ستون: Newsom جدید ماسک سفارش نمی نشینند و با مقاومت. من می دانم. آنها بسته بندی صندوق پستی من

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را پنج شنبه سفارش برای هر کس در دولت به پوشیدن صورت پوشش در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات در حال رفتن به تشویق و jeered تضمین شده است.

من می دانم که این به این دلیل است که آنچه که برای من اتفاق افتاده پس از من چهار ستون در مورد اینکه چرا برخی از افراد مقاومت با پوشیدن ماسک حتی به عنوان COVID-19 عفونت و مرگ و میر در ادامه به افزایش است.

یک خواننده به نام پل تا به حال به این می گویند:

“من فکر می کنم شما باید با استفاده از برخی از زبان قوی تر از شما بود: تماس با این مردمی خودخواه.”

تبلیغات

اما یک خواننده به نام رابرت بود قطعا jeerer.

“نگاهی در آینه. در مورد شما یک ماسک چیز خوبی است.”

که خوب نیست. و رابرت بود که فقط گرفتن گرم در ادامه می گویند:

“من و همسرم هر دو بازدید ما پزشکان در هفته گذشته. هر دو توصیه برای اجتناب از پوشیدن ماسک به عنوان آنجا که ممکن است. این پزشکان واقعی و نه آنهایی که شما بازدید در پارک پایین کوچه پشت مغازه مشروب فروشی. خفه کردن در ماسک خود را dumbass!”

تبلیغات

من مطب دکتر است نه در یک کوچه اما من نیاز به یک نوشیدنی. شاید این کمک خواهد کرد که من از طریق صندوق پستی من در این زمان هنگامی که بسیاری از مردم کار خود را به کف تمرد بیش از یک ساده احتیاطی روش است که می تواند زندگی را نجات دهد.

این است که خود را شجاع و نجیب جنگهای صلیبی? آنها ضد ،

خبر خوب — برای من حداقل — این است که بسیاری از مردم که در پاسخ به ستون من بود نه ریشه کن برای من برای خفه کردن یک ماسک. خوانندگان بزرگ و مشترک من اهانت به جنبش مقاومت و پیشنهاد خود را توضیح برای چه می گذرد.

“من معتقدم این مشکل ناشی از درست فقدان رهبری در سطح ملی” نوشته هوارد. “زمانی که رئیس جمهور … حاضر به پوشیدن یک ماسک و یا اجتماعی فاصله برگ های آن درب باز برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها به ماسک خود را و به دنبال خود منجر…. مردم ببینید داستان از ‘بازگشایی’ و … فکر می کنم این ویروس پیوستن به انسان ساخته اظهارات.”

تبلیغات

من فکر می کنم Howard است به چیزی وجود دارد.

این است که عصر روشنگری مردمی.

ما باید یک رئیس جمهور که نادیده مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی و فکر می کند ما باید نگاه به تزریق Lysol به ضرب و شتم به کوروناویروس. و در عین حال وفادار توده ها انتظار می رود به ازدحام مغلوب ساختن پیشی جستن در تجمع روز شنبه در تولسا با وجود درخواست از مقامات بهداشت محلی برای لغو.

بله, ما نیاز به مردم به کار می کنند اما در بسیاری از کشور ما نمی تواند خیلی احمقتر در مورد چگونه ما در حال بازگشایی. شما ببینید اوباش صحنه همه جا با unmasked گرفتم شانه به شانه.

تبلیغات

چندین خوانندگان اشاره کرد که تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس ممکن است اضافه شده به گسترش coronavirus. که قطعا امکان پذیر است اما من تو را دیدم بسیاری از ماسک در خارج وجود دارد در تظاهرات. و هیچ دعوا که COVID-19 موارد در حال افزایش در برخی از ایالت ها که پایمال معقول پروتکل برای بازگشایی به تدریج و هوشمندانه.

کالیفرنیا است که هیچ برنده مدال طلا در این زمینه است که یکی از دلایل Newsom رفت و از مرد خوب برای مرد سخت در روز پنج شنبه.

“ما در حال دیدن بیش از حد بسیاری از مردم با چهره های کشف شده — قرار دادن در معرض خطر پیشرفت واقعی ما در مبارزه با بیماری” فرماندار گفت.

بسیاری از خوانندگان من احساس به همان شیوه.

تبلیغات

“I live in Orange County شده اند و درخواست خودم که چرا بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک” گفت: Shannon. “من شخصا مراقبت به اندازه کافی به یک ماسک برای محافظت از دیگران و عصبانی در حماقت از کسانی که نمی. من … یک کودک است که با این نسخهها کار در استارباکس و او نگران همه زمان ها است که افرادی که نمی زحمت به پوشیدن ماسک ممکن است به او COVID و در نوبت آلوده خانواده ما است.”

