کلانتر مقامات نظارت بر شایعات تایید نشده ممکن است KKK تجمع در لنکستر

لس آنجلس کلانتر آگاه است شایعات در رسانه های اجتماعی که Ku Klux Klan مرحله رالی در لنکستر در جمعه اما مقامات می گویند آنها نمی توانسته اند تایید می کنند که هر گونه رویداد برنامه ریزی شده است.

“ما را نه هر ‘شایعات’ به آرامی و به دنبال شده است را در این پست در سراسر [از] روز” مقامات با لنکستر کلانتر ایستگاه نوشت: در بیانیه شنبه شب. “در این زمان ما قادر به تایید اعتبار از یک رالی. ما را تشویق ساکنان ما به پست مسئولانه است.”

شهرستان لان کاستر کارمند کاتلین Stenback روز پنجشنبه گفت او نیز بی اطلاع بود از هر گونه برنامه ریزی شده KKK تظاهرات.

“شهر لنکستر دریافت کرده است و نه هر گونه مجوز برنامه های کاربردی” او نوشت: در یک ایمیل.

تبلیغات

این نوشته در سوال که شروع به گسترش به صورت جدی پنجشنبه نشان داد که KKK شد برنامه ریزی برای تجمع در 7 بعد از ظهر جمعه در “لنکستر پارک شهر.”

منبع این اطلاعات به نظر می رسد یک تصویر از یک ناشناس پیام به صورت متن.

هر زمان شایعه تجمع در Juneteenth بزرگداشت از این روز در سال 1865 که به بردگی گرفته شده مردم تگزاس آموخته برده داری شده بود را لغو کرد — و مرگ اخیر رابرت فولر 24 ساله سیاه پوست انسان یافت می شود حلق آویز از یک درخت در نزدیکی تالار شهر در کشور همسایه گراش بیشتر سوخت آنلاین حدس و گمان است.

تبلیغات

حداقل یکی از پست های رسانه های اجتماعی گفت: Lancaster کلانتر ایستگاه تا به حال تایید کلان را ادعا قصد دارد اما مقامات مجری قانون گفت که نادرست است.

هر کسی با اطلاعات اضافی خواسته است برای تماس با کلانتر ایستگاه در (661) 948-8466.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>