خواسته های خانواده پاسخ پس از کلانتر معاون کشد مسلح گارد امنیتی در گردنا

پرسش های نصب شده در جمعه درباره تیراندازی مرگبار توسط یک Los Angeles County sheriff معاون مسلحانه گارد امنیتی در نزدیکی خودکار بدن فروشگاه که در آن او کار می کرد در گردنا.

معاون اخراج در Andres Guardado حدود 6 بعد از ظهر پنج شنبه در 400 بلوک غرب ردندو بیچ بلوار پس از Guardado تولید اسلحه و فرار سرهنگ چارلز Calderaro گفت. در برخی از نقطه دو به دنبال نمایندگان confrontedGuardado و یکی باز آتش, او گفت:.

اما اعضای خانواده و برخی از فعالان جامعه گفت: تیراندازی غیر قابل توجیه بود و خواستار پاسخ.

Calderaro گفت Guardado, 18, بود مجوز گارد امنیتی و نه او با پوشیدن یک لباس و یا هر علامت ، او گفت: handgun یافت در صحنه ثبت نمی شد.

تبلیغات

محققان شناسایی برخی از ساختمان های اطراف با دوربین های دیجیتال و در حال تلاش برای تعیین اینکه آیا این حادثه دستگیر شد, در ویدئو Calderaro گفت. آنها در حال نوشتن حکم جستجو برای دریافت فیلم از صحنه است.

دو نمایندگان درگیر شدند در این حادثه یکی از آنها آتش گشودند Calderaro گفت. او نمی دانست که چگونه بسیاری از بار Guardado به ضرب گلوله کشته شد و یا که در آن. هیچ جزئیات دیگری در دسترس بود در مورد چه چیزی باعث رویارویی.

اوایل جمعه موقت یادبود تنظیم شد و در نزدیکی نقطه ای که در آن Guardado کشته شد.

Guardado عمو Noe Abarca, 47, زانو در پیاده رو به نور Virgen de Guadalupe شمع صف دسته گل و مخمل خواب دار SpongeBob هنوز هم در آن کیسه های پلاستیکی. Abovewere نشانه هایی است که گفت: “آندرس Guardado, 18 سال, پیر, به قتل توسط پلیس,” “عدالت برای آندرس” و “ریپ Andres. پشت من تبدیل شد زمانی که آنها شات من.”

تبلیغات

“ما می خواهیم عدالت است. این اولین چیزی که ما می خواهیم” Abarcasaid در اسپانیایی. “ما می خواهند بدانند که چرا آنها او را کشتند…. ما باید جامعه را پشتیبانی می کند.”

Abarca که با این نسخهها کار در این نزدیکی هست گفت که زمانی که او وارد صحنه صبح جمعه, کلانتر نمایندگان در حال حاضر گرفته شده از دوربین های امنیتی از این منطقه است. نه او و نه صاحب مغازه به حال دیده می شود هر یک از این فیلم.

او گفت: Guardado خوب بود و دوستانه مرد جوان که مشغول به کار بود دو شغل به عنوان یک گارد امنیتی و حضور در لس آنجلس تجارت-دانشکده فنی برای تبدیل شدن به یک مکانیک یا برق. او همچنین با توجه به پیوستن به ارتش بود و تنها به تازگی شروع به کار در خیابان پویا Autobody.

“او تا به حال هیچ سابقه ای از مشکل” Abarca گفت. “او هرگز در بازداشت” و به تازگی خریداری یک ماشین با نام تجاری جدید.

تبلیغات

“ما افتخار او” Abarca گفت که Guardado لذت بردم از کار در وقت آزاد خود را و “دوست برای نشان دادن عضلات خود را.”

او زندگی می کردند در Koreatown با دو خواهر و برادر و پدر و مادر. “پدر و مادر در حال تخریب” Abarca گفت. “وجود دارد هیچ کلمه ای برای گفتن آنها در حال حاضر.”

صاحب خیابان پویا Autobody گفت: او شوکه شده بود این قتل خواستار Guardado یک کارمند خوب و با رکورد.

“ما امنیت را جلو از آنجا که ما تا به حال برخی از مسائل با مردم و برچسب زدن و چیزهای شبیه به آن و سپس پلیس آمد و آنها را بکشید و اسلحه های خود را بر روی او زد چرا که او ترسیده بود و آنها به ضرب گلوله و کشته شدن او را” اندرو Heney گفت کیلوکالری-TV Channel 9.

تبلیغات

زمانی که استنلی لیوا, 18, شنیده ام در رسانه های اجتماعی است که دوست خود را به ضرب گلوله کشته شده بود به مرگ او مطمئن ساخته شده به پرداخت جهات خود را در یادبود خارج از Gardena فروشگاه بدن.

او گفت که او برای اولین بار ملاقات Guardado در مدرسه و به یاد اسکیت با او.

“او بلند پروازانه فروتن بچه که نگاه کردن به همه گفت:” لیوا که آخرین صحبت به Guardado بیش از یک سال پیش. اما او به دنبال Guardado در رسانه های اجتماعی که در آن دوستان خود را پست در مورد خانواده اش و دختران است. “نمونه teenage چیز است.”

“در حال رشد با مردم از شما انتظار برای آنها را به زندگی برای همیشه لطفا برای” لیوا گفت. “این چیزی است که شما نمی خواهید به روند اما این اتفاق افتاد.”

تبلیغات

او امیدوار است مردم را یک درس مهم از این فاجعه: “فقط نگاه کردن به خود, خانواده, مرد, دلیل این که شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که آخرین باری که شما در حال رفتن به آنها را ببینید.”

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>