آتلانتا پلیس تماس بیمار بیش از اتهامات در تیراندازی مرگبار

آتلانتا (AP) — آتلانتا افسران پلیس به نام بیمار در اعتراض به تشکیل پرونده از اتهام قتل علیه یک افسر که به ضرب گلوله یک مرد در پشت در حالی که رئیس موقت اذعان اعضای نیروی احساس رها شده در میان تظاهرات خواستار تغییرات گسترده به پلیس.

موقت رئیس رادنی برایانت گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه ای که با بیمار تماس شروع شد و چهارشنبه شب و در ادامه پنج شنبه, اما گفت که این گروه تا به حال کافی کارکنان برای محافظت از شهرستان. روشن نیست که چگونه بسیاری از افسران به نام.

“برخی عصبانی هستند. برخی از ترس. برخی به اشتباه بر آنچه ما در این فضا است. برخی ممکن است احساس رها” برایانت گفت: از افسران. “اما ما وجود دارد به آنها اطمینان می دهم که ما همچنان به جلو حرکت کند و از این طریق دریافت کنید.”

دادستان آورده جنایت قتل و اتهامات دیگر علیه گرت Rolfe, یک افسر سفید پوستی که شات Rayshard بروکس پس از 27 سال-پیر مرد سیاه و سفید برداشت یک تیزر در طول مبارزه و زد جرقه آن در این افسر Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت.

چهار ماه قبل از بروکس کشته شد مجدد یک شرکت است که با تمرکز بر مبارزه با حبس و اعتیاد به مصاحبه او در مورد سال او به سر برد و در زندان است. او گفت: نظام عدالت کیفری رفتار افراد زندانی در مانند “حیوانات.”

“برخی از این سیستم می تواند, شما می دانید, به نظر می رسد در ما به عنوان افراد” بروکس گفت. “ما زندگی می کند, شما می دانید, ما فقط یک اشتباه ما ساخته شده است.”

او گفت: با داشتن یک رکورد مانع قبلا زندانی از تلاش برای “فراهم کردن برای خودمان به عنوان دور به عنوان یک شغل و خودمان را در مسیر بازگشت.”

هوارد گفت بروکس بود و نه یک تهدید مرگبار در آن زمان که Rolfe لگد مرد زخمی و ارائه هیچ درمان پزشکی برای بیش از دو دقیقه به عنوان بروکس lay dying. یکی دیگر از افسر Devin برازنان که دادستان منطقه گفت: ایستاده در بروکس’ شانه به عنوان او تلاش برای زندگی خود متهم شده بود با تشدید حمله و نقض سوگند خود را.

Rolfe و برازنان هر دو ادعا می کنند اقدامات خود را توجیه شد و تبدیل خود را در روز شنبه. زندان سوابق نشان می دهد برازنان منتشر شد در امضای اوراق قرضه معنی او تنها به پرداخت اگر او نتواند به نشان می دهد تا برای دادگاه در حالی که Rolfe برگزار می شد بدون پیوند. Rolfe اخراج شد و برازنان قرار داده شده بر روی میز وظیفه.

چند ساعت پس از گزارش به Fulton County زندان در آتلانتا Rolfe منتقل شد به زندان در کشور همسایه Gwinnett County, با توجه به سوابق آنلاین.

تصمیم به تعقیب افسران آمد کمتر از پنج روز پس از کشتار اخیر در شهر — و — ملت هنوز از وضعیتی وخیم پس از جورج فلوید مرگ در دست پلیس در مینیاپولیس مجموعه ای خاموش در سراسر کشور تظاهرات که خواست گسترده تجدید نظر از پلیس و بررسی نژادپرستی در ایالات متحده است.

L. کریس استوارت یک وکیل برای Tomika میلر بروکس’ بیوه به خبرنگاران گفت: شارژ از افسران آورده خانواده هیچ شادی.

“برخی از مردم فکر می کردند که ما خوشحال و جشن و مشت در هوا اما آن را بیشتر یک ناامیدی است که این دولت از پلیس و این جایی است که ما در” او گفت:.

او در مصاحبه تصویری با وصل مجدد بروکس, پدر وعده داده شده به “رفتن نگه دارید تا زمانی که من آن را به جایی که من خواهید بود.”

برایانت که در زمان بیش از پس قبلی رئیس استعفا داد, استعفا داد و در پی تیراندازی, عینک سرمه ای پیراهن شنبه به جای پیراهن سفید به طور معمول فرسوده فرماندهی کارکنان برای نشان دادن همبستگی با افسران.

در حدود سه هفته پس از تظاهرات اول شکست در گرجستان سرمایه افسران کار کرده شیفت 12 ساعت یا بیشتر شده اند و فریاد زد و تف و تا به حال چیزهایی در آنها پرتاب برایانت گفت.

