اگر چه من نفرت ماسک? بالا 20 COVID پوشش, سوالات, پاسخ متخصص

در بیش از سه ماه پس از کلرادو شده است برخورد با COVID-19 بحران بحث برانگیز ترین توصیه های عمومی-بهداشت مقامات درگیر ماسک. تصمیم به پوشیدن و یا پوشیدن صورت پوشش شده است به طور کامل سیاسی با کسانی که می خواهند به ترک خود بینی و دهان باز به عناصر سوال علم در پشت مشاوره و یا با این استدلال که الزامی ماسک استفاده نقض شخصی خود را آزادی در راه است که وحشت زده این کشور را امضا كنند.

شاهد تلاش برای به دست آوردن کشش در کلرادو رسانه های اجتماعی برای ساخت چهار شنبه, ژوئن 20, “ملی بدون ماسک در روز است.” این مراسم با شعار: “هر فروشگاه هر شهر در همه جا در ایالات متحده آمریکا.”

بحث بیش از ماسک نیز مواج در آریزونا که در آن ما خواهر و برادر, مقاله, ققنوس باربه تازگی برش از طریق درهم و برهمی با قرار دادن آن بیست ترین پرسش در مورد این موضوع به کارشناسان در دانشگاه ایالتی آریزونا. پاسخ خیلی جالب — به خصوص در نور خونتان مورد شمارش در آریزونا که فرماندار Jared پلیس به اشاره با alarm — که ما را در همان سوالات (با چند ترفند) به یکی از مهم ترین چهره در کلرادو پاسخ به این رمان coronavirus: دکتر اریک فرانسه افسر ارشد پزشکی برای گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است.

پاسخ خود را تحویل از طریق ایمیل به من بدهید مردمی در هر دو طرف از ماسک موضوع مقدار زیادی به جویدن در گذشته از پارچه ای است که ممکن است یا ممکن است کشیده در سراسر لب خود را.

1. آیا ماسک در واقع کار می کنند به سرعت انتقال بيماري?

بله. COVID است گسترش از طریق قطرات تنفسی. با پوشیدن یک ماسک می تواند کمک به شما جلوگیری از به طور تصادفی پخش كردن قطرات به دیگران در حالی که شما صحبت می کنند و سرفه و عطسه و یا تنفس.

2. می تواند کمبود گسترده ماسک-پوشیدن باعث افزایش موارد ؟

بله. مدل ما حاکی از آن است که افزایش ماسک پوشیدن خواهد بود مفید برای کنترل COVID-19 بیماری همه گیر.

3. اگر من آلوده هستم اما با پوشیدن ماسک در حالی که صحبت کردن چهره به چهره با کسی که شما با COVID-19 من دریافت هر گونه سود ؟

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

فکر می کنم از ماسک های پارچه ای-پوشیدن به عنوان سرپرست در سطح جامعه به جای فرد یک در یک مکالمه سطح. اگر همه ما پوشیدن پارچه ماسک, ما ممکن است کاهش عوامل خطر ابتلا به عفونت برای جامعه ما است. بهترین حفاظت است دو نفر با پوشیدن ماسک های پارچه ای در حالی که از نظر جسمی فاصله.

4. آیا مردم لمس چهره خود را کمتر در حالی که با پوشیدن ماسک?

آن مهم است برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. پوشیدن ماسک ممکن است کمک به شما را کمتر در تماس مستقیم با صورت خود را. آن می تواند در خدمت به عنوان یک یادآوری برای لمس صورت خود را و اگر شما به طور تصادفی لغزش شما را لمس خواهد شد خود را به جای ماسک از صورت خود را که می تواند به ارائه برخی از حفاظت.

5. اگر چه من واقعا نفرت پوشیدن ماسک?

شما تنها نیستید! بسیاری از مردم نمی خواهم با پوشیدن ماسک. ما آن را به نگه داشتن خودمان همسایگان ما و خانواده های ما امن است.

6. اگر چه من احساس می کنم با پوشیدن یک ماسک و یک تخلف در هویت فردی?

تحقیقات نشان می دهد که افرادی که هیچ نشانه می تواند گسترش COVID-19. پوشیدن غیر پزشکی صورت, ماسک کمک می کند تا به حداقل رساندن گسترش ویروس و یک ابزار مهم است.

7. من با ارسال یک سیگنال سیاسی فقط با پوشیدن یک ماسک?

هیچ. شما در حال نشان دادن است که شما در مورد مراقبت از رفاه دیگران است.

8. من نگاه ضعیف/stupid/زشت در یک ماسک?

هیچ. شما در حال نشان دادن است که شما در مورد مراقبت از رفاه دیگران و متعهد به کمک به کلرادو حرکت رو به جلو و صاف منحنی. علاوه بر این اگر شما نگران در مورد راه شما ممکن است در یک ماسک وجود دارد بسیاری از راه های خلاق برای ساخت یک ماسک است که برای کمک به نشان می دهد شخصیت خود را در حالی که ماندن محافظت می شود. کلرادو, ماسک, پروژه دارای ایده های بزرگ برای خلاق DIY ماسک.

9. باید چه کار کنم اگر کسی که با پوشیدن یک ماسک به طور ناگهانی می شود تا در (نقاب) جلو پنجره ؟

اگر شما احساس ناراحت کننده در یک وضعیت مهم است که خودتان را خارج از آن.

10. باید من همیشه نصیحت یک کارمند فروشگاه و یا همکار شهروند حتی به آرامی برای پوشیدن یک ماسک?

