کالیفرنیا باید پوشیدن ماسک صورت در زیر coronavirus منظور صادر شده توسط Newsom

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز پنج شنبه دستور داد همه کالیفرنیا به سایش پوشش صورت در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات از جمله در هنگام خرید در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و یا به دنبال مراقبت های پزشکی پس نگرانی در حال رشد است که افزایش در coronavirus موارد باعث شده که توسط ساکنان عدم داوطلبانه را که احتیاط.

Newsom را یک هفته پس از اورنج کانتی لغو مورد نیاز برای ساکنان به پوشیدن ماسک و سایر استان ها در سراسر کالیفرنیا شد بحث که آیا برای پیوستن به حوزه های قضایی محلی بود که موظف به پوشش صورت. این Newsom دولت پرداخته است که چگونه نیاز های جدید به اجرا گذاشته خواهد شد و یا اگر کالیفرنیا که نقض سفارش خواهد بود موضوع را به استناد و یا مجازات های دیگر.

“ما در حال دیدن بیش از حد بسیاری از مردم با چهره های کشف شده — قرار دادن در معرض خطر پیشرفت واقعی ما در مبارزه با بیماری” Newsom در بیانیه ای گفت. “کالیفرنیا استراتژی برای راه اندازی مجدد اقتصاد و مردم به کار خواهد شد موفق خواهد شد اگر مردم عمل می کنند و با خیال راحت و به دنبال بهداشت و درمان توصیه های. که به معنی پوشیدن چهره و پوشش شستن دست های خود را و تمرین فیزیکی فاصله.”

تا به حال دولت و مقامات بهداشت عمومی تا به حال تنها توصیه می شود که در کالیفرنیا سایش پوشش صورت که اگر فرسوده توسط کسی که با این ویروس نشان داده شده است به کاهش شانس, پخش كردن, COVID-19. ساکرامنتو زنبور عسل در چهار شنبه اولین گزارش داد که Newsom دولت بود و با توجه به ایالت چهره-پوشش مورد نیاز است.

تبلیغات

دولت دستور معاف کودکان زیر 2 سال, پیر و جوان و مردم با پزشکی, بهداشت روان و یا ناتوانی رشدی است که آنها را مانع از پوشیدن چهره و پوشش. رستوران مشتریان نیز معاف هنگام غذا خوردن و نوشیدن به عنوان ساکنان مشغول تفریح در فضای باز تا زمانی که آنها قادر به اجتماعی فاصله از دیگران است.

پوشش صورت نیز لازم نیست برای مشکل شنوایی و یا کسانی که در برقراری ارتباط با آنها و یا برای کارگران که سلامت ممکن است در معرض خطر قرار داده و یا ممکن است نیاز به طور موقت حذف یک ماسک برای انجام یک کار و یا خدمات است.

ماسک باید پوشیده شده توسط کالیفرنیا در محل کار خود را زمانی که در خدمت مشتریان و یا هر عضو از همه خدمات مواد غذایی کارگران در هنگام راه رفتن از طریق امکانات پارکینگ و راهروها در محل کار و در هنگام سوار شدن در آسانسور با توجه به سفارش. افرادی که رانندگی اتوبوس و تاکسی سوار-نقطه وسایل نقلیه و یا هر سرویس دیگری که می پذیرد مسافران نیز باید از پوشیدن ماسک.

Newsom در اواسط ماه مارس صادر ملت را اول اقامت در خانه سفارش استدلال در آن زمان که محدودیت لازم بودند به سرعت گسترش ویروس. از آن زمان فرماندار دموکرات روشن ساخته است که اجرای سفارش و همچنین تصمیم گیری زمانی که به سهولت محدودیت است تا به استان ها و شهرستانها به تصمیم می گیرید.

تبلیغات

“این ایالت مورد نیاز و جریان از همان اختیارات قانونی به عنوان دیگر دستور دولت” کیت Folmar سخنگوی کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان گفت: از ماسک مورد نیاز است.

دولت بهداشت عمومی افسر دکتر سونیا Angell گفت: پوشیدن پوشش صورت همراه با شستن دست و اجتماعی فاصله بود اثبات شده و موثر راه برای کاهش گسترش coronavirus.

“به عنوان کالیفرنیا سرمایه گذاری به جوامع ما بیشتر,” او گفت: “پوشیدن پوشش صورت است یکی دیگر از راه های مهم ما می تواند کمک به محافظت از یک دیگر.”

یک مطالعه اخیر از آلمان یافت می شود که در صورت ماسک کاهش روزانه نرخ رشد عفونت های گزارش شده حدود 40 درصد است. مطالعه دیگری که به تازگی در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم به این نتیجه رسیدند که “استفاده از ماسک صورت در عمومی مربوط به موثر ترین وسیله برای جلوگیری از interhuman انتقال است.”

تبلیغات

کالیفرنیا می پیوندد نیویورک, ایلینوی, میشیگان, ویرجینیا, ماساچوست, مین, مریلند, دلاور, رود آیلند و جدید مکزیک در اجرای اجباری صورت-پوشش مورد نیاز با توجه به ملی فرمانداران Assn.

برخی از کالیفرنیا را آشکارا شورش در برابر دستورات به سایش پوشش صورت که به نظر آنها دولت نفس بیش از حد و یک تخلف در آزادی های شخصی خود را.

هفته گذشته یک اورنج کانتی بهداشت عمومی رسمی استعفا داد و پس از دو هفته حملات کلامی از جمله تهدید به مرگ بیش از او اجباری ماسک قوانین. او جایگزینی لغو این قوانین در میان فشار شدید از هیئت ناظران و در حال حاضر این شهرستان تنها “به شدت توصیه می کند” با پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی.

نارنجی مقامات شهرستان دریافت راهنمایی از دولت در مورد پوشش صورت در روز پنج شنبه بعد از ظهر و بررسی اطلاعات جسیکا گفت: خوب یک سخنگوی اورنج کانتی مراقبت از سلامت سازمان است. او افزود که جزئیات خاص در مورد چگونه این شهرستان برنامه ریزی برای حرکت رو به جلو خواهد بود ارائه شده در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری.

تبلیغات

فرزنو رودخانه و سان برناردینو شهرستان نیز لغو چهره و پوشش مورد نیاز با توجه به مخالفت عمومی.

بسیاری از کالیفرنیا دیگر پرجمعیت ترین شهرستانهای استان از جمله Los Angeles, San Diego, سانتا, کلارا, Alameda, Sacramento, Contra Costa, سان فرانسیسکو و سن متئو نیاز به پوشیدن ماسک ،

بار کارکنان نویسندگان لوقا پول استفانی لای و رنگ گونگ Lin دوم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>