COVID-19: پلیس منکر بودن کلرادو ویروس ارباب

در طول 18 ژوئن در کنفرانس مطبوعاتی پرداختن به COVID-19 فرماندار Jared پلیس کنار دو آنلاین نظرات در مورد ماسک استفاده کنید. یک نفر استدلال کرد که ماسک-پوشیدن باید اجباری در حالی که دیگری پیشنهاد کرد که پلیس برخورد با این بیماری همه گیر تبدیل شدن به یک دست سنگین ویروس “ارباب” — که او فرماندار را تکذیب کرد.

“این است که در مورد هر کسی در تلاش برای کنترل شما” پلیس گفت:. “من هیچ سهمی در تلاش برای کنترل کلرادو به پوشیدن ماسک دیگر از آن من در مورد مراقبت از صرفه جویی در زندگی می کند.” او را تشویق ساکنان به همین صورت پوشش زیرا “شخص دیگری فکر می کند آن را یک ایده خوب است. آن را دلیل این که شما در مورد مراقبت از زندگی خود را و شما عزیزان و اقتصاد است. انجام تحقیقات خود را.”

بسیاری از مواد در پلیس افتتاحیه اظهارات تقویت پیام آشنا در مورد ایمنی فراتر از ماسک: حفظ فاصله فیزیکی از شش فوت یا بیشتر در هر زمان ممکن است کاهش تعاملات اجتماعی و چسبیده به گروه های کوچک به جای پیوستن به اجتماعات بزرگ. او همچنین با استفاده از زمان COVID-19 سنبله در میان بزرگسالان جوان در بولدر که می خواهم partied آخر هفته روز یادبود به عنوان یک هشدار در مورد آنچه اتفاق می افتد در یک مقیاس گسترده تر اگر بهترین شیوه نادیده گرفته می شوند.

با توجه به 108 موارد مثبت تایید توسط تخته سنگ مقامات بین ماه های ژوئن 11 و 17 ژوئن پلیس اشاره کرد که “بسیاری از آنها دانش آموزانی که دارای شغل است که کار در رستوران…. بنابراین این مهم ما جلوگیری از کسانی که 108 نفر از گسترش این ویروس به صدها یا هزاران نفر از تخته سنگ های ساکنان که در حال مشتریان و یا همکاران. همین دلیل است که کارکنان باید با پوشیدن ماسک — اجازه می دهد تا این پیشرفت را ادامه دهد در دولت ما.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

همانطور که برای ادامه پیشرفت پلیس اشاره کرد که قوانین حاکم بر بازگشایی در محیط داخلی و فضای باز سالن های مسکونی و اردوگاه باید نهایی یا بعد از امروز یا فردا ژوئن 19 و خواهد بود ساخته شده در مدت کوتاهی پس از آن. او استدلال کرد که این تلاش ها باید حرکت رو به جلو با وجود خوشه در دولت های دیگر به این دلیل که در انتظار محافظت از همسایگان ما برنامه نیاز شهرداری ها نشان می دهد که آنها قادر خواهید بود برای مقابله با چنین چالش های موجود در سایت-روش های خاص است که باید دفع کردن جامعه گسترده ای گسترش یافته است.

در همان زمان اگر چه پلیس تاکید کرد که Coloradans نیاز به “دو برابر کردن” ایمنی در هفته های آینده و ماه برای حفظ دولت روند در مسیر درست است. با استفاده از یک توپ بیس بال استعاره او گفت: “وقتی شما در یک اجرا و شما شاید در پنجم زمین باز یافته و تیم های دیگر دارای پایگاه های لود شده شما نگران هستید کمی بیشتر — شما نگران آنها می تواند این چیز باز است.”

پس از بحث در مورد یک وب سایت جدید healthathome.colorado.gov که ترویج telehealth گزینه; ستایش کسانی که کمک کرده ایم کاهش خطرات برای سالمندان در دراز مدت مراقبت از امکانات که بسیاری از تلفات متصل شده و جشن امروز آمریکا تصمیم دیوان عالی کشور که nixed فوری اخراج برای کسانی که در IF (اقدام معوق برای ورود دوران کودکی) برنامه پلیس خواندن یک پست از مردی به نام پل که نوشت: “با تشکر از شما برای بودن مهربان و خیرخواه ارباب من ایمنی. با تشکر از شما برای بشود من…. زنده باد فرماندار ارباب پلیس. شما بیا به خانه من و من بخورم و به من بگویید اگر من انجام آن را به درستی؟”

از این تبصره و همچنین به عنوان یک مخالف تماس اجباری ماسک استفاده پلیس اشاره کرد: “این مهم است که Coloradans مشاهده نمی این را به عنوان کسی تلاش برای کنترل آنچه شما انجام…. این یک انتخاب است و من شما را تشویق به انتخاب آگاهانه و حق انتخاب. برخی از افراد پیدا نمی ماسک راحت است. برخی می گویند آن کمی طول می کشد در حالی که برای رسیدن به آن استفاده می شود. اما من هرگز عینک, ماسک قبل از این همه چیز و در حال حاضر من پوشیدن ماسک.”

اگر Coloradans به عنوان یک کل به دنبال کت و شلوار پلیس گفت که او امیدوار است که دولت قادر خواهد بود برای جلوگیری از یک وضعیت مانند یک جریان در آریزونا که در آن برخی از کسب و کار ممکن است مجبور به تعطیل کردن دوباره به این دلیل که مورد اعداد “انفجار.”

آن را خیلی زود به می دانم که اگر تظاهرات در مرکز شهر دنور و مکان های دیگر از جمله تخته سنگ را در بسیاری از مثبت, موارد پلیس گفت: او انتظار دارد که این سناریو به طور واضح تر در هفته آینده یا بیشتر. اما وقتی پرسیده شد که در مورد تمدید زمان اجرایی به منظور اعلام پاندمی اورژانس او را ترک هیچ شکی نیست که او فکر می کند این توضیحات هنوز هم متناسب با.

در همان زمان اعلام شده توسط پلیس را نشان می دهد که او احساس خوبی در مورد کلرادو زمان ایستاده: او را تنها به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در هفته مورد COVID-19 رفتن به جلو — مگر اینکه وضعیت رو به وخامت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>