اوکلند ساکنان حیرت زده برای پیدا کردن تمثال حلق آویز از درخت پس از nooses گزارش

اوکلند ساکنان یافت جعلی بدن حلق آویز در تمثال روز پنج شنبه یک روز پس از شهردار خطاب گزارش از گره طناب شبیه nooses حلق آویز در نزدیکی شهر دریاچه مریت.

اوکلند اداره پلیس در حال همکاری با اف بی آی برای بررسی آخرین حادثه است.

با توجه به یک اداره پلیس در بیانیه یک شاهد عینی به نام 8:20 صبح روز شنبه به گزارش “جعلی بدن حلق آویز از طناب دار.” شاهد حذف این رقم از درخت قبل از اینکه پلیس وارد شدند.

تصاویری از تمثال برخی ارائه شده توسط پلیس اوکلند و دیگران در رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک طناب پیچیده شده در اطراف گردن و تنه از یک انسان به شکل شی. یک پرچم ایالات متحده است که در کنار آن.

تبلیغات

The effigy found at Lake Merritt in Oakland was wearing black sweatpants.

تمثال موجود در دریاچه مریت در اوکلند پوشیدن, سیاه, تراش.

(اداره پلیس اوکلند)

این تصاویر نشان می دهد این رقم در لباس سیاه, تراش.

فدرال و شهرستان سازمان های اجرای قانون به طور جدی به بررسی حادثه — همراه با پنج طناب دار به شکل طناب گزارش دیروز — به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

“ما در یک خام و خشم لحظه به عنوان یک شهر و یک کشور در حال حاضر” اوکلند شهردار لیبی Schaaf در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

او به نام تمثال “عمدی و ننگین تلاش برای دچار روان زخم کردن و تقسیم Oaklanders” و گفت: این شهرستان شد ایران در برابر نفرت.

کشف طناب آمد جمعه به عنوان FBI و کالیفرنیا وزارت دادگستری در حال نظارت بر تحقیقات به مرگ دو سیاه و سفید مردان آویزان از درختان در ویکتورویل و گراش. مقامات در ابتدا گفت: مردان مرده خودکشی.

این حادثه همچنین به عنوان اوکلند شده است roiled با تظاهرات و صدمه به اموال در پاسخ به کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس به عنوان به خوبی به عنوان یک تحقیقات فدرال که نشان داد که این روز را مظنون در این تیراندازی منجر به مرگ یک نگهبان در اوکلند در اواخر ماه مه تا به حال روابط به جناح راست افراطی جنبش شناخته شده به عنوان “boogaloo.” نیروی هوایی Sgt. استیون Carrillo, 32, همچنین چهره اتهامات عنوان شده علیه دولت در ژوئن 6 کشته شدن یک, Santa Cruz شهرستان کلانتر گروهبان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>