کلرادو با هدف بهبود دسترسی عمومی به محدوده عکسبرداری

مانند فروشگاه اسلحه, تیراندازی, محدوده در کلرادو دیده اند یک چشم انداز مثبت در بهره در طول بیماری همه گیر. و کمک های مالی از کلرادو پارک ها و حیات وحش در حال کمک به برخی از این امکانات خصوصی بازنگری.

هر سال دولت در اختصاص بین 400.000 دلار و $750,000 به محدوده عکسبرداری در سراسر کلرادو از طریق عکسبرداری محدوده توسعه گرانت برنامه. بودجه که عمدتا آمده از مالیات فدرال رفتن به دامنه موجود و همچنین توسعه محدوده عکسبرداری. جداگانه CPW روند اعطای کمک می کند تا صندوق پیشرفت در پانزده تا بیست تیراندازی در محدوده زمین های عمومی در کلرادو.

به واجد شرایط برای یک SRD اعطای پروژه باید نشان دهد اساسی نفع عمومی می گوید: جیم اکلاهما کمک هزینه هماهنگ کننده برنامه. به ویژه طیف باید فشار را از دسترسی برای همه, از شکارچیان که می خواهند به تمرین برای خانواده ها با بچه ها که می خواهند به یاد بگیرند. بسیاری از محدوده عکسبرداری باید جوانان, تیراندازی آموزش و پرورش برنامه ها و مسابقات و یا ارائه کلاس های دفاعی او می گوید.

“این یک تنوع از موارد که در آن نه فقط اعضای باشگاه که با استفاده از محدوده اما آنها اجازه می دهد که عموم مردم به آن دسترسی داشته باشید. و است که واقعا مهم می شود در امتداد جبهه محدوده به دلیل وجود فرصت های محدود و تعداد زیادی از تقاضا,” او می گوید.

این برنامه تعلق می گیرد و تقریبا 5 میلیون دلار در کمک های مالی به بیش از هفتاد تیراندازی و تیراندازی با کمان محدوده در کلرادو از سال 2010; در این سال CPW اهدا $725,000 در SRD کمک های مالی به نه. اکثر برنامه بودجه می آید از یک مالیات غیر مستقیم مالیات بر شکار و تجهیزات تیراندازی با کمان از فدرال خدمات شیلات و حیات وحش و بقیه می آید از CPW مجوز درآمد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

به ارزیابی برنامه های کاربردی گاتری می گوید: SRD گرانت برنامه با استفاده از یک سیستم نمره دهی است که در نظر جوانان برنامه های آموزش و پرورش و محل و میزان دسترسی عمومی, محلی, حمایت از محیط زیست انطباق و بیشتر. محدوده دریافت بین $10 ، 000 و $380,000; حداقل 25 درصد از این پروژه در مجموع بودجه باید از غیر فدرال منابع.

تخته سنگ تفنگ باشگاه خصوصی محدوده عکسبرداری به صورت عمومی در برخی از تعطیلات آخر هفته در تابستان دریافت $388,700 SRD کمک مالی برای کمک به ساخت یک بزرگ عمومی تیراندازی به غرب از این باشگاه است که در حال حاضر تنها اجازه می دهد ده نفر در یک زمان با توجه به COVID-19 محدودیت. در روزهای عادی می گوید: یک عضو آن را غیر معمول است برای دیدن به عنوان بسیاری از شصت یا هفتاد می شود بورس.

“قابل توجه جمعیت که نشان می دهد تا در روز واقعا رشد نمی کند تا در یک محیط که در آن آنها می دانستند آنچه در قوانین و مقررات مناسب و ایمنی بود که” این عضو توضیح می دهد. “در روز این محدوده نظارت هستند گواهی محدوده افسران که وجود دارد به مطمئن شوید که مردم هیچ کاری انجام نشده است که نا امن است اما همچنین آنها را هدایت کند.”

استفاده اجلاس عمومی کانتی محدوده عکسبرداری تقریبا دو برابر بیش از چند ماه گذشته با توجه به تام کمی داوطلب که منجر آموزشی تیر اندازی کلینیک های زنان در این محدوده است. “آن را در خارج از منزل و آن را باز کنید. و بسیاری از چیزهایی که نمی,” او توضیح می دهد. وجود دارد هیچ هزینه ای برای استفاده از آن محدوده است که به طور معمول استفاده می شود در حدود 12,000 نفر در سال است.

A rifle range at Summit County Shooting Range.گسترش

یک تفنگ محدوده در اجلاس شهرستان محدوده عکسبرداری.