ما همه در این با هم. آن را هر Coloradan روزانه تصمیم گیری است که می تواند کمک به ما در ادامه به پهن کردن منحنی و ماسک ها بخش مهمی از استراتژی ما است. مهم است به یاد داشته باشید که وجود دارد دلایل یک فرد ممکن است انتخاب کنید برای پوشیدن ماسک. افراد مبتلا به بیماری های خاص و یا معلولیت ممکن است قادر به پوشیدن ماسک. ما همچنین می دانیم که برای مردم رنگ تعصب نژادی و کلیشه های از جنایت ایجاد ترس واقعی در مورد بیرون رفتن در ملاء عام با یک ماسک یا پوشش.

Dr. Eric France is the chief medical officer for the Colorado Department of Public Health and Environment.

دکتر اریک فرانسه افسر ارشد پزشکی برای گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است.

11. خوب به ترک بینی من نشان دادن در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

ماسک بلوک قطرات است. قطرات بیرون آمدن از بینی خود را, بنابراین مهم است که برای پوشش بینی و دهان خود را در حالی که با پوشیدن ماسک در سفارش به صورت ماسک به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است. دستورالعمل در مورد چگونه برای قرار دادن بر روی لباس و ماسک به درستی می توان در اینجا یافت نشد.

12. باید هوای جاگر و دوچرخه سواران با پوشیدن ماسک ،

اگر شما در حال ورزش در یک منطقه شلوغ و قادر به پوشیدن ماسک به راحتی در حالی که بازآفرینی ما شما را تشویق به پوشیدن چهره و پوشش. اگر شما قادر به ورزش به راحتی در حالی که با پوشیدن چهره و پوشش انتخاب یک منطقه با مردم کمتر بهتر است.

13. من باید ترک من ماسک اگر غذا خوردن در داخل خانه در یک رستوران که به طور فعال خوردن/نوشیدن?

مشتریان نیازی به پوشیدن پوشش صورت در هنگام غذا خوردن یا نوشیدن اما تشویق به پوشیدن ماسک در رستوران ها زمانی که آنها به طور فعال به خوردن یا نوشیدن. برای مثال مشتریان باید پوشیدن ماسک یا پوشش صورت را در راه خود را به حالت نشسته در هنگام راه رفتن گذشته جدول دیگر و در راه خود را به دستشویی.

14. را ترک ماسک من در خورشید در ماشین من در دنور در این تابستان کشتن هر گونه میکروب ها در آن است ؟

ما توصیه می کنیم از شستشو و خشک کردن از خود پارچه ماسک در یک ماشین لباسشویی و خشک کن به درستی تمیز کردن ماسک خود را.

15. باید من باز درب به مردم با پوشیدن ماسک?

چون Coloradans را تشویق به پوشیدن ماسک در رانندگان تحویل مردم فروش کالا و خدمات درب-به-درب سرشماری کارگران و مبارزات انتخاباتی داوطلبان باید با پوشیدن ماسک. علاوه بر این شما می توانید به حداقل رساندن تماس خود را با دیگران با انتخاب هیچ گزینه های لمسی برای تحویل خدمات و تشویق کسانی که بازدید خود را مقابل ایوان به لحاظ جسمی فاصله خود را اگر شما تصمیم به شرکت در یک مکالمه.

16. آیا استفاده از عینک آفتابی یا عینک با ماسک های اضافی استفاده کرد ؟

با پوشیدن یک ماسک به شما کمک خواهد کرد جلوگیری از گسترش قطرات به شخص دیگری و فرد دیگری قطرات فرود بر شما. عینک خود را می تواند ارائه یک مانع اضافی برای چشمان شما و ممکن است کمک به شما در اجتناب از دست زدن به چشم خود را.

17. بهترین نوع ماسک برای پوشیدن برای, حفاظت, اگر من نمی توانم به N95s?

هر پارچه صورت پوشش کار خواهد کرد. شما می توانید bandanna, یک روسری و یا خود را. در اینجا برخی از چیزهایی که فکر می کنم در هنگام انتخاب ماسک خود را. ماسک باید:

• پاک خواهد شد و در تعمیر خوب است.
• متناسب با صورت چسبیده اما به راحتی در برابر طرف صورت.
• امن.
• شامل چندین لایه از پارچه.
• اجازه می دهد برای تنفس بدون محدودیت.
• قادر به متمرکز و ماشین خشک شده.

19. من در بر داشت برخی از N95s ریختم. آیا این درست است که آنها را می پوشند و یا من احتکار منابع که در بیمارستان ها نیاز دارید ؟ من باید آنها را کمک مالی به یک بیمارستان ؟

شما فقط باید با پوشیدن ماسک که تمیز هستند. اگر این ماسک ها باز نشده و شما می توانید آنها را در HelpColorado.org.

20. اگر N95s بهترین هستند و ممکن است جلوگیری از جامعه گسترش به طور موثر تر چرا که نه می تواند مصرف کنندگان متوسط آنها را پیدا کنید ؟

N95s موثر ترین زمانی که آنها نصب شده است. برای عموم مردم یک پارچه ماسک یا پوشش صورت خود را, است که به اندازه کافی برای کمک به کاهش جامعه گسترش یافته است. علاوه بر زنجیره تامین است تاکید کرد در حال حاضر به عنوان کل جهان تلاش می کند به منبع تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان بیمارستان اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارگران خط مقدم. این دلیل دیگری است که N95s هستند به راحتی در دسترس به طور کلی مصرف کننده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de