میله ها باز هستند اما ماسک ها مورد نیاز است ؟ تغییر coronavirus قوانین هم بزنید سردرگمی

پس از چند ماه از هشدار مردم به ماندن در خانه به سرعت گسترش مرگبار coronavirus کالیفرنیا مقامات coalesced در اطراف نرمتر رویکرد با هدف اجازه دادن به اقتصاد به گزاف گویی در حالی که همچنین تلاش برای جلوگیری از عفونت های جدید.

این یک استراتژی این است که اغلب در ظاهر اتفاقی و متناقض راه.

در روز پنج شنبه کالیفرنیا وارد شده بیشتر موارد از coronavirus از هر روز قبل و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد که همه کالیفرنیا پوشیدن ماسک زمانی که آنها خانه را ترک و یا دیگری به خطر اندازد “واقعی پیشرفت ما در مبارزه با این بیماری است.”

بعد از آن روز مقامات در لس آنجلس مرکز ایالت شیوع اعلام کرد که میله ناخن سالن و سالنهای ماساژ می تواند رزومه و کسب و کار. هفته گذشته مقامات اعلام کردند که افزایش انتقال COVID-19 در L. A. شهرستان به زودی می تواند سریع کمبود مراقبت ويژه تخت — و این که آنها اجازه می دهد از ورزشگاه و موزه ها به بازگشایی شده است.

تبلیغات

مقامات می گویند آنها را به دقت متعادل به نیازهای اقتصاد با بهداشت عمومی به توانند با از سرگیری زندگی عادی اما اطلاعیه اخیر را ترک کرده اند بسیاری از اشتباه در مورد چه چیزی است و خطرناک نیست — و چه کسی می تواند اعتماد.

“هیچ یک از ما دانشمندان و هیچ یک از ما پزشکان و حتی پزشکان و دانشمندان در حال گفتن ما چیزی متفاوت هر روز” گفت: Joanna داف خواننده و ترانه سرا که در هالیوود هیلز. “شما فقط واقعا نمی دانم چه چیزی را باور کنم.”

کارشناسان پزشکی تاکید می کند که هیچ چیز در مورد ویروس تغییر کرده است: آن است که هنوز مرگبار و گردش در جامعه است. بهداشت عمومی سیاست رانده شده توسط اقتصاد و سیاست هر چند گاهی اوقات لازم می تواند درهم و برهم کردن این پیام و نیز تضعیف اعتماد به دولت هر دو مشکل عمده در طول یک بیماری همه گیر ،

“من فکر می کنم آن را ریاکارانه به می گویند که آنها در حال تلاش برای انجام آن به دلایل بهداشتی زمانی که آنها در حال انجام آن به صورت دقیق مخالف گفت:” دکتر ارنست Rasyidi یک روانپزشک با سنت جوزف بیمارستان-نارنجی. “اعتماد بسیار سخت است برای به دست آوردن و آن را بسیار آسان برای از دست دادن.”

تبلیغات

در ماه مارس مقامات دستور خاموش شدن ناگهانی گسترده در بخشی به دلیل دانشمندان به طور کامل نمی فهمم چگونه coronavirus پخش شد به طوری که آنها مجبور به توقف به عنوان تماس های زیادی بین مردم به عنوان امکان پذیر است. تصمیمات منجر به مجموع اختلال در زندگی روزمره و همچنین رکورد نرخ بیکاری بالا در سطح.

استراتژی کالیفرنیا مقامات در حال حاضر تصویب شده است برای از سرگیری زندگی روزانه اما با احتیاط بر اساس آنچه که ما آموخته اند که تا کنون در مورد کوروناویروس. در حالی که به طور گسترده ای پشتیبانی تصمیم گیری است که در نهایت یک مصالحه بین سلامت عمومی و اقتصاد با توجه به این که هر بازگشایی می رود که منجر به بیشتر مردم در حال سقوط بیمار و در حال مرگ.

مقامات علامت هشدار دهنده است که بازگشایی رفته خیلی دور نخواهد بود زمانی که مورد شروع به شمارش کنه اما زمانی که آنها ظاهر می شود به طور فزاینده به حدی زیاد آنها می تواند پایمال کردن بیمارستان.

تبلیغات

باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای لس آنجلس روز جمعه گفت که در مورد شمارش باقی مانده است نسبتا پایدار اخیرا با وجود تظاهرات بزرگ و کسب و کار بازگشایی.

“ما باید به خصوص مراقب باشید به انجام همه چیز ما می توانیم. … من فکر می کنم اگر ما می توانید انجام دهید که ما در ادامه به موفقیت با بازگشایی,” او گفت:. “من امیدوارم که ما هرگز به جایی که ما در حال بسته شدن همه چیز است.”

چند ماه گذشته نشان داده اند که مردم به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده در شلوغ فضاهای داخلی به خصوص زیر تماس طولانی مدت با کسی که بیمار است. با پوشیدن ماسک و همچنین بودن در خارج از منزل به نظر می رسد به منظور کاهش انتقال هر چند معلوم نیست چقدر. شیوع بیماری در ماه های آینده خواهد شد به احتمال زیاد ارائه اطلاعات بیشتر کارشناسان می گویند.

“ما هنوز هم از دیدن چند, چندین نسخه از آنچه ما تماس بگیرید, طبیعی, آزمایش های بازی که در آن مکان های مختلف عامل متفاوت” گفت: San Diego State University, اپیدمیولوژی ایال اورن. “ما واقعا نمی دانند که اثرات آن نشده است.”

