L. A. شهرستان اجازه می دهد تا میله ناخن سالن سرو خال کوبی برای بازگشایی جمعه

لس آنجلس با توجه به چراغ سبز برای چندین کسب و کار بیشتر برای بازگشایی جمعه.

این لیست شامل میله از wineries کارخانه های لبنی و مزه اتاق شخصی خدمات مراقبت — از جمله esthetician مراقبت از پوست و لوازم آرایشی, electrology ناخن سالن هنر بدن تاتو سرو microblading, سوراخ کردن بدن, مغازه ها و ماساژ درمانی کسب و کار — کارت اتاق, ماهواره, wagering امکانات و racetracks بدون تماشاگر.

همه را مجاز به بازگشایی اگر آنها پیاده سازی این شهرستان مورد نیاز است.

خبر آمد به عنوان L. A. مقامات شهرستان اعلام کرد 1,051 موارد جدید از coronavirus آوردن تعداد کل عفونت به بیش از 78,200. علاوه بر این 36 بیشتر coronavirus مرتبط با مرگ و میر گزارش شده ارسال این شهرستان از مرگ و میر گذشته 3,000.

تبلیغات

به عنوان با دیگر کسب و کار است که اخیرا مجاز به بازگشایی زیر در کالیفرنیا مرحله 3 از جمله سالن های ورزشی, موزه ها و باغ وحش ها که از هفته گذشته پوشش صورت نیاز خواهد بود توسط کارکنان و بازدید کنندگان که در اطراف افراد دیگر و اجتماعی فاصله شیوه خواهد بود و لازم الاجرا است. در برخی موارد کارکنان ممکن است نیاز به پوشیدن چهره سپر.

در میان همه از بازگشایی طرح تعداد تایید عفونت در ادامه به آمار جدید اوج در دولت است.

کالیفرنیا گزارش 4,291 جدید COVID-19 موارد جمعه جدید, تک-روز ضبط و برای اولین بار دولت را شکسته است 4,000 مانع از همه گیر آغاز شد با توجه به زمان ” coronavirus ردیاب.

تبلیغات

بسیاری از کسانی که — 2,129 فتح کرد گرفته شد — در لس آنجلس که همچنان کانون طلایی دولت outbreak. مقامات بهداشت گفت: در مجموع یک روز بالا برای county, سوخت بود تعداد نتایج آزمون هایی که برای اختصاص حدود 600 از موارد جدید.

در این صورت از رشد مورد شمارش رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در زمان دراماتیک گام پنج شنبه سفارش همه کالیفرنیا به سایش پوشش صورت در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات.

“ما در حال دیدن بیش از حد بسیاری از مردم با چهره های کشف شده — قرار دادن در معرض خطر پیشرفت واقعی ما در مبارزه با بیماری” او در بیانیه ای گفت.

“کالیفرنیا استراتژی برای راه اندازی مجدد اقتصاد و مردم به کار خواهد شد موفق خواهد شد اگر مردم عمل می کنند و با خیال راحت و به دنبال بهداشت و درمان توصیه.”

تبلیغات

دولت و شهرستان مقامات بهداشتی باید به طور مداوم گفت: آنها انتظار دارند coronavirus مورد شمارش به افزایش آنها به عنوان بالابر مفاد اقامت در خانه سفارش دهید. از گسترش بیماری از فردی به فرد هر گونه تماس ذاتا ارائه برخی از خطر انتقال.

مقامات باید به جای اشاره به معیارهای دیگر — مانند تعداد COVID-19 بيمار که چنان بیمار است که آنها باید در بیمارستان بستری شود.

هر چند برخی از بخش هایی از کالیفرنیا در حال برگزاری تا به خوبی در آن احترام و coronavirus بستری شده اند نسبتا مسطح در شش هفته گذشته ایالت دیگر مناطق دیده می شود مربوط به upticks.

