جشن Juneteenth در سیاه عشق نقاشی دیواری جشنواره

محلی سیاه هنرمندان در حال جمع آوری در مرکز اجتماعات پارک امروز 19 ژوئن به رنگ نقاشی های دیواری و متحد کردن دنور از طریق بیان هنری است.

با عنوان سیاه عشق نقاشی دیواری جشنواره این رویداد به دنبال کمک به تلاش های پاکسازی در پارک در حالی که جشن Juneteenth و ترویج همبستگی سیاه زندگی مهم جنبش است. هنرمندان در دسترس خواهد بود تا 5 بعد از ظهر به توضیح الهام برای خود نقاشی های دیواری.

“من می خواهم هنرمندان قادر به آموزش مردم در مورد آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق در این لحظه چرا این شکل از خود بیان و به همین دلیل آنها تصمیم به رفتن با خود تصویر خاص می گوید:” رابرت خاکستری که سازماندهی این رویداد است.

خاکستری, خلاق, مدیر غارت موزه هنر بازاریابی جمعی است که با استفاده از هنر به سازماندهی رویدادهای اجتماعی. او با همکاری آنی فیلیپس از IRL هنر که همچنین سازماندهی چند رسانه ای نمایشگاه های هنری در سراسر دنور. پس از بیرون آمدن به مرکز اجتماعات پارک در شنبه 2 ژوئن برای شرکت در تلاش های پاکسازی خاکستری تصمیم گرفت برای رسیدن به هنرمندان محلی و سازماندهی دیواری, رویداد.

Annie Phillips and Gray Fisher pose in front of a mural on June 19.گسترش

آنی فیلیپس و خاکستری فیشر مطرح در مقابل یک نقاشی دیواری در ژوئن 19.

Nell Salzman

این شهرستان به تصویب طرح خود در روز یکشنبه 14 ژوئن و او با هنرمندان و دیگران برای ساخت همه چیز را در دو روز. بیش از سی و نقاشی های دیواری نقاشی موقت مستطیل شکل پانل های چوبی راه اندازی در اطراف نور نوشته ها و آثار تاریخی در پارک. آنها خواهد بود تا ژوئن 8.

خاکستری امیدوار است که این می تواند یک رویداد سالانه است. “ما می خواهیم برای ارتباط با هنرمندان و ساختن یک جامعه” او می گوید. “این چیزی است که ما می خواهیم به انجام دوباره و دوباره. ما می خواهیم برای همیشه به سیاه و سفید هنرمندان فرصت به بیان خودشان هستند.”

هنرمندان در حال گرفتن برخی از پول از شهر, اما نیز وجود دارد یک GoFundMe حساب است که راه اندازی شده است برای حمایت از آنها می گوید: خاکستری است.

Eryk فیشر از بنیانگذاران و مدیر عملیات در غارت موزه هنر می گوید که این نمایشگاه به افرادی که احساس نمی راحت صحبت کردن در تظاهرات و یا حوادث بزرگتر یک فرصت برای ایجاد یک بیانیه. “ما می تواند به ایجاد فرصت برای هنرمندان به بیرون آمدن و تقویت صدای خود و بیان خود را. نه هر کس است یک قاره یا یک rioter اما آنها هنوز هم باید یک صدا و می خواهند به شنیده می شود. در نهایت ما می خواهیم به آنها را بزرگتر پلت فرم به صحبت می کنند” او می گوید.

هجده ساله Hermela Hailu یکی از سازمان دانشجویی از زندگی موضوع اعتراض قرار داده و در DSST بایرز در Cheesman پارک در ژوئن 16 داده شد یک نقاشی فضای پس از خاکستری او را ملاقات کرد توزیع آگهی در مرکز اجتماعات پارک. او نقاشی دیواری است که از یک زن با به جریان انداختن مو رنگ بر روی یک پس زمینه زرد. آن می گوید: “رایگان معدن” در حروف بزرگ در بالا و پایین.

“من امیدوارم که افرادی که پیاده روی با دیدن یک رایگان زن سیاه و سفید, اما همچنین می بینیم که او مشتاق برای آزادی برای همه مردم” Hailu می گوید. “به همین دلیل است که می گوید: “رایگان معدن’ — به ذهن او از میکرو پوستی و سیستمیک نژاد پرستی. به رایگان.”