صحبت از اورنج کانتی یک خواننده به نام دایان به حال چیزی برای گفتن در مورد این مورد در ستون سلامت عمومی مدیر که استعفا داد و پس از او دریافت تهدید به مرگ شد و در مقایسه با هیتلر برای نیاز به پوشش صورت.

“به عنوان دختر از بازماندگان هولوکاست که رنج می برد تحت واقعی هیتلر در من مضاعف وحشت زده توسط احمقها که صفرا به مقایسه رئیس سابق اورنج کانتی آژانس بهداشت بود که به سادگی به دنبال بهترین دانش پزشکی به کسی که باعث مرگ میلیون ها نفر گفت:” دایان. “باور نکردنی است.”

یک خواننده به نام جکی گفت که او و شوهرش در 70s خود و نگه داشتن در داخل خانه برای بیشتر قسمت ها.

تبلیغات

“من نمی توانم باور چقدر سن گرایی است بر روی صفحه نمایش کامل در مورد COVID-19. جوانتر مردمی به خصوص دیده می شود در سراسر آمریکا بدون ماسک, نوشیدن, مهمانی, یا رفتن در مورد فعالیت های روزانه خود را به عنوان اگر چیزی اشتباه است” گفت: جکی که فکر می کند که رفتن به تاخیر بهبودی کامل.

“من می بینم ما خود انزوا گسترش راه به آینده با هیچ پایانی در چشم” او گفت:.

از سراسر تقسیم یک خواننده به نام جیم به نظر می رسد فکر می کنم که اگر نه برای مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری ما را دیده اند 2 میلیون مرگ و میر در حال حاضر, و حدس بزنید چه:

من فقط چوک در ماسک.

تبلیغات

باب گفت: آن زمان برای باز کردن همه چیز را بدون محدودیت. تاثیر نخواهد بود که بد در نظر او.

“کسانی که زیر 40 ممکن است کمی سرفه گفت:” باب که باید به همان دکتر رابرت که می خواهد مرا خفه کردن در ماسک. “این 40-65 گروه ممکن است نیاز به چند روز خاموش است. کسانی که مسن تر از 65 را به یک ارزیابی ریسک در صورتی که یک بیماری زمینه ای.”

فقط یک یادآوری: ما در حال نزدیک شدن 120,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

Jon به نام من یکی از “pro muzzlers” گفت: او قرار بود در 35 مایل دوچرخه سواری بدون ماسک و پیشنهاد می شد و بیشتر انطباق اگر من چنین فاشیستی.

تبلیغات

در واقع جان من نمی پوشیدن ماسک بر روی یک دوچرخه سوار و یا در نظر گرفتن یک پیاده روی در جنگل, اگر من می تواند دور ماندن از سایر افراد است. اما در تنظیمات که در آن شما نمی توانید فاصله اجتماعی است که بسیاری از فداکاری برای محافظت از کسی که در نزدیکی شما در صورت شما ممکن است مثبت باشد اما بدون علامت?

لوئیس خودش را به نام یکی از بزرگان که می پوشد یک ماسک و دستکش و هنگامی که او می رود در خارج اما فکر می کند که خطر این بیماری اغراق شده است که گسترش این ویروس در میان افراد جوان منجر به ایمنی برای همه است.

“من احساس می کنم که در طرح بزرگ از زندگی همه گیر است که واقعا وحشت-تحصیلی,” او گفت:.

این یک ایده خوب و شبیه به رویکرد در سوئد اما آخرین آمار از آن کشور نیست خیلی دلگرم کننده است.

تبلیغات

“هیچ کس تا به یک سرنخ در مورد واقعی است/قرار گرفتن در معرض رای” استدلال تیم. “شایع ترین آمار من را خوانده است که 80 درصد از COVID-19 مواجهه هستند یا خفیف یا بدون علامت باشد. میزان مرگ و میر در نتیجه بسیار کم است.”

اما اگر ما می دانیم که فاصله دست شستن صورت و پوشش می تواند به جلوگیری از گسترش و صرفه جویی در زندگی می کند, چرا ما باید چنین hardheads?

یک مطالعه در آلمان نشان داد که استفاده از ماسک پس از پوشیدن آنها شد اجباری کاهش گسترش COVID وجود دارد. و دیگری مطالعه جدید تخمین می زند که در شهر نیویورک استفاده از ماسک مانع 66,000 موارد اضافی از COVID-19.

حملات ویروس ریه ها از کسانی که قرارداد آن است. اما خود را از حضور در میان ما نیز به نظر می رسد از بین بردن حس مشترک و توجه دیگران است.

تبلیغات

“من یک پسر عموی خود که نمی پوشیدن ماسک به دلیل او می گوید آن را خلاف قانون اساسی است. آن طول می کشد دور از حق خود برای زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی” گفت: یک خواننده به نام ریک که اضافه شده یکی از آخرین کلمه.

“مرسی.”

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>