تبلیغات

یک سالهای اخیر و تجزیه و تحلیل یافت و به طور متوسط 91 نفر بستری در شهرستان ونتورا با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس در هفته گذشته — بالاترین چنین تعدادی از اوایل ماه آوریل و 75% افزایش می دهد از هر یک از دو هفته گذشته.

اورنج کانتی را تجربه کرده است 76% پرش در coronavirus واحد مراقبت های ویژه بستری شدن در بیمارستان در شش هفته و هشت شهرستان San Joaquin Valley دیده است 45 درصد افزایش در طول همان دوره داده ها نشان می دهد.

مقامات دولتی در حال نظارت بر مناطق خاصی از نگرانی در 10 شهرستان: Fresno, Imperial, Kern, پادشاهان, لس آنجلس, San Joaquin, Santa Barbara, استنیسلاس و شهرستان تولار.

تبلیغات

در شهرستان ریورساید دولت می گوید: یکی از عوامل دامن زدن به افزايش انتقال بيماري است “بالقوه انتقال در تظاهرات عمومی با تعداد زیادی از مردم در نزدیکی بدون پوشش صورت.”

این تظاهرات انجامید در سراسر کالیفرنیای جنوبی و ملت در هفته های اخیر در اعتراض به کشتار جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته گردن خود را با زانو خود را.

هر چند تعدادی از مقامات بهداشت آمده اند در حمایت از اعتراضات — گفت: نژادپرستی ریشه و علت سلامت عمومی تفاوت که تاریخ به این کشور تاسیس — آنها همچنین خواستار شرکت کنندگان برای دریافت تست شده برای عفونت کروناویروس.

تبلیغات

دولت همچنین با اشاره به ماسک و یا فقدان آن به عنوان یکی از رانندگان پشت افزایش coronavirus بستری شدن در بیمارستان در شهرستان استنیسلاس.

به طور خاص مقامات دولتی با اشاره به “کاهش توجه به حفاظت شخصی اقدامات مانند پوشش صورت و اجتماعی فاصله.”

استفاده از ماسک برای جلوگیری از گسترش این coronavirus پدید آمده است به عنوان یک به طور فزاینده ای به اتهام موضوع به عنوان دولت بازگشایی. قوانین مربوط به پوشش صورت متفاوت از شهرستان به شهرستان با برخی از نیاز ساکنان به آنها را می پوشند و دیگران تنها توصیه عمل.

در حالی که دولت جدید مورد نیاز به نظر می رسد به ارائه برخی از یکنواختی Newsom دولت به آدرس نیست چگونه آن را به اجرا گذاشته خواهد شد و یا اینکه آیا کالیفرنیا که نقض سفارش خواهد بود موضوع را به استناد و یا مجازات های دیگر.

تبلیغات

این نبرد ایدئولوژیک شده است به خصوص گرم در اورنج کانتی که در آن افسر بهداشت استعفا داد و پس از دو هفته حملات بیش از او اجباری ماسک قوانین. او جایگزینی راه می رفت که به یک پیشنهاد قوی در هفته گذشته.

این نه پایان دادن به اختلاف ،

حدود 25 اورنج کانتی رهبران اتحادیه های جمع آوری شده در مراحل شهرستان ساختمان اداری شنبه به اصرار مقامات بهداشت برای بازگرداندن ماسک سفارش. تماس های خود را تا حد زیادی غرق توسط معترضان که شلوغ در اطراف آنها برگزاری علائم و فریاد “هی هی هو هو این ماسک را به رفتن کردم.”

تبلیغات

مناطق که ماسک مورد نیاز نیز دیده می شود مسائل را با انطباق. بهداشت عمومی هشدار صادر شد دوشنبه پس از آشکار گرفتم بسته بندی شده به کافه ها و باشگاه ها در سن دیگو شهرستان Gaslamp سه ماهه بیش از آخر هفته.

بار کارکنان نویسندگان فیل Willon هانا سرخ رنگ-گونگ Lin دوم استفانی Lai, Colleen Shalby و جنس زنبق و سوسن لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de