کلرادو تسلیم کنف کشاورزی پیشنهاد به وزارت کشاورزی ایالات متحده

کلرادو وزارت کشاورزی ارائه شده است یک دولت کنف و مقررات طرح به صورت فدرال تصویب درخواست های متعدد ترفند به پیشنهاد ایالات متحده وزارت کشاورزی قوانین در اطراف کنف نمونه تست و نظم و انضباط برای کشاورزان که گیاهان بیش از 0.3 درصد THC محدود می کند.

در نامه ای به وزارت کشاورزی ایالات متحده منشی سانی پردو در ژوئن 16, CDA کمیسر کیت سبز پرده برداری از یک لیست از درخواست و پیشنهاد قوانین برای کنف کشاورزی در کلرادو مجموعه را به اثر در تاریخ 1 نوامبر همان روز وزارت کشاورزی ایالات متحده فدرال قوانین نهایی هستند. اگر تایید شده توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده, Colorado جدید کنف چارچوب خواهد حکومت 2021 کشاورزی فصل است.

“به عنوان یکی از کشور طولانی ترین شاغل و پیشرو کنف تولید کلرادو یک نوآوری زور در تنظیم و توسعه از این رو به رشد کشاورزی کالا” گرینبرگ می نویسد: در نامه ای به Perdue. “برنامه فراهم می کند یک چارچوب مقاوم برای پیشبرد کلرادو پر رونق کنف صنعت در حالی که پرداختن به نگرانی های خاص و مورد نیاز گذاشته شده توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده در یک شیوه ای است که با این نسخهها کار بهترین برای کلرادو و آن کنف تولید کنندگان.”

2018 مزرعه لایحه قانونی شاهدانه صنعتی و کشاورزی سراسر کشور, دادن متحده نزدیک به دو سال به هنر و صنعت خود را در کشاورزی مقررات در انتظار USDA تایید. اگر دولت بخواهد به اجازه می دهد کنف کشاورزی اما نمی ایجاد مقررات خاص خود را و یا پیشنهاد را رد کرد و سپس وزارت کشاورزی ایالات متحده قوانین حاکم خواهد کنف کشاورزان آن کشور است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

قانونگذاران ایالت کلرادو, کشاورزی, تنظیم کننده و کنف کشاورزان شده است peppering این وزارتخانه با درخواست برای کمتر قوانین محدود کننده از سوی وزارت کشاورزی ایالات متحده موقت کنف قوانین منتشر شد در ماه اکتبر 2019 انتقاد از اداره مبارزه با مواد مخدر دخالت در THC قدرت تست و مورد نیاز برای تخریب هر کنف است که آزمون برای بیش از 0.3 درصد THC و همچنین نامشخص زبان مورد که در کنف خواهد شد ذخیره می شود بین برداشت و تست.

در کلرادو پیشنهاد کنف کشاورزان را گیاهان خود را مورد آزمایش قرار در به طور مستقل تایید شده کنف آزمایشگاه تست به جای آن گواهی شده توسط DEA و کسانی که گیاهان آزمون بالاتر از 0.3 درصد اما کمتر از 1 درصد را تا حد زیادی محافظت از اتهامات جنایی بر خلاف USDA قوانین که بیشتر باز کیفری نقض و با توجه به کنف صنعت وکلای مدافع.

“با ما تجربه اداره یک کنف برنامه در کلرادو برای پنج سال گذشته ما قادر به گرد هم آوردن رهبران با تجربه و تخصص در هر لینک از کنف زنجیره تامین به کمک به ما در درک چالش های ما در کمک به این صنعت برای رشد” CDA کنف صنعتی مدیر برنامه برایان Koontz می گوید در بیانیه ای فرستاده با نامه.

CDA پیشنهاد نیز هل دقیق تر کنف rulemaking به دولت آینده ذینفعان گروه به رهبری CDA به جای قانونی زبان پیاده سازی و فراهم می کند CDA کمیسر با قدرت بیشتر و انعطاف پذیری در طول اقدامات انضباطی. ذینفعان rulemaking روند خواهد بود شبیه به جلسات اخیر برگزار شده توسط کلرادو کنف پیشرفت و مدیریت طرح یک گروه از کنف کشاورزان و صنعت اعضای لابی و مقامات دولتی با اعتبار تهیه بسیاری از CDA پیشنهاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>