COVID-19 و تاثیر آن بر طلاق در دنور: تر و زشت تر

فیزیکی خرابی ایجاد اغتشاش توسط COVID-19 تنها آغاز است. در دنور و فراتر از آن همه گیر تا به حال تاثیر وحشتناک در مثلا مردم هم در تقریبا در هر منطقه از زندگی از جمله عشق و ازدواج.

تاد برنهام است و موسس شریک برنهام قانون بالای طلاق متخصص. “ما شاهد دو برابر شدن بازدید کنندگان به وب سایت ما و دریافت بسیاری از تماس ها و شماره های ما هنوز هم به طور قابل توجهی افزایش,” او می گوید.

یک سناریوی مشابه بازی های برگزار شده است در هریس Law Firm, P. C., که رئیس جمهور و اسم غنی هریس می گوید: “این گوشی واقعا زنگ خاموش قلاب ماه گذشته از افراد آماده به طلاق کند. و حتی قبل از آن قصد بازگشت دو یا سه ماه ما تا به حال تن و تن از تماس است.”

مورد خاص تعداد سخت به آمده در این مرحله هریس یادداشت: “در حال حاضر دادگاه در نهایت خود را با هم عمل می کنند و پردازش همه چیز. اما ما فیلدینگ تماس در سراسر ساعت, و ما فکر می کنم آنها در حال رفتن به سنبله.”

سیل سوالات نشان می دهد که تلفات COVID-19 گرفته در روابط در مسیر بالا شهر — و پس از انجام پیچش های جدید که رمان coronavirus تا به حال در مورد مسائل مانند حضانت اختلافات از جمله برخی که نیاز به خطوط کشیده می شود که هیچ کس قبلا تصور.

“اگر کسی می گوید:” جانی آمد از پدر که نبود اجتماعی فاصله و او سرفه — و من می خواهم برای محدود کردن پدر و مادر زمان’ ما قصد داریم برای انجام این کار” برنهام تنش. “ترس رانندگی نیروی بی جا براده است که در دراز مدت صدمه دیده مردم پر کردن. بسیار موثر lawyering گاهی به معنی گفت: “این است که در بهترین منافع خود را.'”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اختلاف نظر بر سر ملاقات با خانواده نیز تحت تاثیر این ویروس. “افرادی که طلاق گرفته اند — گاهی اوقات در ایمان خوب است و گاهی اوقات نه در حال مبارزه بر سر اینکه آیا و چگونه به گرفتن بچه ها به پدر و مادر دیگر” هریس را تایید می کند. “اما قضات در کشور ما به اعتبار خود بیرون آمد و خیلی زود در و آن را بسیار روشن است که مردم نمی تواند خودداری از ملاقات به دلیل تعمیم ترس از رفتار بد یا بالقوه قرار گرفتن در معرض. آنها ساخته شده است یک بیانیه قوی که شرکت ما موافق است که پتانسیل آسیب رساندن به بچه ها از دیدن پدر و مادر دیگر بسیار بدتر از قرار گرفتن در معرض بالقوه مگر اینکه وجود شواهد روشن از یک تهدید مستقیم به سلامت.”

هیچ یک از این تحولات شگفتی برنهام. “وجود دارد مقدار زیادی از اوج احساسات در حال حاضر,” او می گوید. “در هر ازدواج سالم, شما در حال رفتن به لحظات استرس و بسیاری از آنها لحظات است که ارتباط قوی تر است. آنها یاد بگیرند که برای برقراری ارتباط به طور موثر. اما اگر در حال حاضر وجود دارد ترک در ازدواج چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر است که آنها را برجسته. ما در حال شنیدن ” من تا به حال این موضوع را با او و یا او. این جریان بوده است برای سال.’ شاید شما اقامت داشتند هم چون شما فکر می کنید آن را در بهترین منافع کودکان, اما پس از آن شما نقطه اوج رسیده و پس از ماه از انزوا — پس از اینکه در یک جزیره با آن شخص است.”

او می افزاید: “من فکر نمی کنم هر کسی که طلاق فقط به خاطر اینکه آنها پناه در خانه با همسر خود را برای دو ماه. احتمالا سرعت بخشند آنچه که ممکن است اجتناب ناپذیر.”

هریس پژواک این مشاهدات. “این چیزی است که من فکر می کردم در مورد برای مدت زمان طولانی و آن را به قلب از آنچه واقعا باعث طلاق,” او توضیح می دهد. “تئوری من پس از انجام این کار برای بیش از 25 سال است که مردم گرفتن طلاق نیست چون فوری حاد زای. آنها طلاق به دلیل مشکلات اساسی در ارتباط است. بنابراین در بیشتر قسمت ها, من فکر نمی کنم قرنطینه علت طلاق. من فکر می کنم اگر شما را به چیزی شبیه به یک قرنطینه و یا مرگ یکی از والدین و یا یک بیماری از یک کودک و یا یک فاجعه اقتصادی به خانواده و روابط که در حال حاضر نقص و یا مسائل هستند که به زنده ماندن نیست.”

مشترک قطعه ای از مشاوره است که برنهام و خدمه خود را به اشتراک گذاشتن با مشتریان آینده نگر است “نه به تصمیم گیری در یک بحران. اما یکی از مورد چیزهایی که ما شده ایم شنوایی است که بسیاری از مردم از بسیاری از زمینه های اجتماعی و اقتصادی شده اند صحبت کردن در مورد کلامی و فیزیکی آنها بوده است رنج می برند. که برای من بسیار در مورد و به همین دلیل دادگاه اجازه می دهد تا به صورت اضطراری حرکات در شرایط خاص — و ما به استفاده از آنها برای اطمینان حاصل کنید.”

از نگرانی و ترس از افزایش خشونت هریس شرکت ایجاد کرده است یک منبع آنلاین صفحه کامل با لینک کلیک کنید برای سازمان هایی که می تواند کمک به مردم نیازمند. “من در تلاش برای گسترش این کلمه است که همه ما باید مراقب باشند — برای بررسی و آگاهی از آنچه در جریان است با همسایگان و خانواده” او تاکید می کند. “جالب اینجاست که وجود دارد کمتر تماس در آینده به پناهگاه و خطوط تماس ویژه در حال حاضر, اما ما فکر می کنم نه به این دلیل کمتر وجود دارد ، وجود دارد می تواند بیشتر سوء استفاده, اما مردم هم از ترس به انتخاب کنید تا گوشی.”

(ملی خشونت خانگی با خط تلفن شماره 800-799-7233.)

حتی در کمتر تهدید کننده زندگی شرایط زندگی هستند و قطعا در آینده از هم جدا. “من قطعا حس یک floodgate باز” وقتی که می آید به مردم با توجه طلاق در میان همه گیر برنهام می گوید. “همین دلیل است که ما واقعا متمرکز حد عالی رساندن در سیستم های ما مطمئن شوید که ما همچنان کارآمد است. اینها زندگی مردم و زندگی فرزندان خود را که عمیقا نهفته است.”

آیا جانی یک سرفه یا نه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>