Drive-Ins در حال حلقه چیزی که در این تابستان

در حالی که COVID-19 همه گیر است مجبور ترین سرگرمی های صنایع برای رفتن به دیجیتال وجود دارد قطعی نقطه روشن: drive-in, فیلم, که در آن شما می توانید قرنطینه خودتان. یک زن و شوهر از قدیمی مدرسه drive-ins باقی می ماند در محدوده و آنها در حال انجام کسب و کار در حال حاضر چند موقت drive-ins نیز ظاهر می شوند و یک بار حوادث در رانندگی-در هر دو سالن مطالعه و دائمی است.

در اینجا که در آن شما می توانید پیدا کردن حلقه چیزی که در این تابستان:

بولدر جشنواره بین المللی فیلم Drive-In
شنبه شب شروع شنبه, ژوئن 20
بولدر فرودگاه شهری
3327 جاده فرودگاه بولدر
25 دلار در هر خودرو

بولدر بین المللی جشنواره فیلم 2020 مدار قطع شد که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار در ماه مارس است. به عنوان یک جایزه تسلی ضربت و شهر بولدر در حال میزبانی یک شنبه شب سری فیلم در بولدر فرودگاه شهری که در آن آنها را نشان می دهد برنده جایزه بهترین فیلم از جشنواره های گذشته و همچنین به عنوان فیلم که هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده در تخته سنگ در چهل و پا صفحه نمایش. فرودگاه دروازه باز خواهد شد در 7:30 p. m., با این فیلم شروع درست بعد از غروب آفتاب; فضا محدود است به 150 خودرو. ژوئن 20 نشان 2018 ضربت مورد علاقه دو قطار Runnin’ در حال حاضر به فروش می رسد اما وجود دارد بیشتر در فیلم های آینده; نگاه کنید به ضربت وب سایت برای جزئیات بیشتر.

تعطیلات دوقلو درایو در

چهارشنبه, جمعه, شنبه و یکشنبه
2206 جنوب زمینی دنباله فورت کالینز
9 دلار برای هر نفر 6 دلار برای کسانی که زیر 9 و یا بیش از 65

تعطیلات دوقلو درایو در فورت کالینز است که قوی در این تابستان. این نقطه ای است که قطعا مدرسه قدیمی, اما آن را با بهره گیری از محبوبیت تازه ای در حال حاضر. درب باز در 6 p. m. برای دو ویژگی; پارکینگ اختصاص داده شده است با ارتفاع خودرو اطمینان حاصل کرد که هر کس به یک دید واضح و روشنی از صفحه نمایش غول. خرید بلیط و امتیاز سفارشات باید به صورت آنلاین در تعطیلات دوقلو, وب سایت که در آن درایو در لیست آن فیلم ارائه شده و برنامه. (و پایین را نگاه کنید برای دو موسیقی خاص در رانندگی-در این تابستان است.)

88 درایو در تئاتر
یکشنبه تا پنج شنبه
8780 رزماری, خیابان, تجارت, شهر
$9 رایگان برای کودکان زیر 13 سال

88 درایو در تئاتر آخرین اصلی درایو در منطقه مترو; باز در سال 1972 بوده است متعلق به همان خانواده از سال 1976. دفتر جعبه را باز در 7 p. m. در طول هفته و 6 بعد از ظهر در روزهای جمعه و شنبه اما اولین فیلم وجود دارد معمولا دو و گاهی سه شروع نمی کند تا زمانی که آن را تاریک در حدود 8:30 p. m. محل سگ-دوستانه را پوچ خود را (هر چند شما باید آن را نگه دارید در یک دسته سه تایی زمانی که شما در خارج از ماشین). 88 درایو در تئاتر به روز رسانی آن فیلم ارائه شده در آن در Facebook صفحه هر پنج شنبه.

دنور مارت درایو در
روزهای شنبه و یکشنبه از طریق روز کارگر
451 شرق 58 Avenue
$10 در هر فرد

دنور مارت درایو ساخته شده اولین آن در پارکینگ های بزرگ و سرپوشیده بازار فقط خاموش من-25 در 2015, اما مناسب برای این coronavirus آگاه تابستان است. به دلیل اجتماعی فاصله محدودیت پذیرش در پوش 140 خودرو و فروش بلیط در حال حاضر تنها (بلیط ها فروخته شده از طریق ژوئن 27). زیادی باز می شود در 7 p. m. و این فیلم آغاز می شود حدود 8 p. m. — در این منطقه بیشترین فضای صفحه نمایش. جایزه: آبجو در دسترس است.

