در سراسر ایالات متحده, خانواده, داشتن رابطه جنسی خشن, مذاکرات در مورد نژاد پرستی

یک شب در اواخر ماه مه وندی Bohon و مادر او بودند چیدمان یک پازل با هم در جدول اتاق ناهار خوری زمانی که آنها شنیده ام از اتاق نشیمن یک, اخبار لنگر را یادآوری صدای prepping مخاطبان خود را برای آنچه که آنها در مورد به دیدن.

Bohon می دانستند جزئیات عمومی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس راه گردن خود را دوخته بود به بتن توسط یک افسر پلیس برای نزدیک به نه ساعت. اما او تا به حال هنوز به تماشای ویدئو است که به زودی مشتعل یک قیام ملی. و او نمی دانست چه او مادر یک نسل پنجم Virginian, ممکن است در مورد آن می گویند.

مادر و دختر رو از جدول ایستاده بود پشت Bohon پدر در تاب و صندلی و تماشا.

مادر او را به واکنش فوری و احشایی.”آنها را به قتل که,” او گفت:, اشک پر کردن چشم او.

تبلیغات

“برای من که بود OK” گفت: Bohon یک زن 44 ساله و زمین شناسی که در واشنگتن زندگی میکند. “من می بینم که ما در همان صفحه. شما در حال دیدن چه می بینم.”

لحظه ای که منجر به هفته از مکالمه بین Bohon و محافظه کار-تکیه اعضای خانواده در مورد چگونه نژادپرستی هنوز هم آفت بی حد و حصر موسسات در ایالات متحده 400 سال پس از آفریقایی ها بودند که برای اولین بار به ارمغان آورد به سواحل آن است.

به عنوان هزاران نفر به خیابان آمده اند به تقاضای پاسخگویی به خشونت های پلیس و شایع نژادی و بی عدالتی در بسیاری از غیر آمریکایی های سیاه و سفید مانند Bohon برای اولین بار بررسی راه های که در آن آنها به طور مستقیم منجر به نژاد پرستی و چگونه آنها ممکن است به طور فعال مبارزه با آن است.

تبلیغات

آنها متوجه می شوند که وجود دارد همدستی در سکوت خود را در اطراف نژاد مسائل. بنابراین در حال حاضر آنها در حال شکستن آن. و آنها شروع با خانواده.

“وجود ندارد و این نوع از مکالمات وضعیت موجود برنده” گفت: پاتریشیا Devine استاد روانشناسی و مدیر تعصب آزمایشگاه در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون است. “و وضع موجود است که به ما نشان داد غیر قابل قبول از نظر هزینه مردم زندگی خود را تنها به دلیل رنگ پوست خود را. که نمی تواند ایستاده.”

Frannie کلی مستقل رادیو و روزنامه نگار در نیویورک ارائه شده است پشتیبانی و اطلاعات برای سفید Instagram followers که آغاز چنین مکالمات در محافل خود.

“بیشتر از آنچه که من شنیدن در مورد مردم ساخت ناگهانی پیشرفت پس از سالها تغییر تدریجی” او نوشت: در یک ایمیل. “یکی از دوستانم به من گفت آخر این هفته است که پدر و مادر او در نهایت شنوایی او پس از یک دهه حداقل از گفتن همان چیز است.”

تبلیغات

آن بوده است یادآور شروع #MeToo جنبش او گفت: “جایی که ما به سادگی باور برای یک لحظه.”

Bohon می تواند از یک سو تعداد تعداد دفعاتی که او می خواهم صحبت با پدر و مادر خود را در مورد مسابقه. برای حفظ صلح آنها اجتناب شود موضوعاتی که در لمس یک فرض شکاف در دیدگاه (او و خواهرش, انجی, حال و پرورش مترقی آرمان از آنها نوجوان بودند).

و جنوب نزاکت به معنای شما نمی صحبت کردن در مورد پول و سیاست است. “آنها را دیدم کسانی که مسائل مربوط به سیاست” Bohon گفت. “بنابراین من واقعا هرگز می دانستم که جایی که آنها ایستاده بود.”

وجود دارد “واقعی عنصر نژادپرستی در زندگی من در حال رشد” گفت: Bohon که اجداد slaveholders. پدر بزرگ او نمی خواهد اجازه دهید او را به تماشای “نمایش کازبی” در خانه اش چرا که او بر این باور است که به خوبی تحصیل کرده upwardly موبایل سیاه و سفید خانواده نیست واقع بینانه است. پدر و مادر او بودند و تحمل بیشتری است اما آنها هنوز به حال خود تعصبات Bohon گفت.

