خانواده می گوید: مالکوم Harsch, سیاه, مرد آويزان از درخت درگذشت خودکشی ظاهری

مالکوم Harsch به سیاه یافت می شود حلق آویز از یک درخت در نزدیکی یک کتابخانه در ویکتورویل درگذشت از یک خودکشی ظاهری با توجه به خانواده است.

در بیانیه منتشر شده روز جمعه این خانواده گفت که Harsch در زمان زندگی خود را.

Najee علی یک جامعه فعال و سخنگوی Harsch خانواده گفت: در بیانیه ای که پلیس نشان داد خانواده “تصویری شواهد است.”

به عنوان تحقیقات در مه 31, مرگ Harsch ادامه داد: کارآگاهان به دست آمده نظارت تصویری از یک ساختمان خالی در نزدیکی که در آن بدن خود را کشف شد. این ویدئو تایید عدم وجود foul play, مقامات گفت.

تبلیغات

کارآگاهان همچنین ملاقات با Harsch اعضای خانواده. شواهد از این مورد از جمله نظارت تصویری نشان داده شد به بستگان خود را در هر درخواست. اگرچه هنوز هیچ نشانه ای از خباثت این آسیب شناس پزشکی قانونی در حال انتظار برای نتایج سم شناسی قبل از تعیین علت و نحوه مرگ است.

“خانواده می خواهد به صمیمانه با تشکر از همه برای حمایت خود و نماز” علی نوشت.

مالکوم Harsch خواهر Harmonie گفت: در Facebook حساب که برادر او بود یک فرد دوست داشتنی.

“او مراقبت می شد. محترم. با استعداد است. عاشق موسیقی خود را. او یک پسر و یک برادر که از یک پدر و پدربزرگ یک دوست و او عشق هر فرد مثل خانواده اش,” او گفت:.

تبلیغات

Harsch که بی خانمان بود در بر داشت حلق آویز از یک درخت در صبح روز 31 مه در نزدیکی شهر کتابخانه.

در ویکتورویل آتش نشانی در پاسخ حدود 7 صبح, مقامات گفت.

روز دوشنبه سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش ارائه جزئیات بیشتر گفت: نمایندگان نامیده می شدند به یک بی خانمان گاه در مورد Harsch.

“تماس گیرنده گفت که او و [او] پسر بعد از شناسایی به عنوان مالکوم Harsch شده بود با هم در طول صبح بود اما او پس از بازگشت به چادر او برای یک دوره کوتاه از زمان. او هشدار داده شد توسط دیگران در این اردوگاه که آقای Harsch داشت حلق آویز از یک درخت و قطع. مردم در این اردوگاه بودند انجام CPR, تلاش برای احیای آقای Harsch” در بیانیه ای گفت:.

تبلیغات

“به محض ورود نمایندگان بلافاصله گرفت و ادامه داد: CPR. اورژانس و کادر پزشکی وارد صحنه یک زمان کوتاه بعد از آن و با وجود اضافی نجات بخش تلاش تلفظ آقای Harsch مرحوم” مقامات اضافه شده است.

کالبد شکافی انجام شد و به گفته مقامات آنها را دیدم هیچ نشانه ای از بازی ناپاک است. اما Harsch را به خانواده و دیگران تردید دارند و خواستار تحقیقات مستقل.

در بیانیه ای ارسال به Victor Valley, اخبار Harsch اعضای خانواده در اوهایو گفت: آنها یافت می شود آن را سخت به قبول مرگ او خودکشی. گفتند Harsch تا به حال مکالمات اخیر با کودکان خود در مورد دیدن آنها به زودی و به کسانی که او را می دانستم که او به نظر نمی رسد افسرده.

“توضیح خودکشی به نظر نمی رسد قابل قبول” خانواده نوشت. “وجود دارد بسیاری از راه برای مردن اما با توجه به زمان تنش نژادی, یک مرد سیاه و سفید خود حلق آویز از یک درخت قطعا نمی نشینند و با ما در حال حاضر.

تبلیغات

“ما می خواهیم عدالت راحت نیست بهانه” آنها نوشت.

ادامه داد: پس از سوالات و اعتراضات اخیر مرگ رابرت فولر 24 ساله سیاه پوست انسان یافت می شود حلق آویز از یک درخت در نزدیکی شهرستان گراش سالن اف بی آی گفت که بررسی هر دو مورد.

این Harsch خانواده گفت: آنها برنامه ریزی برای پرواز بدن خود را بازگشت به خانه به اوهایو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de