این Colfax موزه می یابد یک خانه جدید در داخل آینده مسیر 40 کافه

Colfax خیابان چرم گاومیش تاریخ و خاطرات جمع, Jonny باربر تا به حال یک زمان سخت پیدا کردن طولانی مدت صفحه اصلی خود را برای, Colfax, موزه است. او جمع آوری شده Colfax مربوط به آثار بیش از پانزده سال اما تجسم اول از موزه نیست اولین تا سال 2017 زمانی که او به روی عموم باز است داخل یک مغازه گل فروشی را در 6101 شرق, Colfax, خیابان. آرایش نکشید, هر چند به این دلیل که صاحب مغازه به فروش می رسد به طوری که آرایشگر منتقل مجموعه خود را به یک سابق مغازه در 6851 غرب Colfax خیابان در لیکوود در حال حاضر Pasternack هنر Hub. دو سیل بعد آرایشگر پرتاب در حوله بیان کرد در Facebook صفحه در پاییز گذشته: “روزی من امیدوارم که کسی که با جیب عمیق تر از من می شناسد اهمیت واقعی کار من آغاز شده و ایجاد این شهر مناسب Colfax موزه.”

کسی که با جیب عمیق تر شنیده باربر را پذیرفت و در نتیجه ترکیبی رستوران/نمایشگاه به نام مسیر 40 کافه که برخی از به اشتراک گذاری آن را در فضا در لویناشتاین تئاتر مجتمع با Colfax موزه.

توسعه دهنده چارلی وولی بنیانگذار سنت چارلز شهر شرکت و صاحب لویناشتاین در 2550 شرق, Colfax, خیابان پیچیده ساخته شده در اطراف سابق Bonfils تئاتر که همچنین خانه Sie FilmCenter و پاره پوشش فروشگاه کتاب در میان کسب و کارهای دیگر. پس از سال 2016 آن را نیز در صفحه اصلی به کالا یک رستوران متعلق به علامت ویسلر در سمت شرق این مجتمع در تئاتر لابی. (که فضا آغاز شده به عنوان Encore زمانی که لویناشتاین برای اولین بار باز می شود.)

برای شش ماه گذشته یا بیشتر ویسلر می گوید او شده است می خواهم به دنبال راه هایی برای سفت کردن تمرکز از رستوران خود را; در حالی که منو ارائه طیف گسترده ای از غذاهای وگان و گیاهخواری کرایه و جهانی مانند غذاهای تایلندی کاری رستوران برگر بود و هنوز هم فروشنده. در ضمن آرایشگر نیست به طور کامل انجام شده تلاش خود را برای رسیدن به Colfax مجموعه در مقابل چشم های عمومی; او ساخت برنامه برای یک نمایشگاه اختصاص داده شده به این کشور طولانی ترین خیابان اصلی در تاریخ کلرادو مرکز. این که چگونه آرایشگر ملاقات وولی سابقه کلرادو boardmember و چگونه توسعه ارتباط دو قطعه از یک Colfax خیابان پازل.

چرا به نوبه خود این کالا را به یک رستوران است که جشن Colfax به عنوان مسیر 40 دروازه به دنور و نمایش یادگاری از Colfax موزه ؟

Jonny Barber in the original home of the Colfax Museum.

جانی آرایشگر در اصلی خانه, Colfax, موزه است.

براندون مارشال

“آخرین نوامبر یا دسامبر چارلی پرسید: اگر من مایل به حرکت در یک جهت متفاوت” ویسلر به یاد می آورد. “من بلافاصله فکر کردم این یک ایده عالی است و در ماه ژانویه و یا فوریه ما می دانستیم که آن را تبدیل به یک واقعیت است.”

اما پس از آن بیماری همه گیر کوروناویروس رسید و آن همه دست به دست در عرشه فقط تلاش برای نگه داشتن این محصولات شناور حتی قبل از ایالت های فولادی به منظور ضربه زدن بر روی 17 مارس است. ویسلر در ابتدا می خواستم به نگه داشتن رستوران خود را باز برای بایگانی اطلاعات و تحویل اما پس از بحث در مورد گزینه های با وولی آنها تصمیم گرفتند از آن ساخته شده حس بیشتری به جلو, مغازه, درخواست برای حقوق و دستمزد فدرال طرح حفاظت از وام و آغاز نوسازی لازم است برای اضافه کردن Colfax موزه. “ما بسته و اهدا موجودی ما رو ما PPP پول و بازسازی” صاحب رستوران را توضیح می دهد. “و در حال حاضر جانی و, Colfax, موزه دائمی خانه و آن را به ما می دهد شانس به کانون Colfax فرهنگ است.”

