سابق Huizar دستیاران موافق به $200,000 معامله برای پایان دادن به دعاوی وکیل می گوید

دو نفر از دستیاران به لس آنجلس شهر, عضو شورای خوزه Huizar باید موافقت خود را حل و فصل پرونده های حقوقی تبعیض علیه شهر به صورت یک ترکیب $200,000 خود را وکیل گفت: این هفته است.

در زیر پیشنهاد حل و فصل این شهرستان خواهد پرداخت سابق Huizar دستیار Mayra Alvarez $150,000 برای پایان دادن به پرونده که اتهام او قربانی تبعیض و سایر اشکال سوء رفتار گفت: ترنس جونز, وکیل برای Alvarez. پائولین مدینه و دیگری کارمند که تسلیم ادعاهای مشابه است که در مسیر دریافت $50,000, او گفت:.

این شهر ادعا هیات پنج شنبه در جلسه بسته به نظر و پیشنهاد حل و فصل در Alvarez مورد که در ادامه به شورای شهر برای تصویب. جونز گفت که او باور نمی مدینه حل و فصل برای رفتن به هیئت مدیره.

آلوارز و مدینه ثبت دعاوی خود را در ماه اکتبر 2018 متهم سابق خود را از مجازات آنها را برای شکایت در مورد آنچه آنها به عنوان نامناسب و به طور بالقوه غیر قانونی و سوء رفتار توسط Huizar از جمله تخصیص کارکنان به طرح خود را به شورای شهر پیشنهاد در شهر زمان.

تبلیغات

هر دو نیز گفت: آنها تا به حال ابراز نگرانی در مورد عضو شورای داشتن رابطه با یک مشاور که Huizar را تکذیب کرد.

کسانی که اتهامات به سرعت تحت الشعاع قرار توسط حمله Huizar خانه و دفاتر توسط ماموران اف بی آی. پس از آن دادستان ها باید ثبت اسناد دادگاه به تصویر بکشد که این عضو شورای که در سال 2005 به عنوان رهبر یک جنایتکار سازمانی است که با تکیه بر رشوه و دیگر اعمال غیر قانونی.

Huizar وکیل در پرداخت-به-بازی بازی های کاوشگر بارها کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد تحقیقات فدرال. اما لیندا Savitt این عضو شورای وکیل در دعاوی مربوط سابق کارکنان گفت: بسیاری از ادعاهای ساخته شده توسط آلوارز و مدینه در حال حاضر شده است به طور داوطلبانه را رد کرد و از جمله کسانی که در برخورد با Huizar همسر مبارزات سیاسی و اتهامات در مورد امر است.

تبلیغات

پرسید: در مورد این شهر حل و فصل ارائه Savitt گفت: “من بخشی از این مذاکرات است. من در زمینه حرکت به شورای Huizar تبرئه.”

Huizar قبلا توضیح داده شده و به اتهامات خود در دو پرونده های حقوقی را نادرست و بخشی از یک هماهنگی سیاسی حمله علیه Richelle Huizar این عضو شورای همسر. Richelle Huizar راه اندازی شد و سپس رها یک کمپین برای شوهرش صندلی در سال 2018 است.

بیش از سه سال گذشته جونز به نمایندگی از چهار نفر از Huizar سابق کارکنان در دادگاه. سه شکایت کرد این شهر و در حالی که عضو شورای چهارم سابق Huizar دستیار ویژه جورج اسپرزا موافقت کرده است که اعتراف به گناه در فدرال مبارزه با فساد مالی.

اسپرزا سابق دستیار به Assemblywoman وندی کاریلو (D-لس آنجلس) بستری خود را در مورد درخواست که او قبول رشوه در حالی که کار برای عضو شورای.

تبلیغات

این شهر هنوز توافق با سابق Huizar دستیار جسی لئون که شکایت این شهر در اوایل این سال وی از سوی مامورین او مواجه تلافی از عضو شورای برای بحث در مورد خود سوء ظن در مورد رشوه با بازرسان فدرال.

در سال گذشته Huizar به نام لئون اتهامات “کاملا نادرست” و گفت دستیار مشغول کرده بود در تضاد منافع در حالی که مشغول به کار در دفتر. این شهر وکلا به این نتیجه رسیدند که لئون در حال تلاش برای تضمین شاهدانه مجوز در حالی که همچنین در خدمت به عنوان Huizar سیاست مشاور در شاهدانه, مقررات, عضو شورای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>