کلرادو پارک ها و حیات وحش

این چشم انداز مثبت در تفنگ-محدوده استفاده از نشان دهنده افزایش منافع در اسلحه به طور کلی. صاحب تفنگ اتاق در لیکوود می گوید که او را دیدم ده برابر افزایش اسلحه و مهمات فروش در ماه مارس. او را اداره فروشگاه از سال 2002 و با تجربه فروش کوپن اما می گوید هیچ چیز نمی خواهد تا کنون نزدیک به آنچه همه گیر آغاز شده و سه ماه پیش.

“ما ساخته شده و تقریبا تا آنجا که ما همه از سال گذشته” او می گوید. “و اگر آن را هنوز هم بسیار شلوغ است, آوریل هرگز تکرار شود. من سه برابر کارکنان من و هنوز هم نمی به اندازه کافی مردم است.”

او ویژگی این افزایش نه تنها به ترس در همه گیر اما به طور کلی تمایل به حفاظت شخصی. “شده است وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در تیراندازی تفریحی و آموزشی. نیز وجود دارد شده است بسیاری از مردم علاقه مند در آموزش و یادگیری چگونه به استفاده از سلاح های گرم,” او می گوید.

سبز کوه اسلحه در لیکوود گزارش تقریبا 400 درصد افزایش در فروش در ماه مارس ، با یک چشم انداز مثبت در فروش سلاح گرم وجود دارد همچنین یک چشم انداز مثبت در ثبت نام در کلاس های آموزشی می گوید: یک فروشگاه سخنگوی.

با افزایش علاقه و اقتصاد وضعیتی وخیم آن مهم است برای حفظ محدوده باز و در ادامه مسابقات با توجه به رالف Delaney از گلنوود اسپرینگز Gun Club. بخش بزرگی از آنچه که باشگاه می کند این است که میزبان تیراندازی خاک رس و یا یک اعتصاب-پایین ورزش به عنوان “گلف با یک تفنگ ساچمهای,” او می گوید.

“مردم باید گران اسلحه و آنها معمولا به شهر آمده را به ناهار در حالی که آنها در اینجا. آن مهم است برای حفظ این رفتن را به مردم و برای کمک به مبارزه با کسب و کارهای محلی” Delaney می گوید. “آن را به طور قابل توجهی کمک به اقتصاد است.”

روشن است که محدوده عکسبرداری می تواند مزیت اقتصادی گاتری می گوید: با استناد به تاثیر گزارش قرار داده National Shooting Sports Foundation در سال 2018 است. با توجه به این که گزارش $16.9 میلیارد دلار صرف هدف تیراندازی ارائه شده برای 329,000 شغل. هدف بورس صرف پول در تجهیزات از جمله به عنوان سلاح گرم دست بارگذاری ابزار و مهمات و لوازم جانبی هزینه ها و بیشتر آنها هم صرف خوابیدن و غذا.

اما CPW می خواهد به مطمئن شوید که محیط زیست در نظر گرفته شده است و محدوده باید توسعه حفاظت از محیط زیست برنامه ریزی قبل از SRD بودجه پاداش. این طرح به عنوان یک “سند زنده” است که سوابق زیست محیطی اقداماتی که انجام شده است به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در آن کار می کند. در حالی که حفاظت از محیط زیست یک اولویت است گاتری می گوید: بالا عامل در تعیین بودجه سطوح است که معمولا در مکان دسترسی…به خصوص به عنوان تقاضا را افزایش می دهد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

جری اسمیت, اطلاعات عمومی افسر 150 عضو تلر شهرستان عکسبرداری جامعه بود و گاهی اوقات تنها فرد وجود دارد زمانی که او رفت و به او شلیک کنید. اما این در حال تغییر است. “مردم برای مدتی محدود شد به خانه های خود پس از رفتن به این محدوده به خصوص در فضای محدوده با بسیاری از مردم مهم است که برای مردم,” او می گوید.

CPW محدوده عکسبرداری توسعه کمک های مالی در سال 2020

جنوب شرقی منطقه
La Junta باشگاه تفنگ: $10,500
Sangre تیراندازی باشگاه ورزشی: $23,000
طلا اردوگاه محدوده تلر شهرستان عکسبرداری جامعه: $50,500
قله پیکس Gun Club: $85,200
بیر کریک پارک منطقه ای, El Paso County: $15,000

شمال شرقی منطقه
کداک محدوده تیراندازی با کمان, Windsor: $100,000
بولدر باشگاه تفنگ: $388,700

شمال غرب منطقه
دلتا دام باشگاه: $37,100
جنوب دره تیراندازی با کمان محدوده گلنوود اسپرینگز: $15,000

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>