نیوپورت بیچ رستوران Javier را می بندد و پس از عضو هیات تست مثبت برای COVID-19

یک رستوران مجلل در اورنج کانتی بسته این هفته پس از یک عضو هیات آزمایش مثبت برای coronavirus, مقامات گفت.

خاویر رستوران در ساحل نیوپورت اعلام کرد که بسته شدن روز شنبه پس از حداقل یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. Javier را نوشت در Instagram که آن را به طور داوطلبانه بسته شدن محل برای تمیز کردن عمیق و تست. این رستوران که دارای تخصص در غذاهای مکزیکی برنامه ای برای بازگشایی ژوئیه 1.

“در Javier است سلامت ما مهمانان و کارکنان اولویت ما است” این Instagram پست بخوانید.

اورنج کانتی مقامات شروع به کار با خاویر را در روز چهارشنبه گفت: مولی Nichelson سخنگوی این شهرستان است.

تبلیغات

یک رستوران در ساحل نیوپورت که برای اولین بار باز نه دهه پیش تحت نام طاق نیز بسته به مدت دو روز آغاز سهشنبه برای تمیز کردن و آزمون کارکنان با توجه به یک پست در این ضیافت را Instagram account. شهرستان مقامات بهداشتی را نه تایید اینکه آیا بسته شدن باعث شده شیوع در محل.

یک نماینده برای رستوران بازگشت نیست یک تماس تلفنی بیشتر به دنبال نظر پنج شنبه.

مقامات شهرستان ها گفت که اگر یک کارمند در هر کسب و کار گزارش داشتن COVID-19 خدمات بهداشت عمومی تیم را در رسیدن به این مرکز برای ارائه راهنمایی.

“اگر وجود دارد یک خوشه از موارد بسته به تعداد موارد و اندازه امکانات ما ممکن است هر دو دستور که همه کارکنان آزمایش می شود و/یا یک مرکز نزدیک برای یک دوره از زمان تا زمانی که آن را به وضوح امن برای بازگشایی,” مارک Meulman رئیس عملیات برای اورنج کانتی خدمات بهداشت عمومی گفت: در یک بیانیه آماده.

تبلیغات

اخبار از تعطیلی موقت می آید یک روز قبل از اینکه بیشتر صنایع در حال تنظیم برای بازگشایی در اورنج کانتی.

شروع جمعه موج شخصی-مراقبت از کسب و کار از جمله ناخن سالن های ماساژ درمانی و مغازه های خال کوبی, مجاز خواهد بود برای باز کردن پس از ماهها تعطیلی.

“در حالی که ما در ادامه به بازگشایی کسب و کار این سختکوش کسب و کار خارج شدند گفت:” میشل فولاد مرجعیت و اورنج کانتی هیئت ناظران. “از آن شده است بیش از حد طولانی و این کسب و کار رنج می برد به عنوان یک نتیجه است.”

تبلیغات

این شهرستان دارای تجربه یک شب بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر پس از کسب و کار شروع بازگشایی ماه گذشته.

Coronavirus مربوط به مراقبت های ویژه بستری شدن در بیمارستان را افزایش 76 درصد در شش هفته در شهرستان است. در طول هفته از آوریل 4 شهرستان گزارش هفت روز به طور متوسط از 94 نفر با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس در آن تعداد تخت. هفته گذشته این تعداد افزایش به طور متوسط 165 بیمارستان بستری است.

در اوایل ممکن است تعداد زیادی از مردم برای بستری این ویروس در اورنج کانتی در پایین 200s. یک ماه بعد این اعداد و ارقام تا به حال شروع به پریدن کرد به بالا 200s و کم 300s. روز پنج شنبه در شهرستان گزارش شده است که 345 نفر تحت درمان در بیمارستان ها برای COVID-19 بیشترین تعداد بستری شدن در بیمارستان پس از شروع این بیماری همه گیر. از کسانی که در حال درمان در بیمارستان 144 بودند در بخش های مراقبت ويژه.

تبلیغات

شهرستان گزارش 132 جدید کروناویروس موارد دوشنبه آوردن تعداد کل عفونت به 9,292. مقامات همچنین گزارش هفت اضافی مرگ و میر آوردن countywide شمار کشته شدگان به 250. تقریبا 4,500 افرادی که قبلا آزمایش مثبت برای این ویروس را بهبود داده نشان می دهد.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز پنج شنبه دستور داد همه کالیفرنیا به سایش پوشش صورت در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات از جمله در هنگام خرید در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و یا به دنبال مراقبت های پزشکی پس نگرانی در حال رشد است که افزایش در coronavirus موارد باعث شده که توسط ساکنان عدم داوطلبانه را که احتیاط.

در حالی که ضرورت پوشش صورت شده است به طور گسترده ای مورد بحث و بررسی در چندین جنوب کالیفرنیا جوامع ماسک سیاست شده است به خصوص قوی در اورنج کانتی. بحث در این شهرستان به سر آمد و هفته گذشته هنگامی که افسر بهداشت نورد اجباری نظم در پوشش صورت در روز از سلف خود رفتند و در میان فشار از هیئت ناظران.

در نامه هفته گذشته به هیئت ناظران بالا مقامات پزشکی در بیمارستان کودکان اورنج کانتی اشاره کرد که در آنها مشاهده شده است افزایش بیش از بحث پوشش صورت را با “نگرانی عمیق.” آنها نوشت که بحث به نشانه “سطح عمومی بی احترامی برای علم پزشکی است که به اعتقاد ما قرار می دهد اورنج کانتی در خطر جدی است.”

تبلیغات

دکتر Shruti Gohil دانشیار مدیر پزشکی اپیدمیولوژی و پیشگیری از عفونت در UC Irvine گفت: پوشش صورت در علاوه بر این به شستن مکرر دست ها هستند مفید در کاهش گسترش عفونت به عنوان جوامع بازگشایی و فیزیکی فاصله کمتر می شود ممکن است.

“به نظر من اگر ما می خواهیم به reengage ما باید برای قرار دادن تمام انرژی ما به figuring چگونه به اصلاح کردن هر قطعه از خطر است که ما می توانیم منطقی بدون فلج کننده جامعه ما,” او گفت:.

“من فکر می کنم آن را سخت برای به هضم آنچه در مراحل درست هستند و من فکر می کنم در یک زمان از همه گیر این خوب است که مقامات هدایت کشتی به عنوان پایدار به عنوان امکان پذیر است. من فکر می کنم که شاید فرماندار حرکت اجازه می دهد که در برخی از سطح.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>