تبلیغات

Bohon شوهرش و سه تا از بچه ها بودند quarantining در پدر و مادرش در مزرعه ای در جنوب ویرجینیا زمانی که جورج فلوید کشته شد. او خالهها و عموهای در نزدیکی زندگی می کنند و اغلب در اطراف. بزرگسالان به تماشای اخبار و Bohon که تا به حال صحبت آزادانه با دوستان و همکاران در مورد عدالت نژادی برای اولین بار اجازه خانواده او می دانم که او چگونه احساس خود را در مورد خشونت پلیس.

به او گفت: آنها باز به شنوایی او را. صحبت در مورد آنها اریب لفاظی های اطراف صدمه به اموال در طول تظاهرات و نقش حیاتی که در زندگی مهم است که در شکل دادن به گفتمان اطراف نژاد از سال 2013. او را از پدر و مادر مقالات و رسانه های اجتماعی پست های در مورد نژاد پرستی و آنچه در مورد آن انجام دهد; به نوبه خود آنها گذشت این منابع به خواهر و برادر خود را.

به عنوان Bohon نشسته در حیاط خلوت با مامان و خاله یک بعد از ظهر گفتگو سرازیر شد از جورج فلوید به سابق NFL quarterback khezri.

“در حال حاضر شاید شما ببینید که چرا او را گرفتن زانو نبود مشکل” Bohon گفت: از Kaepernick انتخاب به زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض چگونه مردم سیاه و سفید در حال درمان در آمریکا

تبلیغات

“من فکر کردم آن را بی احترامی در واقع” عمه او پاسخ داد: یادآوری Bohon که خود را پدر و پدر بزرگ شد و جانبازان است.

Bohon نفس عمیقی کشید. برای او واضح بود که چه Kaepernick انجام شد — آن را صلح آمیز مقاومت بالاترین شکل از میهن پرستی. او اذعان کرد که وجود دارد تفاوت در راه نسل های قدیمی تر تمایل به تفسیر معنای پرچم است.

“او این نکته که چه پرچم مخفف نیست در واقع در حال تحویل و پس از میلیون ها نفر از آمریکایی ها,” او گفت: زنان است. “و او آن را در معرض خطر است.”

“من هرگز در مورد آن فکر که راه” Bohon عمه گفت.

تبلیغات

سفید امریکا که در بسیاری از مزایای از نژادپرستی نظاممند شده توسط-و-بزرگ انتخاب به دور از آن. اما این سری از قتل وحشیانه سیاه آمریکایی ها نسبتا در جانشینی سریع — Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و جورج Floyd — ساخته شده است آن را “غیر قابل انکار است که وجود دارد یک مشکل سفید مردم باید برای حل” گفت: Devine, دانشگاه ویسکانسین-مدیسون روانشناس.

یک Civiqs بررسی نشان داد 15-نقطه به دست آوردن حمایت برای سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در میان مردم سفید فقط در چند هفته گذشته بازتاب اولین بار در سه سال بررسی است که اکثریت سفید پاسخ دهندگان به حمایت از جنبش.

Jason Hanasik یک زن 38 ساله فیلمساز مستند در سان فرانسیسکو گفت: در ویرجینیا در حال حاضر می توان در میان آوازی حامیان جنبش پس از او درگیر و او را در بسیاری از مشکل گفتگو در مورد مسابقه.

در اخیر Facebook پست درخواست دوستان خود را به صحبت کردن با خانواده های خود در مورد نژادی عدالت Hanasik با اشاره به این که بسیاری از مردم در خانواده خود هستند نژادپرستانه و بیگانه و ضد همجنس.

تبلیغات

“جمع های خانوادگی در دوران کودکی می تواند مستقیم hellholes برای من و عجیب و غریب خواهر و پس از آن خسته کننده زمانی که ما به اندازه کافی … و شروع به مبارزه با به عقب” نوشت Hanasik که همجنسگرا است.

بنابراین Hanasik دیدم یک فرصت زمانی که او متوجه شده است که مادر خود را ناراحت شد توسط Floyd مرگ است.

“من اجازه دهید او واقعا به او خشم و غم و اندوه از آنچه او را دیدم و به من گفت: “اگر شما ناراحت هستید در اینجا یک راه برای هدایت خشم'” Hanasik به یاد می آورد. او اشاره کرد و او را به یک تلفن درخت که در آن او می تواند ترک پیام برای مقامات منتخب در مینیاپولیس به تقاضای عدالت برای Floyd. او به نام اعداد است که شب.

