای COVID-19 آنتی بادی

دادن خون به صلیب سرخ آمریکا این روزها بیش از یک عمل خوب — این یک راه برای پیدا کردن اگر شما باید این آنتی بادی نشان می دهد که شما قبلا در معرض ویروس است که باعث COVID-19.

اهدای خون در سی و Baltimore منطقه در حال حاضر در حال آزمایش برای COVID-19 آنتی بادی و صلیب سرخ است ساخت یافته های موجود به اهدا کنندگان.

FDA تایید تست رایگان به عنوان بخشی از فرآیند کمک مالی برای کل خون و پلاکت و پلاسما. نتایج را در مورد هفت روز کسب و کار.

“اگر آن را مثبت آن ممکن است به شما بگویم که سطح آنتی بادی هستند که در سیستم خود گفت:” رجینا E. Boothe براتون واقعا از صلیب سرخ آمریکا.

“در برخی از موارد, ممکن است (فاش کردن سطوح) اگر سطح بسیار پایین است. در هر صورت شما که اطلاعات به دکتر خود یا دکتر خود را تعیین دوره بعد از عمل اگر هر مورد نیاز است” براتون واقعا گفت. “این زره پوش. اطلاعات قدرت است.”

وجود دارد نیاز فوری به یک در حال حاضر برای اهدای خون از همه نوع خون — به خصوص از نوع O — Bratton گفت: به دلیل از سرگیری اعمال جراحی الکتیو پس از همه گیر مربوط به حالت تعلیق در آورده است به طور قابل توجهی افزایش تقاضا است.

American Red Cross Blood خدمات فراهم می کند خون به 59 بیمارستان در سی و بیشتر Baltimore منطقه است. Inova خون اهدا کننده خدمات نیز در خدمت دی سی منطقه است و تجربه انتقادی سطوح پایین ترین نوع خون.

“ما در حال حاضر با توجه به منافع و امکان انجام تست آنتی بادی از خون اهدا کننده گفت:” تری Craddock از Inova خون دهنده خدمات. “برای معدود مراکز در کشور است که در حال انجام دهنده تست آنها را در بر داشت که کمتر از 1 درصد از اهدا کننده استخر مثبت است.”

هر دو سازمان در حال جمع آوری نقاهت پلاسما کمک های مالی برای استفاده ممکن است برای درمان این رمان coronavirus.

“اگر شما تا به حال مثبت COVID-19 تست شده اند و علامت رایگان برای 14 روز شما ممکن است قادر به یک نقاهت پلاسما اهدا کننده. پلاسمای خود را باید سرشار از ایمونوگلوبولینها که ممکن است مفید برای بیمارانی که به طور جدی به مبارزه با یک COVID-19 عفونت” Inova وب سایت متحده است.

اهدا کنندگان خون می توانند برنامه ملاقات با صلیب سرخ آمریکا را نیز دریافت COVID-19 تست آنتی بادی در گروه وب سایت.

این معلوم نیست چه مدت صلیب سرخ خواهد بود و ارائه خدمات.

“ما مشخص نیست زمانی که ما در حال رفتن به برش که خاموش” براتون واقعا گفت. “اما ما بسیار در مورد آن هیجان زده و هیجان زده در مورد پتانسیل برای کمک به بیماران نیازمند است.”

پیدا کردن Inova اهداکنندگان خون در مراکز اهدای خون در جامعه درایوهای اینجا.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>