Harry Connick Jr., افتخارات کارگران در طول همه گیر سفر جاده

NASHVILLE, Tenn. (AP) — خواننده و بازیگر Harry Connick Jr. به صرف مقدار زیادی از عمر خود را در اتوبوس تور و سفر از یک شهر به شهر دیگر اما حتی زمانی که این بیماری همه گیر تعطیل کشور او نمی تواند نشستن هنوز.

با کمک دخترش گرجستان Connick که یک فیلمساز و یک دسته از دوربین های GoPro او سوار بر یک بیماری همه گیر در سفر به ملاقات ضروری کارگران در سراسر کشور بودند که خطر جان خود را در طول بیماری همه گیر.

“ایران ما بخوان: گرمی ادای احترام به قهرمانان گمنام” یک تلویزیون خاص که ايران در CBS در روز یکشنبه در 8pm ET/PT برجسته روزمره قهرمانان در طول سفر خود به New Orleans با کمک از Connick مشهور بگیرید و یاد دهید از جمله براد پیت, اپرا وینفری, ساندرا بولاک و رنه زلوگر. نشان می دهد همچنین ویژگی های اجرای موسیقی از جیمی فوکس Cyndi Lauper, Branford و Wynton Marsalis, Dave Matthews, Tim McGraw, ایرما توماس و بیشتر.

“من فقط می خواهم برای رسیدن و دیدار با برخی از این مردمی کارگران بهداشت یا مدرسه ابتدایی معلمان و یا افرادی که مشغول به کار در مواد غذایی بانک” گفت: Harry Connick. “این مردم هستند که نگه داشتن زنجیره تامین رفتن و نگه داشتن زندگی ما رفتن.”

در طول دوره حدود 12 روز گرجستان Connick فیلم برداری پدرش در دستی دوربین GoPros و یا به عنوان او سوار یک وسیله نقلیه تفریحی برای یادگیری در مورد چگونه به کروناویروس جدید بود مؤثر کارگران در حمل و نقل عمومی فروشگاه های مواد غذایی, بهداشت و مراقبت بیشتر است.

“تماشای این افراد انجام مشاغل روزمره خود را نه لزوما تفکر آنها قهرمانان اما هر کس دیگری فکر آنها قهرمانان بسیار باور نکردنی” گفت: گرجستان Connick.

آنها شروع به سفر خود را در یک بیمارستان در کوئینز قصبه شهر نیویورک که در آن Connick خواهر یک ارتش ذخیره سرهنگ و روانپزشک کمک پنتاگون در واکنش به این بیماری همه گیر.

“این بسیار عاطفی” گفت: Harry Connick. “ما می خواستیم به انجام یک نمایش بود که در مورد جشن به عنوان مخالف به طور مداوم یادآوری مردم چگونه غم وضعیت است. و آن است. اما وجود دارد بسیاری از لنت نقره ای.”

پس از رسیدن به زادگاه خود, New Orleans, Harry Connick راه می رفت از طریق خیابان های خالی از بوربن خیابان های نئون روشن, سرگرمی کانون, به طور معمول با موسیقی و رقص که تا به حال رفته آرام در طول بیماری همه گیر.

“شهردار نوع به اندازه کافی به ما اجازه فیلم در خیابان بوربن زیر بسیار تنگ, شرایط و, شرایط,” او گفت:.

به جای سنتی خط دوم رژه رقصندگان و نوازندگان ماند 12 فوت از هم جدا در محل با ماسک.

“ما امیدواریم که مردم تماشای یکشنبه شب آنها را از نوع یک مهلت از نرمال سد خبر بد” او گفت:.

ویژه خواهد شد جمع آوری کمک مالی برای سازمان های خیریه حمایت از کودکان محروم از جمله هیچ بچه ای گرسنه و الیس مارسیاس مرکز موسیقی در نیواورلئان و همچنین به MusiCares COVID-19 صندوق امداد یک سازمان خیریه ضبط شد.

___

آنلاین: https://www.harryconnickjr.com/

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>