بازی نوار مالک می پرسد چرا قمار باز اما او نمی تواند

در اوایل این هفته فرماندار Jared پلیس منتشر راهنمایی های جدید برای انواع خاصی از کسب و کار برای بازگشایی تحت دولت جدید “محافظت از همسایگان خود” فاز coronavirus طرح بازیابی (فاز یک و دو بودند در خانه بمانند و امن تر در صفحه اصلی). در میان کسب و کارهای مجاز به باز کردن میله های زندان هستند که همین حالا در خدمت مواد غذایی (در 25 درصد ظرفیت) و Gilpin شهرستان قمار تحت واريانس مورد تایید کلرادو توسط وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست و Gilpin هیئت مدیره شهرستان بهداشت عمومی.

اما از سمت چپ اقدام شد تصویری بازی های آرکید مانند جردن آدلر سه 1Up, گذرگاه طاقدار, میله, Colfax, خیابان, در LoDo و در گرینوود. با وجود داشتن فرستاده خود واريانس درخواست آدلر می گوید او هنوز هم در خانه نشسته و قادر به باز کردن خود موسسات به هیچ وجه قابل.

“آن را خشن بوده است,” او می گوید. “اما من صبر کردم تا زمانی که Gilpin شهرستان واریانس از طریق رفت چون فکر می کردم که خواهد بود یک چراغ سبز برای ما است.”

آدلر اشاره می کند که او می تواند خود را باز بازی میله در زیر نوار جدید دستورالعمل اما او را مجبور به خاموش کردن و یا پاک کردن تمام بازی های بازی. “برای آمدن به 1Up و نگاهی به 150 بازی ها همه خاموش — آن را مانند بودن در یک قبرستان,” او اضافه می کند اشاره کرد که نوشیدنی نیست واقعا قرعه کشی اصلی حتی در بهترین زمان است. “ما فروش پنجاه-صد عکس از سگ دیوانه و ما کوکتل همه باید سه مواد تشکیل دهنده و یکی از کسانی است که یخ.”

1Up Arcade Bar would need to remove or turn off at least every other game to maintain adequate social distancing.گسترش

1Up, گذرگاه طاقدار, نوار, نیاز به حذف یا غیرفعال کردن حداقل هر بازی دیگر برای حفظ مناسب اجتماعی فاصله.

حسن نیت ارائه میدهد 1up

بازی صاحب فکر می کند که قمار است که می تواند در حال حاضر تنها کار دستگاه های حافظه (و نه جدول بازی) نیست بسیار متفاوت از بازی های آرکید و او حاضر به دنبال همان قوانین با هر دستگاه دیگر خاموش مهمان فاصله حداقل شش فوت از هم جدا و تمیز کردن پروتکل در محل بین هر کاربر. او همچنین اشاره می کند که ورزشگاه شده اند مجاز به باز کردن به عنوان طولانی به عنوان آنها مانع از استفاده مشترک از تجهیزات و یا پاک کردن تجهیزات بین استفاده می کند. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از استانداردهای دوگانه” او می گوید: “اما آن زمان همه را به یک شات.”

آدلر پیشنهاد واريانس شامل محدودیت های متعددی است که او را به عنوان یک صاحب کسب و کار از جمله نیاز به کارکنان و مشتریان به پوشیدن ماسک صورت محدود کردن ظرفیت به 25 درصد (یا حداکثر از پنجاه نفر) خاموش کردن و یا از بین بردن بازی به اندازه کافی اجازه می دهد تا حداقل شش فوت بین هر بازی نظارت و مطابق با هر یک از بازی بین استفاده و ارائه ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دستکش برای مشتریان که مایل به استفاده از آنها. بازی های آرکید نیز اجرای قوانین که دلسرد mingling مسابقات و بازی های بین افرادی که نمی آیند در یک خانواده یا گروه. او امیدوار است برای یک چرخش سریع در واريانس تصویب به خاطر آن او را حدود دو هفته به بالا و در حال اجرا است.

“در ماه جولای به نوع ما نقطه شکستن” آدلر همچنان ادامه دارد. “من می تواند فشار جولای را اجاره اما پس از آن من باید برای به دست آوردن و که ممکن است به معنای حرکت کردن بازی ها, اجاره کامیون و پیدا کردن فضای ذخیره سازی آن را به زمان و برنامه ریزی است.”

برای کمک به او اشاره آدلر تغییر کرده است تا در خیمه خود را گل سرسبد 1Up بازی های آنلاین نوار در 717 East, Colfax, خیابان; در حال حاضر آن را می خواند “کازینو$ اما هیچ بازی های آرکید. اجازه دهید ما به نوبه خود ما بازی برگشت.” خود نقطه ؟ که قمار بزرگ درآمد ژنراتور برای دولت اما کوچک خود را-زمان عملیات بسیار ندارد بکشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>