آخرین: ژاپن و ویتنام و ساخت دو جانبه برنامه سفر

دهلی نو — هندوستان ثبت کرده است بالاترین یک روز سنبله از 13,586 coronavirus موارد بالا بردن مجموع به 380,532.

هند مرگ و میر در روز جمعه رسیده 12,573 ظهور 336. تعدادی از بهبود لمس 52 درصد در 204,711.

هند می ایستد پشت, ایالات متحده, برزیل و روسیه در تعدادی از موارد است. اما این کشور در ادامه با شکوفا کردن اقتصاد است.

این مستند اعمال شده در مارس 25, در حال حاضر محدود به مناطق پر خطر. بدترین ضربه متحده ماهاراشترا تامیل نادو و دهلی نو است. آنها حساب برای 60 ٪ از تمام موارد.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— کاهش شاخص مرگ و میر ویروس ممکن است به طور موقت کردند

— کالیفرنیا سفارشات مردم را به پوشیدن ماسک در اکثر فضاهای داخلی

— خطوط هوایی آمریکا ممنوعیت مردی که حاضر به پوشیدن ماسک صورت

— بریتانیا است دور انداختن برنامه ای برای راه اندازی خود را coronavirus تماس ردیابی گوشی های هوشمند برنامه به دلیل مشکلات فنی خواهد شد و در حال حاضر کار بر روی یک ساختمان با استفاده از تکنولوژی های عرضه شده توسط اپل و گوگل است. دولت برنامه شده بود تحت محاکمه در جزیره موجود زنده و خواهد شد نورد از برای بقیه کشور بعد.

— سازمان ملل متحد مواد غذایی آژانس i s هشدار داد که بدون کمک مالی فوری جهانی آن سیستم حمل و نقل متوقف خواهد شد ارائه هزاران تن از ماسک و دستکش و دیگر تجهیزات مهم برای مقابله با COVID-19 pandemic به 132 کشور در هفته سوم از ماه جولای. عامر Daoudi های برنامه جهانی غذا را مدیر COVID-19 پاسخ می گوید آن را نیز باید برای متوقف کردن مسافر خدمات انسانی و بهداشت کارگران است.

— نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio می گوید رستوران ها اجازه خواهد داشت با باز کردن صندلی در فضای باز در روز دوشنبه به شهر وارد فاز دوم کاهش coronavirus محدودیت. د Blasio می گوید: این صندلی در فضای باز طرح ارائه خواهد شد یک تاسیسات برای نیویورک را بسیار مهم و رستوران میباشد.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

سنگاپور — سنگاپور می توانید شراب و ناهار خوردن در رستوران ها کار کردن در سالن ورزش و با هم دریافت کنید اما نه بیش از پنج نفر پس از ترین مستند محدودیت برداشته شد جمعه.

دولت شهر دارای یکی از بالاترین میزان عفونت در آسیا با 41,473 تایید موارد عمدتا مربوط به کارگران خارجی’ خوابگاه. دولت می گوید این عفونت کاهش یافته است, با, بدون, جدید خوشه های بزرگ در حال ظهور.

موارد خارج از خوابگاه نیز پایدار با وجود نسبی اقتصادی بازگشایی دو هفته پیش.

مراکز ورزشگاه ماساژ سرو پارک و دیگر فضاهای عمومی بازگشایی جمعه با سخت اجتماعی فاصله و سلامت قوانین ایمنی. شهریه کلاس ها نیز از سر گرفته شد به جز آواز. جزئی ممنوعیت باقی می ماند از جمله در ورزش های تماسی و توده جماعت مذهبی.

مکانهای تفریحی مانند سینما کارائوکه اتاق ها و میله ها هنوز بسته در حالی که حوادث بزرگ از جمله نمایشگاه ها و کنسرت ها ممنوع است.

___

سئول کره جنوبی — coronavirus همچنان به گسترش در کره جنوبی به ویژه در مناطق پر جمعیت سئول شهری منطقه است که به نیمی از کشور را 51 میلیون نفر است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 49 موارد جدید را برای این کشور روز جمعه 26 از آنها در سئول و در نزدیکی شهرستان بندر اینچئون. کره جنوبی تا به حال در مجموع 12,306 عفونت از جمله 280 مرگ و میر.

مقامات گزارش شده است حدود 30 تا 50 مورد جدید یک روز پس از اواخر مارس الهام بخش دوم حدس زدن در مورد اینکه آیا مقامات بیش از حد سریع برای سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل در ماه آوریل پس از این کشور موج اول از عفونت مشکلاتی روبرو شد.

صدها نفر از موارد در سئول در منطقه شده اند مربوط به اوقات فراغت و فعالیت های مذهبی و کم درآمد کارگران که نمی توانیم در خانه بمانند.

___

اکلاهما, شهرستان Oklahoma یک افزایش بزرگ در coronavirus موارد به بالا روزانه دو برابر رکورد قبلی-تنظیم شماره دو روز پیش از آن.

مقامات بهداشتی دولت ذکر شده 450 موارد جدید پنج شنبه در مقایسه با روز بالا از 229 گزارش روز سه شنبه. بیشتر موارد افزایش یافته و دولت به طور کلی مجموع 5.1 درصد به 9,354 پس از وقوع آغاز شد.

مرگ دو نفر روز شنبه آورده اوکلاهما COVID-19 تلفات به 366.

Tulsa County همچنان به عنوان کشور پیشرو COVID-19 نقطه داغ با 120 موارد جدید در مجموع از 1,945. دوم-محل Oklahoma County گزارش 107 موارد جدید آوردن مجموع آن به 1,861.