ویسلر تغییر نام کالا به مسیر 40 کافه تجلیل Colfax نقش به عنوان بخشی از این کشور متقابل بین ایالتی و دوباره طراحی منو برای ارائه بیشتر در کسی که شام میخورد-سبک کرایه مناسب برای Colfax با مضمون eatery. “ما در حال حاضر یک شهری مدرن, کسی که شام میخورد و همه چیز را می خورید خواهد بود که بهترین مواد غذایی راحتی شما تا کنون به حال,” او اشاره می کند.

وجود خواهد داشت تاکید بر همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده با هشت تغییرات مختلف از یک برگر گیاهی برای سنگین لویناشتاین برگر. نیز وجود خواهد داشت صبحانه تمام روز آبی-صفحه ویژه deli sandwiches, milkshakes و نرم در خدمت بستنی همراه با یک نوار کامل از هنر و صنعت آبجو و کوکتل های کلاسیک.

“ما در مبارزه مثل جهنم به ما پاسیو پسوند” ویسلر اضافه می کند و اشاره کرد که او را مشاهده کنید خود را گسترش برنامه های روز قبل از این شهرستان راه اندازی ثبت نام آنلاین فرم دادن رستوران ها این فرصت را به گسترش در خارج در حالی که ناهار خوری اتاق ظرفیت محدود باقی می ماند.

مسیر 40 پاسیو در حال حاضر نشت کردن از اصل آن فضای زیر ساختمان حفاظ بر روی یازده فضاهای پارکینگ در کنار ساختمان و یک نوار از چمن در الیزابت خیابان. اتاق ناهار خوری در حال حاضر ارائه می دهد بسیار کمی صندلی اما ویسلر می گوید: آزاد راه اندازی خواهد نگه دارید تا 140 مهمانان همه فاصله با توجه به دستورالعمل دولت.

رستوران را برای بازگشایی در محل ناهار خوری در پایان این ماه و نیز ارائه خواهد شد منظقه انتخاب کنید و تحویل همراه با چنگ زدن و رفتن آیتم از “مسیر 40 Pitstop” در داخل ساختمان. “ما نمی خواهیم به زور مردم را به حال تا به این ترتیب مردم می توانند هنوز هم خانه های خود را ترک برای چند دقیقه و گرفتن برخی از مواد غذایی ما بدون ارتکاب به نشسته و غذا” ویسلر می گوید.

در ابتدا تعداد کمی از لحاظ اجتماعی فاصله مهمانان اجازه خواهد داشت به مطالعه کردن آرایشگر مجموعه قبل یا بعد از در حال نشسته در پاسیو. در نهایت این موزه و رستوران خواهد تابع به عنوان یک تجربه همهجانبه. و باربر دارای بیش از اندازه کافی یادگاری برای پر کردن فضای پس از نمایشگاه اقلام را بچرخانید به حال مشاهده این مجموعه است. در واقع سلمانی به اندازه کافی مسائل به گسترش Colfax عشق در اطراف; 40 سال در ‘فکسکه در اصل برنامه ریزی شده برای باز کردن این بهار در تاریخ کلرادو مرکز در 1200 برادوی را در حال حاضر اجرا از 29 ژوئن تا پایان سال است.

مسیر 40 کافه حال برنامه ریزی چند نفر از دوستان و خانواده شب هفته آینده قبل از باز کردن به عموم مردم در روز جمعه, ژوئن 26, ارائه یک “اتحاد کامل تجارت و فرهنگ, در اواسط قرن, ساختمان, نمایشگاه مجموعه ای از خاطرات است که به سرعت در حال تبدیل شدن به کمیاب” با توجه به وولی.

پس از باز کردن مسیر 40 ارائه خواهد شد آخر هفته از صبحانه و به عنوان ناهار و شام (رزرو توصیه می شود) از 11 صبح تا 10 شب سهشنبه تا پنجشنبه 11 صبح تا 11 شب جمعه ساعت 10 صبح تا 11 p. m. روز شنبه و از ساعت 10 صبح تا 9 بعد از ظهر یکشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de