“در برخی از نقطه, مردم خسته من تشخیص و جسمی خسته است.” “ما قطعا فراتر از آن, و من مطمئن هستم که ما را ببینید ما بیمار-outs قطره به عادی و متوسط.”

این هفته پس از فلوید را کشته اند دیده می شود نمایندگان مجلس با تصویب پلیس, اصلاحات آمریکایی تجدید مجسمه بزرگداشت چهره های بحث برانگیز و ایده های مانند defunding پلیس تبدیل شدن به بخشی از مکالمه ملی. اما درایو برای تغییر نیز کشیده شده مقاومت مواجه و بخش بیش از نقش پلیس باید بازی در حال تبدیل شدن به یک عمده سیاسی flashpoint.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه با صدور یک پیام قوی برای حمایت پلیس پنج شنبه.

“ما به یاد داشته باشید کسانی که فوت در حین انجام وظیفه و خانواده های آنها که هنوز سوگواری عبور خود را,” او گفت: در ویدئو دفتر او ارسال شده به رسانه های اجتماعی.

در حالی که برخی از آنها مورد ستایش قرار داد دادستانی برای حرکت به سرعت در بروکس قتل برایانت گفت که او در سرعت اشاره کرد که گرجستان دفتر تحقیقات تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید پروب آن است.

او نمی خواهد می گویند که چگونه بسیاری از افسران به نام. اما فقط یک افسر نشان داد تا برای کار صبح روز پنجشنبه در یک منطقه که چندین اختصاص داده شده به گشت با توجه به وینس قهرمان غرب, مدیر منطقه ای بین المللی اخوان از افسران پلیس.

آتلانتا: ماموران پلیس راه رفتن خود را تغییر و یا پاسخ به تماس از آنجا که آنها احساس “رها خیانت های مورد استفاده در یک سیاسی بازی” قهرمان گفت: AP.

قهرمان گفت که او شنیده ام چند از افسران که آنها از ترس استفاده از زور برای محافظت از خود را دریافت کنید آنها را اخراج و یا دستگیر شدند.

بروکس’ مراسم تشییع جنازه برای روز سه شنبه در آتلانتا تاریخی Ebenezer کلیسای باپتیست که کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور جماعت کشیش رافائل وارناک را اعلام کرد. تایلر پری بازیگر و فیلمساز تا به ارائه کمک های مالی برای, خدمات, مقامات گفت.

وارناک از مردم خواست تا به یاد داشته باشید تمام زندگی از دست رفته در هفته های اخیر در تعامل با پلیس است.

“غم انگیز و غیر ارادی همه آنها را تبدیل به قربانیان قابل رویت در یک چرایی گفتگو در مورد عدالت و انصاف در ملت ما” گفت: وارناک.

پلیس در آتلانتا نامیده می شدند به وندی در هفته گذشته بیش از شکایت از یک ماشین مسدود کردن درایو از طریق خط و پیدا کردم بروکس خواب پشت چرخ. یک نفس تست نشان داد او مست. افسران بود نسبتا آرام گفتگو با بروکس قبل از همه چیز به سرعت به خشونت تبدیل شد زمانی که آنها سعی دستبند او را.

Rolfe شات بروکس پس از او برداشت یک تیزر اخراج آن و زد Howard, دادستان گفت. اما زمانی که افسر اخراج بروکس خیلی دور بود از او برای تیزر به یک خطر و آن را در حال حاضر اخراج شده اند و دو بار پس از آن خالی بود هوارد گفت.

Rolfe وکلا گفت: او می ترسید برای خود و دیگران ایمنی. Rolfe آتش گشودند پس از شنیدن یک صدا “مانند یک گلوله و دیدم یک فلش در مقابل او” ظاهرا از این تیزر.

جنایت, قتل, اتهام Rolfe, 27 حمل زندگی در زندان و یا اعدام اگر دادستان تصمیم به دنبال آن است. او همچنین متهم با 10 دیگر جرائم مجازات دهه پشت میله های زندان.

دادستان منطقه گفت: دیگر افسر برازنان, 26, است همکاری با دادستان و شهادت خواهد شد. اما وکلای مدافع گفت: او نشده توافق را به عنوان یک شاهد برای دادستان.

یکی از وکلا به سموئیل گفت: برازنان دچار ضربه مغزی در مبارزه با بروکس و قرار دادن پای خود را بر روی بروکس تنها به طور خلاصه زمانی که او شنیده ام صدای شلیک گلوله از آنجا که او نمی دانست که از جایی که آنها آمدند و نگران بود بروکس ممکن است تا به حال دسترسی به یک سلاح.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جف مارتین در آتلانتا کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>