حملات زنی که می خواهم خواب در سیرا مادر, حیاط خلوت,

یک زن جوان که افتاده بود خواب در سیرا مادر, حیاط خلوت خواب بیدار شد به چشم یک خرس در اوایل این هفته و برخورد به سرعت تبدیل خشونت, دولت, ماهی ها و حیات وحش مقامات گفت.

حیوان شروع به خراش و نیش زن مشخص نشده و او زده خرس با لپ تاپ سروان. پاتریک Foy گفت KABC-تلویزیون کانال 7.

هنگامی که او و خرس را شکست, تماس, او قادر به اجرا در داخل به ایمنی.

خرس DNA جمع آوری شده از زن را زخم خواهد شد و در مقایسه با نمونه های گرفته شده از یک خرس است که به دام افتاده بود در منطقه روز دوشنبه پس از حمله, مقامات گفت. اگر DNA مسابقات در دام خرس “خواهد بود معدوم در منافع عمومی ایمنی” Foy گفت.

تبلیغات

خرس رؤیت غیر معمول نیست در سیرا Madre منطقه که نشسته در پایه سن گابریل کوه. در حالی که ساکنان وجود دارد و در نزدیکی کوهپایه به طور معمول خال خال خرس در استخر شنا و سرگردان خیابان های محله حملات نادر, مقامات گفت.

در این مثال Foy گفت: خرس نشده بود برانگیخت.

“آنها نمی تحریک حیوانات. آنها را دریافت نمی کند بین حیوان و آن توله. آنها نمی جذب آن سهوا با بوی قوی از مواد غذایی,” او گفت: CBS-TV Channel 2. “این فرد در خواب با یک لپ تاپ در دامان او شد و انجام چیزی است که می توان استدلال کرد که سهوا جذب این خرس.”

در ماه ژوئن گذشته یک فرد بالغ خرس سیاه و خش یک مرد در سیرا مادر ملک است. ماهی ها و حیات وحش, زیست شناسان به این نتیجه رسیدند که زن خرس عمل کرده در دفاع از خود و خود را در نزدیکی توله. خرس سرگردان بود بر روی اموال هنگامی که مرد سگ آن را به چالش کشید. مرد مداخله و خراشیده شد در این فرآیند است.

تبلیغات

هر دو مادر و توله منتشر شد به وحشی.

این گروه از ماهی ها و حیات وحش دارای یک لیست از پیشنهادات برای خرس-تصحیح یک صفحه اصلی که شامل توصیه است که ساکنان اجتناب از درگیری با خرس است که شکستن را به خانه می دهد و آن را یک مسیر فرار با خیال راحت به ترک. ساکنان نیز توصیه می شود برای جلوگیری از دسترسی به پتانسیل خواب زمستانی نقاط مانند خزیدن فاصله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>