Eighteen-year-old Hermela Hailu works on her mural that reads "Free Mine" on June 19.گسترش

هجده ساله Hermela Hailu این نسخهها کار بر روی دیواری که می خواند “رایگان معدن” در ژوئن 19.

Nell Salzman

Hailu می گوید علاقه خود را در هنر آغاز شده و از دو سال پیش هنگامی که او شروع به نقشه کشی در خانه. او نقل مکان کرد به دنور از اتیوپی در سن هشت سالگی فارغ التحصیل از DSST بایرز این ممکن است و قصد دارد به حضور در دانشگاه هاوارد در واشنگتن دی سی در پاییز.

محلی آفریقایی-آمریکایی هنرمند کی’erre داوکینز دعوت از اعضای جامعه برای کمک به او را به پایان برساند نقاشی دیواری خود را در 5:30 بعد از ظهر توسط فرو بردن انگشتان دست خود را در رنگ سفید و نقش پذیری آنها را در ستاره ها و خطوط پرچم آمریکا در قطعه خود را. “این فقط به نوع نشان می دهد که ما را تا ایالات متحده پس از آن تا به ما برای انجام بخشی از ما را به مطمئن شوید که وجود دارد فرصت های برابر برای همه” او می گوید. “اثر انگشت خود را نشان دهنده خود را سوگند به زمان برای یادگیری در مورد مردم و آنها از کجا آمده.”

29-در سال داوکینز که فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی می سی سی پی با تحصیل در رشته هنرهای زیبا می گوید که این اولین نقاشی دیواری. او به مقدار زیادی از کلاژ کار می کنند و هیجان زده می شود قادر به نمایش هنر خود را در یک مقیاس بزرگتر. پس از حرکت به دنور دو سال پیش او باز کردن یک جنوبی به سبک کباب کامیون مواد غذایی به نام پر رو به جنوب. “پخت و پز است که چه چیزی می پردازد صورتحساب اما من بیشتر در مورد پرشور هنرهای زیبا — که اولین عشق من,” او می گوید. “به عنوان مشغول به عنوان من من هنوز هم پیدا کردن زمان برای انجام این نوع از مسائل است.”

داوکینز را قطعه قرمز و سفید و آبی با طرح ستاره در گوشه بالا سمت چپ و سفید راه راه در سمت راست پایین پر شود با جامعه اثر انگشت. وجود دارد یک برش صفحه مجله در مرکز با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در آن است که کلمات “طوفان کامل.” او شامل تصاویر سیاه و سفید, ورزشکاران, توپاک, LeBron James و مارتین لوتر کینگ جونیور

Local artist Ki'erre Dawkins puts the finishing touches on his mural at Civic Center Park on June 19.گسترش

هنرمند محلی کی’erre داوکینز قرار می دهد و نکات تکمیلی در نقاشی دیواری خود را در مرکز اجتماعات پارک در 19 ژوئن.

Nell Salzman

او با اشاره به کاهش شطرنج قطعه رنگ در گوشه پایین سمت چپ و توضیح می دهد که این نمایندگی خود از زندگی در ایالات متحده است. “امریکا نقش بازی شطرنج به خصوص در نظام حقوقی,” او می گوید. “شما می تواند کاهش یافته پیاده به پایین وجود دارد.”

فیشر امیدوار است این نقاشی های دیواری را فراخوانی یک واکنش قوی بیش از دو هفته آینده حتی به عنوان شورش و تظاهرات مردن است. “ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که مردم می دانند که پیام ما در حال مبارزه برای هنوز هم می ایستد,” او می گوید.

از طریق غم انگیز ابرها باران فیشر اشاره می کند که این زمان به جشن می گیرند.

“این Juneteenth و حتی با آب و هوا بودن راه آن است که ما می خواهیم جامعه به مشارکت در آنچه که ما در حال انجام,” او می گوید. “کی’erre قطعه می پرسد جامعه را نذر به این مبارزه ادامه خواهد داد که ما تا زمانی که ما چیزهایی که ما خواستار درخواست نیست. این تنها آغاز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>