شرقی تئاتر صاحبان عطف 3 پادشاهان میخانه به محل جدید

وقتی 3 پادشاهان میخانه اعلام کرد که در آن بود بیرون رفتن از کسب و کار چند هفته پیش دنور موسیقی صحنه تاسف از دست دادن دیگری مستقل از محل است. اما در حالی که صدها نفر شد bemoaning مرگ یک سنگ نهاد پیتر سنگ و اسکات Happel دو نفر از صاحبان شرقی و تئاتر در گفتگو با صاحبخانه در 60 جنوبی برادوی در مورد اجاره فضا.

روز دوشنبه 15 ژوئن دو امضا اجاره نامه و دو روز بعد آنها در نوار تراشیدن کردن, پیر, برچسب, پاره کردن 3 پادشاهان دکور و تماس پیمانکاران برای تعمیر اتاق.

اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده و دولت در پاسخ به کروناویروس مجوز آن سنگ و Happel راه اندازی خواهد شد HQ جدید, موسیقی مستقل محل در 3 پادشاهان نقطه در اوایل ماه اوت…و یا به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند.

واضح است که آن را برای رفتن به یک محل برگزاری موسیقی و نوار می گوید:” سنگ. “ما می خواهیم به همه ژانرها و انواع برنامه نویسی. ما نمی خواهید برای دریافت pigeonholed به یک چیز. بزرگترین قدرت های شرقی است که چیزی برای همه وجود دارد و ما تصور مشابه تقویم اینجا.”

HQ قصد دارد به میزبان بزرگتر عمل می کند به دنبال به بازی در یک اتاق کوچکتر و همچنین پرورش افزایش استعداد در صحنه محلی است.

در حالی که کوچکتر سالن تلاش برای رقابت در یک بازار تحت سلطه زندگی ملت و AEG ارائه Happel کسب و کار لغو احکام صادره ی و سنگ ربع قرن تجربه و ارتباطات به عنوان یک استعداد خریدار برای امثال Live Nation, نوشابه, حرکت تند و سریع ارائه و اخیرا شرقی و خیابان دنور قرار داده و آنها را در یک موقعیت رقابتی.

بر خلاف کسانی که شرکت های بزرگتر سنگ توضیح می دهد که او تا به صفر نوار قرمز به پرش از طریق و می توانید صرف پول کی و چگونه او را دوست دارد. که به معنی بزرگ-نام استعداد در تلاش برای پیدا کردن یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه اتاق را به بازی اغلب gravitates به سوی او.

سنگ و Happel تا به حال چشم خود را بر 3 پادشاهان میخانه, برای سال یعنی دو سال پیش آنها نزدیک به خرید کسب و کار از Jeff Campbell و مارتی Killorin. “آن را به یک نقطه که در آن بیش از تلفن ما در اصل موافقت کرد که به یک معامله و 24 ساعت بعد مارتی به نام ما برگشت و گفت: Jeff نمی خواهید به آن را انجام دهد و معامله را به هم ریخت,” Happel به یاد می آورد.

بیش از دو سال گذشته Happel و سنگ را بررسی و نقاط دیگر در جنوب برادوی, اما هیچ چیز مناسب کاملا به عنوان به خوبی.

این بود که همیشه این جایزه که ما می خواستیم می گوید:” سنگ.

مانند بسیاری از محل صاحبان آنها را به حال مبارزات خود را از طریق COVID-19 shutdown که مجبور La Cour و زنده @ جک نزدیک و کمک به پایان 3 پادشاهان. اما آنها افتخار است که شرقی است که در یک موضع قوی مالی و باید قادر به آب و همه گیر فرض خاموش کردن و رفتن نیست به 2022.

ما در حال آماده سوار شدن به آن را در حالی که می گوید:” Happel. “اگر جهان می سوزد و همه ما را سوزاند.”

هنوز هم با آنها خوش و ساخته شده اند که HQ است در یک موقعیت بهتر از بسیاری از باشگاه ها برای زنده ماندن ممکن است موج دوم COVID-19 خاموش شدن ناگهانی. مذاکره اجاره در طول همه گیر آنها موفق به قرار دادن زبان در قرارداد که به حداقل رساندن چقدر خاموش کردن دولت را تحت تاثیر قرار کسب و کار و توانایی خود را به پرداخت اجاره. آنها تصور کنید که این نوع مذاکره را تبدیل به بیشتر به امری عادی در پست COVID-19 جهان است.

در حالی که آنها می دانند که برخی از مردم امیدوار به بازگشت به 3 پادشاهان ممکن است نا امید کسانی که در بر داشت که محل shithole پرنیان بیگانه ممکن است بطور دلپذیر شگفت زده HQ.

“ما در حال رفتن را به هر گونه تغییرات ساختاری به آن اما ما اساسا به آن عمل کشیدن و می گوید:” Happel. “ما می خواهیم همه چیز را به این خودرو جدید است که بوی به ثابت و خوب و جدید و جایی که استقبال برای هر کسی که می خواهد برای رفتن به یک نمایش به راه رفتن به.”

در حالی که این فضا دیگر خواهد بود 3 پادشاهان Happel و سنگ قدردانی از میراث از آن باشگاه است. آنجا که آنها هر دو لذت می برد, پیر محل از طریق آنها می گویند آنها می خواهند HQ بیشتر فراگیر و دوستانه برای کسانی که خارج از صحنه سنگ.

“پادشاهان دارای سابقه طولانی و بسیار سرد است می گوید:” سنگ. “ما امیدواریم که به ساخت بر آن است.”

اگر آنها موفق شوند در کشیدن این پروژه آنها می گویند که آنها امید به فضا به طور مداوم به تعجب مخاطبان به سرعت فروش را نشان می دهد و تکان دهنده مردم با کیفیت برنامه نویسی.

کسانی که قرآن را گه لحظات آنچه ما برای زندگی می گوید:” سنگ. “ما قصد داریم به عنوان بسیاری از کسانی که قرآن را گه لحظات به عنوان ما می توانیم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>