موزه هنر دنور بازگشایی با دستورالعمل جدید

در جمعه, موزه هنر دنور اعلام کرد این امر می تواند بازگشایی درهای خود را به اعضا در ژوئن 24 و 25 و برای عموم مردم در ژوئن 26.

این خبر در پایان یک هفته که در کلرادو بوده است شل شدن آن امن تر-در-خانه دستورالعمل در حالی که در سراسر کشور در مورد تداوم موج دوم COVID-19 رشد کرده اند. روز جمعه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که COVID-19 شتاب به ویژه در آمریکا. بسیاری از کشورهای اطراف کلرادو گزارش را افزایش می دهد در مورد اعداد هر چند کلرادو دیده می شود به طور کلی کاهش است.

همراه با سد دنور گیاهی باغ و باغ وحش دنور بازگشایی و دنور, موزه طبیعت و علم را به روی عموم باز در ژوئن 23.

در حال حاضر مهمانان این شانس را به دیدن دو تور را نشان می دهد از طریق سپتامبر 7: نیروهای طبیعی: وینسلو هومر و فردریک Remingtonو عادی راکول: تصور آزادیکه هر دو خواهد بود رایگان برای اعضاء اما نیاز به رزرو آنلاین.

موزه جدید را داشته باشد پروتکل های ایمنی در محل: ظرفیت محدود خواهد شد, اجتماعی, فاصله خواهد بود موظف به فضا خواهد بود بررسی به طور منظم و ماسک مورد نیاز خواهد بود برای همه کارکنان و بازدید کنندگان بر اساس دستورالعمل شهرستان.

بازدید کنندگان نیز تشویق به نظارت بر سلامت خود را قبل از آنها می رسند خود را متوسط و دست خود را بشویید.

در حالی که بازسازی مارتین ساختمان میله میله برای بازگشایی در ماه ژوئن سال 2020 است که راه اندازی شده است تحت فشار قرار دادند به طور نامحدود. همیلتون ساختمان باز خواهد بود از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر روزانه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازدید از موزه رفتن به سد وب سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de