Chy Reco انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن با “ما نه اراذل و اوباش” روز پدر تی شرت

وقتی دنور هنرمند هیپ هاپ Chy Reco شنیده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به معترضان علیه خشونت پلیس به اراذل و اوباش او منزجر بود.

“من می دانم بسیاری از مردم که در اعتراض,” او می گوید. “من می دانم که بسیاری از افرادی که از انجام صلح آمیز همه چیز و انجام چیزهای مثبت. آنها دور از اراذل و اوباش….آنها کسی که خسته است یک فرد است که از طریق و شاهد بسیاری از چیزهایی که در این کشور است. آنها خسته می شوند.”

Reco — که یکی از خواننده های رپ در آهنگ جدید “من نمی توانم نفس بکشم (دوباره)” که افتخارات جورج Floyd — تصمیم گرفت او می خواست به او پیام بسیار روشن به طوری که او یک پیراهن طراحی شده فقط در زمان برای روز پدر که می گوید: “ما در حال…شوهران و پدران و پسران و برادران نجف و مردان نه اراذل و اوباش است.” او را منتشر پیراهن از طریق کاهش یافت (کیفیت بیش از کمیت) لباس و پيگيری برای زنان که می خواند: “ما در حال…همسران و مادران و خواهران و دختران و خاله و زنان نه اراذل و اوباش”

به عنوان مداوم نیروی در دنور هیپ هاپ صحنه — که اغلب معاملات عمیقا با مسائل شخصی خود را در موسیقی از جمله از دست دادن یک کودک — Reco احساس آن مهم برای استفاده از پلت فرم او ساختمان به صحبت کردن در برابر خشونت پلیس.

“من فکر می کنم آنچه را در زیر پوست مردم هستند افرادی که سیستم عامل و رسیدن و نیست چیزی گفته” او می گوید. “وقتی که می آید به راه رفتن راه رفتن و صحبت کردن در این بحث وجود دارد که مردم را انجام نمی دهد هر چیزی را [به منظور] برای محافظت از جیب خود برای محافظت از نفوذ خود برای محافظت از تصویر خود را. که درست نیست. … به همین دلیل من تصمیم به استفاده از پلت فرم لباس من خط موسیقی من قادر به می گویند: “شما می دانید چه ؟ من لازم نیست به بیرون رفتن و اعتراض به نشان می دهد من یک پیام و چیزی برای گفتن در مورد این.'”

و پیام او این است که نژادپرستانه و خشونت چیزی جدید است. آن در جریان بوده است برای چند دهه. و آن نیاز به توقف در حال حاضر.

“این فقط جورج فلوید. این Arbery. این Trayvon. این اریک. این فیل. این همه این مردم بودند که نه یک تهدید فوری برای کسی زندگی ندارند. این است که آنها شبیه یک قاتل. این زمان برای همه چیز را تغییر دهید. … من مسئولیت را به چیزی می گویند برای انجام کاری به کمک چیزی به نور را در هر راه من می تواند به این مسئله مهم نیست که چه مقیاس آن است.”

سفارش تی شرت از طریق کاهش یافت ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>