“من متوجه شما نشده پست شده هر چیزی آنلاین” Hanasik به او گفت بعد از آن که در هفته. “شما می دانید که شما در ویرجینیا زندگی می کنند اگر شما نوشته شده چیزی از آن می تواند تغییر برخی از قلب. … همچنین رک و پوست خود را سکوت پر سر و صدا در حال حاضر.”

تبلیغات

او در ابتدا مقاوم و گفتگو رو تنش. Hanasik احساس شکست داد.

دو روز بعد Hanasik مادر فرستاده او را با یک پیش نویس از یک Facebook پست که در آن او برنامه ریزی شده برای اعلام کند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. “اگر شما یک مشکل با آن حقیقت پاک کردن من به عنوان یک دوست” او نوشت. “این حقیقت غیر قابل مذاکره است.”

Aliza Luft, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه UCLA که مطالعات جنبش های اجتماعی و خشونت دولتی شده است صحبت کردن با خانواده اش در مورد نژاد پرستی برای بسیاری از سال و اغلب آوردن آن پس او مشارکت در زندگی ماده تظاهرات که او شروع به شرکت پس از Trayvon Martin کشته شد در سال 2012. اخیرا اعضای خانواده او را ساخته اند یک تلاش هماهنگ برای آغاز گفتگو و سوالات خود را بپرسید.

“من پیدا کردن که واقعی وجود دارد کنجکاوی و علاقه و مراقبت برای اصلاح ساختاری نابرابری است که احساس نمی کند که فوری در گذشته” او گفت:.

تبلیغات

Bohon است در این سفر خودش. او خواندن “چگونه به یک زاد نژادپرستی” توسط مورخ Ibram X. Kendi که تبدیل به یک کتاب پرفروش در سایت آمازون فلوید پس از مرگ است. در متن Kendi توضیح می دهد که ضد نژادپرستان اکسپرس “این ایده که گروههای نژادی هستند برابر است و هیچ یک از نیازهای توسعه” و آنها حمایت از سیاست را کاهش می دهد که نابرابری نژادی.

اصول ضد نژادپرستی تماس برای عمل فراتر از ارسال یک مربع سیاه و سفید در Instagram. و صحبت کردن با دوستان و خانواده در مورد خود و نژاد پرستی یکی از موثر ترین راه برای تغییر افکار عمومی به گفته دانشمندان.

Luft با اشاره به جنبش حقوق همجنس به عنوان یک مثال از اینکه چگونه تغییر می تواند ایجاد شده در خانواده ها است. عجیب و غریب مردم همواره بخشی از خانواده سیستم ها و جوامع ساخته شده عمدتا به جنس مخالف مردم. نگرش گروه های تکامل یافته در بخش, از آنجا که بسیاری از مردم در مورد مراقبت کسی که بیرون آمده بود.

تبعیض نژادی متفاوت کار می کند چرا که سیاه و سفید معمولا مردم ندارد و عمیق شبکه های با هم تداخل دارند. بنابراین افراد ممکن است کمتر احتمال دارد به مقابله با تعصبات خود را جز از طریق گفتگو با خود عزیزان.

تبلیغات

چنین موردی برای پاتریشیا همیلتون Bohon را 68 ساله ، تا همین اواخر او را به درک بیشتر سهام در میان نژادها از بی عدالتی و او فکر rallying cry “Black Lives Matter” تفرقه بود. دختر او به نام او را ترجیح می دهند “تمام زندگی مهم است.”

“در حال حاضر من درک می کنم که آن چیزی است که شما باید گفت به دلیل آن را نژادپرستانه و آن را نادیده گرفتن این مسائل در دست” او در مصاحبه ای گفت:.

پس از مذاکرات طولانی با Bohon و دخترش, Hamilton در حال حاضر معتقد است که اصلاح ادارات پلیس و گرفتن برخی از مسئولیت های خود را — مانند سلامت روان چک — لازم است از جمله در زادگاه او. او فرستاده Chesapeake, Va., شهردار ریک غرب به چه بخواهید انجام شده است به منظور بهبود روابط میان پلیس و جامعه است.

“اگر او به من می دهد یک کنسرو, نامه,” او گفت: “او برای به دست آوردن یکی دیگر.”

تبلیغات

همیلتون هنوز بسیاری به یاد او گفت و او را مشتاق و هیجان زده به انجام این کار. او می خواست برای شرکت در یک محلی Black Lives Matter اعتراض در اوایل ماه ژوئن, اما خانواده اش در مورد او نگران آسیب پذیری به COVID-19 متوقف شد ،

اما همیلتون گفت: او خواهید بود راهپیمایی در خیابان هنگامی که آن را یک بار دیگر امن برای انجام این کار. او می داند که آینده ایالات متحده بستگی به افرادی مانند او نشان داده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>