غیر معمول بهار تساوی یک بر یک تا حدودی عادی ژوئن-دل تنگی توجه

بهار شده است که غیر معمول در بسیاری از سطوح در نهایت تبدیل به تابستان — رسما — بعد از ظهر روز شنبه. این است که انقلاب تابستانی در نیمکره شمالی, وقتی که خورشید به نظر می رسد در بالاترین نقطه آن در موقع ظهر آسمان است.

سرد ممکن است به رنگ خاکستری و دل تنگی ژوئن شرایط است که معمولا قبل از سگ داغ روز از تابستان اکثرا غایب این سال و درجه حرارت در لوس آنجلس بودند بالاتر از نرمال در ماه مه و ژوئن.

The sun's position in the sky throughout the seasons.

خورشید در آسمان در طول فصل.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

“چند روز گذشته از گسترده دریایی لایه باید بیشتر احساس معمولی برای این زمان از سال در مقایسه با اکثر روز در این ماه گفت:” اریک Boldt یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد.

تبلیغات

A satellite photo taken at 8:10 a.m. PDT on Thursday shows marine clouds spreading inland from the immediate coast.

یک عکس ماهواره ای گرفته شده در 8:10 a. m. PDT در روز پنج شنبه نشان می دهد دریایی ابر پخش داخلی از فوری ساحل.

(همکاری موسسه پژوهش در جو و لس آنجلس تایمز)

یک عکس ماهواره ای گرفته شده از این صبح را نشان می دهد که چگونه گسترده دریایی لایه بود. در تصویر پایین ابرها و مه دیده می شود رسیدن به مرزی از ساحل تا آنجا که کاجون و سن Gorgonio عبور می کند. سانتا آنا کوه بین نارنجی و ریورساید شهرستان ها دیده می شود و مجبور باشید از طریق کرکی سفید کفن. ابرها گسترش به سانتا کلاریتا و به سمت صحرا بالا و در امتداد ساحل به سوی غرب فراتر از سانتا باربارا به نقطه مفهوم.

یک ماهواره حلقه نشان داد گردش در اطراف یک نقطه غرب سانتا کاتالینا جزیره و شمال غربی سن کلمنت جزیره است. این ثبتشده نشانگر یک کاتالینا ادی یک عقربه های ساعت چرخش است که یک محصول جانبی از غرب به شمال غرب وزش باد در امتداد سواحل کالیفرنیا.

Winds along the California Coast cause eddy formation.

باد در امتداد سواحل کالیفرنیا باعث ادی سازند.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

بادها با تعامل ساحلی توپوگرافی آنها به عنوان عبور از نقطه مفهوم رفتار آنجا که آب را در سمت پایین دست از سنگ و یا انسداد در یک رودخانه. باد به نوبه خود درون مرزی در جنوب کالیفرنیا Bight, انحنای ساحل از مفهوم نقطه به مرز مکزیک و چرخش ابرها و مه در ساحل به لس آنجلس.

بیشتر چنین گردابی گردش خون است که به احتمال زیاد هر روز صبح از طریق این آخر هفته, سرویس ملی آب و هوا گفت.

“در طول تابستان گرم و خشک در ماه بادهای خوش آمدید چرا که آنها حمل دریایی لایه خشکی, نامحدودی و خنک کننده حوضه لس آنجلس” توضیح می دهد که climatologist لایحه Patzert.

ماه ژوئن است که در فصل اوج برای کاتالینا ادی نیز نامیده می شود یک ساحلی ادی. اما این می و ژوئن با فشار بالا همراه با سازه های دریایی بادها — گرم باد باد از زمین به سمت اقیانوس — تحت سلطه ساخت یک بهار که شد غیر منتظره ای آفتابی و گرم است. وجود دارد حتی بودند نادر در اواخر فصل سانتا آنا بادها در این ماه.

تبلیغات

“بابا انس در اوایل ماه ژوئن هستند نه یک فال خوب برای تابستان امسال است. آتش فصل می تواند تا موسیقی پاپ ما در هر زمان در حال حاضر,” Patzert گفت.

U.S. Drought Monitor data released Thursday.

ایالات متحده خشکسالی نظارت بر آمار منتشر شده در پنج شنبه.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

سوخت در سراسر غرب و خشک هستند. ایالات متحده خشکسالی نظارت بر آمار منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد که گسترده شرایط خشکسالی در غرب ادامه به انعکاس غیر منتظره ای بهار گرم درجه حرارت. اگر چه برخی از بخش هایی از غرب دریافت بارش در مناطق غرب و شمال از چهار گوشه دیدم کمی و یا بدون باران. و گرمتر از دمای معمولی از یک زن و شوهر از درجه به عنوان مقدار به عنوان 10 درجه تشدید شرایط در این مناطق باقی مانده است که خشک و با توجه به خشکسالی نظارت بر.

Wildfire outlook for July is expected to be above normal in the West.

آتش سوزی چشم انداز ژوئیه انتظار می رود که بالاتر از نرمال در غرب است.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

نیمه شمالی کالیفرنیا و بخش های زیادی از حوضه بزرگ و شمال غربی اقیانوس آرام هستند تلقی می شود در حد متوسط به خشکسالی شدید.

پتانسیل قابل توجهی برای آتش سوزی های بزرگ است که انتظار می رود به بالاتر از نرمال در سراسر بسیاری از غرب در ماه جولای به ملی و بین آتش مرکز در درجه اول به دلیل افزایش خشکسالی شرایط اولیه ذوب کوه snowpacks رعد و برق strikesand گرم و خشک که در شرایط انتظار به ادامه طریق اوت.

در چشم انداز برای ماه های ژوئیه و اوت رعد و برق است که به عنوان یک اولیه ماشه. سپس در ماه سپتامبر افزایش خطر خشک دریایی باد پیشی می گیرد. بدون در نظر گرفتن ماشه خشک سوخت انتظار می رود برای حفظ پتانسیل قابل توجهی برای آتش سوزی های بزرگ بالاتر از نرمال را از طریق فصل تابستان و به خوبی به سپتامبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>