تبلیغات

در L. A. شهرستان که رویکرد باعث می شود Lorrainy روساریو احساس می کنم مثل یک موش آزمایشگاه. از ماه مارس او را ترک کرده است او در جنوب L. A. آپارتمان تنها به رفتن در پیاده روی از آنجا که او نگران است که این ویروس می تواند قرار داده و او را به عنوان یک مبتلا به آسم در معرض خطر جدی است.

اما فروشگاه های لباس که در آن او کار می کرد در قبل از خاموش شدن ناگهانی است بازگشایی در هفته آینده و او نگران است نمی توان آن را امن است. او نمی خواهید برای پیدا کردن یک کار جدید است اما ممکن است آن را در نظر بگیرید اگر او احساس می کند کسب و کار’ اقدامات احتیاطی کافی نیست.

“در پایان روز از آن من است سلامت. من نمی خواهم برای قرار دادن خودم در حد خطر,” او گفت:.

روزاریو و دیگران اشاره تناقضات آنها در سیاست. در L. A. County دوستان شما به راحتی می توانید ملاقات در یک فروشگاه یا رستوران اما مقامات هشدار می دهند که این امر می تواند خطرناک برای همان کسانی که مردم را به جمع آوری در یک خانه. دستورالعمل برای سالن های ورزشی نیاز است که مردم ماسک هنگامی که آنها را وارد کنید, اما آنها می توانید آنها را زمانی که آنها در واقع ورزش و تنفس عمیق ترین.

تبلیغات

سلنا Leong زندگی می کند که در هالیوود می گوید: “رستوران های مورد علاقه بازگشایی شد و او به تازگی احساس می کند برای صاحبان کسب و کار و کارگران; او از دست رفته خود کار در طول بیماری همه گیر.

اما او فکر نمی کند که آن را حس می کند برای رفتن به رستوران در هر زمان به زودی, او گفت:.

“من شده است خواندن آمار — شما خیلی بیشتر احتمال دارد به آن را در یک محصور رستوران از نشستن در خارج کسی در حیاط خلوت” او گفت:. “برای من که یک خطر است نه ارزش مصرف برای سوشی فقط رتبهدهی نشده است.”

تنش در قسمت رانده شده توسط یک شیفت به آنچه کارشناسان بهداشت عمومی تماس بگیرید “کاهش آسیب” یک رویکرد است که به مردم این ابزار برای محافظت از خود از رفتارهای پرخطر به جای تلاش برای جلوگیری از رفتارهای در دسترس نباشد. این فلسفه ارائه نوجوانان با کاندوم و آموزش جنسی به جای ترویج پرهیز.

تبلیغات

با COVID-19 به این معنی که اجازه می دهد همه چیز به باز کردن در حالی که همچنین تشویق مردم به حفظ و اجتماعی فاصله دست شستن و ماسک-پوشیدن — همه ابزار به منظور کاهش احتمال ابتلا به ویروس. اما درک عمومی از کدام ابزار واقعا مفید بوده و تا حدودی مبهم با سیاست گفت: Kevin Malotte یک Cal State بلند, ساحل, استاد بازنشسته اپیدمیولوژی ایران.

وی با ذکر مقامات در اورنج کانتی rescinding سفارش به پوشیدن ماسک در میان فشار و بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی در حمایت از اعتراضات علیه نژادپرستی نظاممند آن نیز پرداختن عمده مسئله سلامت نمی شد همیشه به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته.

یا می تواند تشویق افرادی که در حال حاضر نمی خواهم به اقدامات احتیاطی را برای تبدیل شدن به بیشتر lax, او گفت:.

تبلیغات

بیشتر اضافه کردن به سردرگمی جریان ثابت از اخبار در مورد COVID-19 و همچنین هجوم مقالات علمی و پژوهشی. عمومی استفاده نمی شود برای دیدن راهنمایی تغییر به صورت هفتگی به خصوص وقتی که می آید به کسب و کار که در آن تحقیقات به طور معمول به آرامی حرکت می کند.

“شده است وجود دارد بسیار نوسان راهنمایی و نوسان آمار … علم جدید است و به عنوان یک نتیجه ما نوع در وسط اولین پیش نویس از علم COVID گفت:” دکتر مایکل برادسکی مدیر پزشکی سلامت رفتاری در L. A. Care Health Plan. “من یک پزشک هستم و اشتباه خودم.”

Osirus Polachart, 22 می گوید: reopenings تغییر نکرده رفتار او. او قربانی زیادی در این ماه گذشته; همه گیر ساده او را از جامعه خود فارغ التحصیلی از دانشگاه و تابستان کارآموزی در واشنگتن ،

او را دیدم دوستان خود در هفته گذشته زمانی که آنها سوار برای تولد او. او تا به حال از دست رفته آنها را از صمیم قلب اما صحبت کردن با آنها در خارج از چند فوت دور.

تبلیغات

اما او می بیند که مردم در اطراف او هستند جسارت با آنچه آنها را به عنوان یک شکست از ویروس. یکی از دوستان خود را در زمان تعطیلات به آریزونا که در آن coronavirus موارد بالا رفتن سرسام آور هستند. مادر خود را که تردید virus یک تهدید جدی است پرواز به کارولینای شمالی به دیدار خانواده این هفته است.

“من و بعد فورا رفت واز خسته از تلاش برای توضیح آن به آنها” Polachart گفت. “احساس می کنم نا امید است که همه این اتفاق افتاده است ؟ بله. احساس می کنم نا امید است که بسیاری از مردم در حال انجام آنچه آنها قرار نیست انجام می شود ؟ مرتب کردن بر اساس, اما آن را خارج از کنترل من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>