لاولند درایو در
جمعه, شنبه و یکشنبه از طریق جولای 12
رسانه ها در لاولند
5661 McWhinney بلوار لاولند
پیشنهاد کمک مالی از $20 در هر خودرو

این لاولند درایو در مجموعه اردوگاه در شمال بسیاری از رسانه ها در لاولند هر آخر هفته هنگامی که آن را در صفحه نمایش های فیلم های جدید و قدیمی کلاسیک: یکی در ساعت 9 صبح یکی در 5 p. m. و یکی در 8:30 p. m. کامیون مواد غذایی در دست به فروش تنقلات; غذا و فیلم ترکیب اولیه اعلام آنلاین. پذیرش رایگان است (بلیط ها منتشر شد هر چهارشنبه برای آخر هفته آینده) اما 20 دلار از مبلغ پیشنهاد شده است به ازای هر خودرو با درآمد حاصل از بهره این Thompson آموزش و پرورش پایه و اساس فراهم می کند که حمایت مالی و دیگر خدمات برای دانش آموزان و معلمان در تامپسون منطقه مدرسه.

رویدادهای خاص

لوبیا سحر و جادو’ Beanstalk جشنواره موسیقی
چهار شنبه, ژوئن 26 و شنبه 27 ژوئن
تعطیلات دوقلو درایو در
$120 $260 رایگان برای کودکان زیر 6

دنور funk-soul band لوبیا سحر و جادو است نقل مکان کرد آن Beanstalk جشنواره موسیقی از Rancho del Rio به تعطیلات دوقلو درایو-در جایی که می خواهد اجرا از 4 بعد از ظهر تا نیمه شب هر روز از این جشنواره است. اجرای برنامه توسط لوبیا سحر و جادو, چرخه بزرگ ماهی قزل آلا, قحطی, آشپزخانه ساکنان و حسادت الو خواهد بود زنده بر روی صحنه و نشان داده شده در صفحه نمایش با صدا پخش به اتومبیل بیش از کوتاه برد رادیو FM. هشدار: این جشنواره در حال حاضر به فروش می رسداما بررسی Beanstalk جشنواره موسیقی وب سایت برای هر دهانه.

Garth Brooks: یک درایو در کنسرت تجربه
چهار شنبه, ژوئن 27
4345 غرب خیابان 46
100 دلار در هر خودرو

آن است که حتی در تابستان در دنور اگر Garth Brooks بازی نیست و یک نشان می دهد ؟ در حالی که او نمی خواهد بود قادر به ایجاد یک ظاهر فرد در مسیر بالا شهر در این تابستان او را با ارائه یک کنسرت در 27 ژوئن در 300 رانندگی در سینماهای سراسر شمال امریکا از جمله موقت راه اندازی در 4345 غرب خیابان 46. ارائه شده توسط Encore زندگی می کنند نشان می دهد خواهد بود پیش بینی شده در یک صفحه نمایش با صدا پخش از طریق رادیو FM. بازدید Ticketmaster به خرید بلیط های آن به فروش چهار شنبه, ژوئن 19; قیمت 100 دلار در هر خودرو با بیش از شش نفر به یک وسیله نقلیه است. نمایشگاه هشدار: این یک الکل-رویداد به صورت رایگان.

FoCoMX Drive & Jive
شنبه, ژوئن 30
تعطیلات دوقلو درایو در
31 $برای یک ماشین و دو نفر 11 دلار برای هر
فرد اضافی
در علاوه بر این به فیلم تعطیلات دوقلو رانندگی در میزبانی FoCoMX Drive & کلمات بیهوده و احمقانه سری در این تابستان. در روز سه شنبه 30 ژوئن صف شامل ریشه-گروههای راک دلم Shamen و کری مورن & Ghost Dog. وجود دارد اتاق را برای 360 ماشین; خرید بلیط آنلاین.

درایو در باشگاه فیلم
یکشنبه 16 اوت از طریق پنج شنبه مرداد 19
محل TBA
40 دلار در هر خودرو به علاوه TBA برای فردی بلیط

این pop-up در حال آمدن است به دنور به مدت چهار روز در ماه اوت است. اگر چه Drive-In Movie محل باشگاه هنوز اعلام کرد به احتمال زیاد خواهد شد در مرکز شهر. صف: Bohemian Rhapsody در اوت 16, به دنبال Deadpool, بزرگترین شومن و مبارزه با باشگاه. پذیرش 40 دلار در هر خودرو (با پنج نفر حداکثر); نیز وجود دارد گزینه اضافه کردن مواد غذایی و آشامیدنی بسته بندی که شامل یک نوشیدنی یک پاپ کورن و یک آب نبات برای $20. بررسی درایو در باشگاه فیلم سایت نزدیک به اسد برای به روز رسانی محل های فیلم های زمان و اطلاعات مربوط به یک فرد مرموز بلیط هزینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>