دره آنتلوپ جامعه خواستار عدالت پس از مرگ رابرت فولر و دیگر مردان سیاه

ده ها تن از رهبران جامعه فعالان و ساکنان جمع آوری شده در لنکستر پنج شنبه خواستار عدالت در مرگ رابرت فولر و دیگری مردی بود که به ضرب گلوله توسط معاونین کلانتر در برخورد هفته گذشته است.

فولر 24 ساله سیاه پیدا شد ژوئن 10, حلق آویز از یک درخت در نزدیکی تالار شهر در کشور همسایه گراش. مقامات به سرعت با برچسب مرگ او به احتمال زیاد خودکشی angering خانواده و دوستان که خواستار یک تحقیق کامل.

مایکل توماس بود به ضرب گلوله توسط یک Los Angeles County sheriff معاون که وارد خانه اش در لان کاستر یک هفته پیش در پاسخ به یک گزارش از خشونت خانگی. خانواده او سوال که آیا کشتن توجیه بود.

هر دو مرگ و میر به عنوان تظاهرات را جاروب ایالات متحده بیش از خشونت پلیس استفاده از نیروی بیش از حد و دیگر مسائل نژادی و بی عدالتی برجسته توسط Black Lives Matter جنبش و کشتار در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید.

در چهارشنبه Terron Boone, 31, فولر نیمی برادر کشته شد توسط Los Angeles County sheriff نمایندگان بررسی اتهامات که به او حمله و تهدید سابق ،

تبلیغات

این لنکستر گروه نشان داد تا در مدیترانه پلازا در خارج از لس آنجلس سرپرست کاترین Barger, برگزاری تابلوهای “عدالت برای رابرت فولر” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

“ما همه در اینجا جمع شده بودند در یک توافق به یاد جهان به یادآوری جامعه ما را به یاد این ساختار قدرت است که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع گفت:” برگرد. V. Jesse Smith, یک کشیش و همچنین برنامه ریزی کمیساریای در پالم دیل. “… امروز ما گرد هم می آیند واقعا فقط ارائه مطالبات به شهر ما. ما بر این باوریم که وجود دارد برخی از, عمده, عمده, عمده مسائل ما در شهرستان است که باید به آنها رسیدگی شود و مرگ این دو برادر رابرت فولر و مایکل توماس صحبت می کند حجم در شرایط از آنچه که ما باید انجام دهیم در جامعه ما و چه در ساختار قدرت برای پاسخگویی به اعضا در جامعه ما است.”

اسمیت به نام “transparent” تحقیقات از مرگ فولر و توماس.

اسمیت در ادامه با تشکر از شهرستان گراش برای rescinding آن بیانیه ای که به نام فولر مرگ خودکشی و Barger برای ارسال به دولت دادستان کل نامه ای خواستار تحقیقات مستقل.

تبلیغات

آرتور Calloway از دره آنتلوپ سیاه اتاق بازرگانی گفت: جمعیت که در میان جامعه خواسته شئونات واجد شرایط ایمنی محافظت می کند که مأموران اجرای قانون از پرونده های حقوقی برای اقدامات انجام شده در ظرفیت رسمی.

“ما نیاز به شئونات واجد شرایط ایمنی زیرا منظور برگزاری هر کسی پاسخگوی آنها باید قادر به بود,” او گفت:.

جمعیت کف و یک زن فریاد زد: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!”

نایجل هالی یک جامعه فعال خطاب به جمعیت گفت: “مارتین لوتر کینگ گفت: هر نسلی باید مبارزه کنند. بنابراین هر چند ممکن است ما خسته ما باید به مبارزه ادامه خواهد داد چرا که این تغییر نکرده است. ما باید پایه چه اصول ما هستند. ما باید پایه برای برابری. ما باید برای ایستادن عدالت و ما باید به آن پاسخگو است که می گویند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست که در اعتراض به آن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de