بن استاپلتون نام رفتن است. خواهد John Evans بعدی خواهد بود ؟

کوه Evans نمی خواهد بازگشایی به وسایل نقلیه در این سال; سه سازمان که به طور مشترک مدیریت بالاترین جاده آسفالت در شمال امریکا — آن را در صدر در 14,264 پا — مشخص است که آنها قادر نخواهد بود به ارائه سلامت و خدمات ایمنی لازم برای بازدید کنندگان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اعلام این خبر از کلرادو وزارت حمل و نقل ایالات متحده خدمات جنگل و دنور پارک ها و تفریح و سرگرمی نیست ذکر است یکی دیگر از موانع بالقوه: کوه اسم جان ایوانز. به عنوان کلرادو دوم ارضی فرماندار ایوانز به سفارش سرهنگ جان Chivington برای ایجاد سوم کلرادو Calvary یک گروه از داوطلبان شناخته شده به عنوان “بدون خونریزی سوم” تا زمانی که نزدیک به 700 مردان حمله مسالمت آمیز روسای’ اردوگاه در بانک ها از شن و ماسه نهر در 29 نوامبر سال 1864 کشته شدن حدود 200 چینن و Arapaho بسیاری از آنها زنان و کودکان و مردان سالمند.

همراه با Chivington یک متدیست وزیر زمانی که او بود که منجر به قتل عام قبل از آن که سال Evans تاسیس کرده بود کلرادو حوزه علمیه که بعدها تکامل یافته به دانشگاه دنور است. این Evans نام است که هنوز هم بیش از همه DU و در سال های اخیر بوده است دست و پنجه نرم کردن با چگونه که مسئولیت رسیدگی به که قطعا خونین میراث.
در آستانه سالگرد 150 از شن و ماسه نهر قتل عام یک DU بررسی مشخص شد که اگر Evans نمی دهد آشکار سفارش برای قتل عام او ایجاد آب و هوا ساخته شده است که آن را ممکن است.

در علاوه بر این به یک کوه Evans یاد شده است با یک خیابان است که اجرا می شود از طریق دنور و همچنین به عنوان یک شهر در دشت. Chivington, در ضمن memorialized با ایجاد کرد تحمل نام خود را نه چندان دور از این سایت از شن و ماسه نهر قتل عام 170 کیلومتری جنوب شرقی دنور; مناسب Chivington در حال حاضر شهر ارواح.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در حالی که شن و ماسه نهر کشتار بزرگداشت کمیسیون برنامه ریزی یک راه مناسب برای مشاهده سالگرد 150 از این رویداد وحشتناک یک گروه راه اندازی یک درخواست درایو برای پاک کردن Chivington نام از نقشه است. اما قبیله ای فرزندان در کمیسیون مخالفت با آن حرکت می کند. آنها می خواستند مردم را به آن یادآوری از آنچه اتفاق افتاده بود را در بافت تاریخی. آنها می خواستند مردم را هرگز فراموش نکنید…

اما آنها انجام دهد.

در جریان تظاهرات علیه قتل جورج فلوید که ریخته به کیفرخواست از اجرای قانون و نژادپرستی در کل معترضان را جمع آوری جنگ داخلی بنای تاریخی فقط در خارج از کلرادو کاپیتول. بنا کلرادو توسط پیشگامان’ Association در سال 1909 این مجسمه یک سرباز سواره تفنگ در کنار او شامل یک لیست از Coloradans که در جنگ مرده و همچنین به عنوان “جنگ و درگیری” مبارزه با کلرادو نیروهای نظامی است.

این لیست شن و ماسه کریک به عنوان یک نبرد یک قتل عام حتی اگر که قساوت شد تمرکز از سه کنگره تحقیقات در طول جنگ داخلی که یکی از آنها آن را به نام “ناخالص و wonton خشم” و تعیین کننده دیگر است که آن را در واقع یک “قتل عام.” ایوانز به زودی از دفتر; در سال 1895 او کردم یک کوه به عنوان یک جایزه تسلی.

در سال 1998 به عنوان کنگره بود که با توجه به ایجاد شن و ماسه نهر قتل عام ملی سایت تاریخی قانونگذاران ایالت کلرادو در نهایت خواندن چاپ خوب در آن جنگ داخلی مجسمه و پیشنهادی برای از بین بردن شن و ماسه نهر از لیست از جنگ است. اما فرزندان Arapaho و شایانی در آنجا کشته شدند اعتراض.

The Civil War Monument that lists the Sand Creek Massacre as a "battle."