موج جدید می آید در میان تظاهرات برای اعتراض به کشتار سیاه شهروندان و جلوتر از Juneteenth جشن ها و یک شنبه تجمع برنامه ریزی شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

___

پکن — جدید کروناویروس موارد پایدار باقی مانده در چین سرمایه سهشنبه یک روز پس از بهداشت عمومی رسمی اعلام کرد پکن آخرین شیوع بیماری تحت کنترل است.

پکن ثبت جدید 25 موارد بالا فقط چهار از پنج شنبه, از مجموع 32 مورد گزارش شده در سراسر کشور.

پکن تایید کرده 183 موارد جدید طی هفته گذشته اما یک مقام چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: روزانه تعداد باید شروع به کاهش به زودی. وو Zunyou گفت: از جمله شیوع بیماری اجتناب ناپذیر است هر چند این یکی بزرگتر از حد انتظار به دلیل گسترش آن در پکن اصلی بازار عمده فروشی.

کلاس ها در این شهر متوقف شده و باز کردن برنامه برای همه چیز از رویدادهای ورزشی به نمایشگاه های هنری در حال برگزاری.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد’ مواد غذایی آژانس می گوید ít نیاز به کمک مالی فوری برای جلوگیری از خاموش شدن در اواخر جولای جهانی سیستم حمل و نقل شده است که در ارائه تن از ماسک و دستکش و دیگر تجهیزات مهم برای بیماری همه گیر کوروناویروس در 132 کشور ،

این برنامه جهانی غذا را مدیر عملیات روز پنجشنبه گفت که این سازمان همچنین می توانست به زمین هواپیما که باید حمل و نقل 2,600 انسانی و بهداشت و درمان کارگران رایگان به 40 مقصد در سراسر آفریقا و آسیا و خاورمیانه پس از همه گیر آغاز شد.

عامر Daoudi می گوید: WFP درخواست $965 میلیون برای حفظ آن خدمات حمل و نقل از طریق 2020 اما تا کنون دریافت کرده است تنها $132 میلیون حتی اگر “کل انسان دوستانه و سلامت جامعه است که با تکیه بر WFP را خدمات لجستیک در حال حاضر بیش از همیشه است.”

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا به مردم نیاز به پوشیدن ماسک در بسیاری از داخل تنظیمات و خارج از منزل در هنگام فاصله نیست و ممکن است تحت یک ایالت منظور صادر شده پنج شنبه.

منظور می آید به عنوان کالیفرنیا گسترده بازگشایی اقتصاد در بسیاری از استان ها مردم می توانند در حال حاضر فروشگاه ناهار خوردن در رستوران ها و موهای خود را انجام داده و رفتن به کلیسا در میان چیزهای دیگر. در ضمن coronavirus موارد در حال افزایش است, چیزی که دولت می گوید که انتظار می رود به عنوان مردم بیشتر تست شده است. بیش از 3400 نفر در بیمارستان از شنبه بیشتر بیماران بستری پس از مارس.

سفارش به مردم نیاز به پوشیدن ماسک هنگامی که در داخل و یا در خط برای هر داخلی فضاهای عمومی در تنظیمات بهداشت و درمان مانند بیمارستان ها و داروخانه ها در حالی که انتظار برای سواری یا حمل و نقل عمومی و در فضاهای باز که در آن امکان پذیر نیست به ماندن 6 فوت (1.8 متر) جدا از سایر مردم است.

تا به حال فرماندار دموکرات تا به حال اجازه دولت محلی تصمیم می گیرید که آیا به دستور ماسک مسئله ای که تبدیل به پرتنش سیاسی به عنوان برخی از آمریکایی ها مقاومت در برابر سفارشات به آنها را می پوشند. او گفت: او را به صدور دستور در حال حاضر به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم در حال بیرون رفتن بدون پوشش صورت به عنوان کسب و کار رستوران ها و دیگر بخش های اقتصاد بازگشایی شده است.

استثنا وجود دارد برای کودکان زیر سن دو نفر که نمی تواند پوشیدن ماسک به دلایل پزشکی و اگر آن را نقض دستورالعمل های ایمنی محل کار.

___

نیویورک — رستوران ها بخش مهمی از شهر نیویورک, هویت اجازه خواهد داشت با باز کردن صندلی در فضای باز شنبه به این شهرستان وارد فاز دوم کاهش coronavirus محدودیت, شهردار, بیل د Blasio گفت: پنج شنبه.

این صندلی در فضای باز طرح ارائه خواهد شد یک تاسیسات برای نیویورک را بسیار مهم رستوران و صنعت به عنوان شهر پدیدار می شود با احتیاط از مستند.

“ما باید برای نجات این صنعت است.” “این بخشی از هویت ما است.”

رستوران خواهد بود قادر به رفتن آنلاین شروع جمعه به درخواست باز با صندلی در پیاده رو در یک حیاط خلوت و پاسیو یا با استفاده از فضاهای پارکینگ. او تخمین زده است که از 5000 رستوران استخدام 45,000 کارگران خواهد بود قادر به باز کردن شروع هفته آینده.

ادارات و سالن های فروشگاه های خرده فروشی و زمین های بازی در پارک های عمومی نیز مجاز به باز کردن در فاز 2 از بازگشایی de Blasio گفت. او گفت: 150,000 برای 300,000 بیشتر مردم باید پشت در محل کار.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو تا به حال نشان داد که این شهر خواهد بود آماده به صورت فاز 2 در دوشنبه اما د Blasio گفته بود قبلا که او فکر آن را ممکن است بیشتر طول بکشد. د Blasio روز پنجشنبه گفت که او صحبت کرده است با دفتر فرماندار مورد بازگشایی طرح و این که “شده است وجود دارد یک درجه بالایی از وحدت است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>