با وجود تدریجی بازگشایی کالیفرنیا است نرخ بیکاری همچنان راکد

کالیفرنیا نرخ بیکاری علامت پایین به 16.3% در ماه مه به عنوان کارفرمایان همچنان به ریختن مشاغل با وجود تدریجی بازگشایی کسب و کار در سراسر دولت است.

آخرین شمارش کمی پایین از یک تجدید نظر 16.4 درصد در آوریل و به مراتب بالاتر از رکود بزرگ را اوج 12.3% یک دهه پیش مقامات فدرال روز جمعه گزارش داد. در مارس 2019, کالیفرنیا نرخ بیکاری بود 4.1%.

میلیون ها نفر از کالیفرنیا از دست داده اند شغل خود را در پی COVID-19 کسب و کار خاموش شدن ناگهانی. هفته گذشته اضافی 240,665 کاربردی برای مزایای بیکاری.

“کالیفرنیا رشد کار موتور آمده است به توقف screeching مانند یک ماشین خودکار انتقال که ناگهان پرتاب می شود به معکوس” گفت: اسکات اندرسون اقتصاددان ارشد در بانک غرب است. “پیش بینی ما عمیق ترین ایالات متحده آمریکا و رکود اقتصادی جهانی از زمان رکود بزرگ و کالیفرنیا اقتصاد نخواهد بود امان از این بیماری همه گیر اقتصادی و مالی آسیب است.”

تبلیغات

کالیفرنیا مدعیان اولیه بیکاری افزایش یافت تقریبا 4.7 میلیون نفر از ماه مارس 21, او اضافه شده است. “این است که تقریبا معادل 4.9 میلیون شغل از دست رفته در کالیفرنیا در طول 18 ماه رکود بزرگ.”

در مقابل این کشور نرخ بیکاری اندکی کاهش یافت در ماه گذشته به 13.3% از 14.7% بالا بردن امیدوار است که اقتصاد ممکن است شروع بازیابی کند.

کالیفرنیا بیکاری و مشاغل آمار انتظار می رود به دنباله این کشور دوباره بجای اول برگشتن, عمدتا به دلیل ترکیبی از آن در صنایع است.

تبلیغات

نرخ بیکاری کمتر بود در ماه مه در 38 ایالت و ناحیه کلمبیا, بالاتر در سه متحده و پایدار در نه ایالت آمریکا اداره آمار کار گزارش شده است.

Payman رشد در 46 متحده کاهش در هاوایی و منطقه کلمبیا و بدون تغییر بودند در سه ایالت در ماه گذشته.

تمام 50 ایالت و ناحیه کلمبیا تا به حال بیش از سال با کاهش آمار حقوق و دستمزد و اشتغال در ماه مه. بزرگترین کار کاهش رخ داده در کالیفرنیا و نیویورک که از دست رفته بیش از 2.26 میلیون شغل و تگزاس که از دست 917,000 شغل.

کسب و کار و گزارش به مقامات کالیفرنیا در ماه گذشته اذعان به ادامه انفجار بیکاری است. در میان کارفرمایان با 75 یا بیشتر کارگران 406,048 مشاغل از دست رفته در 3,409 شرکت.

تبلیغات

که از ماه آوریل 646,894 گزارش اخراج. اما به عنوان یک مقایسه, قبل از شیوع کروناویروس آمار دولت فقط 14,328 اخراج شد به سیستم وارد شده در فوریه تحت کالیفرنیا کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی و یا اخطار قانون که نیاز به شرکت ها به کارگران 60 روز’ اطلاع از تعطیلی کارخانه و اخراج.

بسیاری از COVID-19-مربوط به از دست دادن شغل است در کسب و کارهای کوچک اما شرکت هایی با کمتر از 75 کارگران ملزم به صدور هشدار می دهند استفاده نمي نماييد. کارگران با کمتر از شش ماه از اشتغال و پیمانکاران مستقل مانند Uber و Lyft رانندگان محسوب نمی شود در مقام برگه.

در نیمه اول ماه ژوئن حتی به عنوان برخی از کسب و کار را شروع کرده اند به بازگشایی و rehire furloughed کارگران رسمی برگه منعکس تاریخی سرعت با 1,538 شرکت ریختن 129,298 کارکنان.

هتل ها, رستوران زنجیره ای, مکانهای تفریحی و مربوط به سفر کسب و کار بدترین آمار در اوایل مرحله از بحران ادامه داد: به کردند کارکنان در ماه گذشته. Enterprise Rent-a-Car گذاشته و بیش از یک هزار کارگر در سراسر کشور. بیش از 700 نفر شغل از دست داده در سن مانوئل کازینو در سن برناردینو کانتی. خوابگاه loews هتل سانتا مونیکا و هالیوود ریختن بیش از 500 نفر از کارگران. و Segerstrom Center for the Arts در اورنج کانتی گذاشته بیش از 515.

تبلیغات

برخی از کارگران ممکن است rehired این ماه و در هفته های آینده, اما با اجتماعی فاصله مورد نیاز و رکود اقتصادی فشردن pocketbooks یک بی حد و حصر تعداد موقت اخراج ممکن است تحمل بیش از مدت طولانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de