جنگ داخلی بنای تاریخی که در فهرست شن و ماسه نهر کشتار به عنوان “نبرد.”

colorado.gov

“این نظر خود من است که آن را قرار داده وجود دارد به یک دلیل” اواخر Laird Cometsevah یک شایانی رهبر گفت: در آن زمان. “این بخشی از کلرادو ، شما می توانید این واقعیت را انکار کند که [Sand Creek] دست به قتل عام. به نظر من که یک مرد باید قادر به ایستادن و قبول آنچه او با آن زندگی می کنند و سعی کنید به استفاده از مجسمه به عنوان یک نماد برای آموزش افراد جوان است که ما نمی خواهیم که به دیگر اتفاق می افتد. کلرادو باید به اندازه کافی بزرگ به آن را ترک وجود دارد و سعی کنید به بهبود استقلال آن است. آن را باید به سمت چپ به تنهایی.”

فرزندان بودند و با حمایت مورخان. اگر شن و ماسه نام نهر پاک شده بود پیشنهاد کرد و سپس دولت مورخ دیوید Halaas خواهد بود تا نام جوزف Aldrich خصوصی از فورت لیون که حاضر به شرکت در کشتار و مرگ او در شن و ماسه نهر احتمالا توسط آتش دوستانه. و کاپیتان سیلاس Soule که او نیز حاضر به عضویت در این حمله و بعد از آن زمان هدف این جنایات در طول کنگره شهادت. در آوریل 1865, سوله ترور شد در خیابان دنور توسط Chivington حامیان.

“چیزهای مختلف وجود دارد اشتباه معتدل تاریخ برای امروز مخاطبان گفت:” Halaas که می خواهم به کمک شناسایی شن و ماسه نهر کشتار سایت و ادامه کار با قبیله ای فرزندان تا زمانی که او در گذشت در ماه اوت گذشته. “هنگامی که شما شروع به monkeying با یک حادثه که در آن شما را متوقف کند؟”

The site of the massacre became a national historic site in 2000.

سایت قتل عام شد یک سایت تاریخی ملی در سال 2000.

پارک ملی خدمات

در اینجا است که: حرکت به راست و واقعی از بنای یادبود قربانیان شن و ماسه نهر کشتار در زمینه کلرادو غیرقانونی است و در حال حاضر متوقف شده است. بنابراین دو پیشنهاد برای تغییر نام کوه Evans; ایالات متحده آمریکا هیئت جغرافیایی نام آن دسته از جمله درخواست های متکی در ورودی فرمانداری در ایالات متحده که در آن سایت های مورد مناقشه واقع شده و کلرادو در حال حاضر در گیر کرده است که نام بازی هم به درخواست شروع تا ستون در سراسر فرهنگ ها در سراسر کشور است.

اما در سال 1999 کلرادو مقننه آیا اقدام است. به جای پاک کردن گناهان گذشته آن اذعان کرد و آنها را با قرار دادن یک پلاکارد توسط جنگ داخلی در بنای تاریخی است که توضیح می دهد که آنچه واقعا اتفاق افتاده در شن و ماسه نهر و چگونه یک “فاجعه” بوده است mischaracterized به عنوان یک “نبرد.” و که در ماه نوامبر در پایان اولین Sand Creek کشتار شفا اجرا است که پس از تبدیل شدن به یک رویداد سالانه یک جوان دونده صعود جنگ داخلی در بنای تاریخی و شمارش کودتا — دست زدن به دشمن و زندگی به داستان بگویید.

این داستان واقعی است.

در اینجا کلماتی را در روی شن و ماسه نهر قتل عام تفسیری پلاک در کلرادو کنگره:

بحث در اطراف این جنگ داخلی در بنای تاریخی تبدیل به یک نماد Coloradans’ تلاش برای درک و مسئولیت ما گذشته است. در 29 نوامبر سال 1864 کلرادو اول و سوم سواره نظام فرماندهی سرهنگ جان Chivington حمله به رئیس کتری سیاه و سفید صلح آمیز اردوگاه چینن و Arapaho سرخپوستان در بانک ها از شن و ماسه نهر حدود 180 کیلومتری جنوب شرقی اینجا. در حمله غافلگیرانه سربازان کشته شدن بیش از 150 روستا 500 نفر است. بسیاری از قربانیان مردان سالمند و زنان و کودکان.

هر چند برخی از غیرنظامیان و پرسنل نظامی بلافاصله محکوم کرد و این حمله به عنوان یک قتل عام دیگر ادعا کرد یک هدف مشروع. این جنگ داخلی یادبود برای پرداخت وجوه از پیشگامان’ انجمن و دولت ساخته شده در جولای 24, 1909, به افتخار همه کلرادو سربازان که در حال مبارزه در جنگ داخلی در کلرادو و جاهای دیگر. با تعیین Sand Creek یک نبرد بنای تاریخی را طراحان mischaracterized حوادث واقعی. تظاهرات به رهبری برخی از شن و ماسه نهر فرزندان و دیگران در سراسر قرن بیستم اند که منجر به شناخت گسترده از این فاجعه به عنوان شن و ماسه نهر قتل عام.

این پلاک بود مجاز توسط سنا قطعنامه 99-017.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>