گرجستان سناتوران می گویند جنایات نفرت قانون باید محافظت پلیس

آتلانتا (AP) —

جمهوری خواهان در گرجستان سنا دولت اضافه شده اند و پلیس به عنوان یک محافظت کلاس به پیشنهاد جنایات نفرت قوانین پیچیده شانس عبور از آن است. کمیته قضایی مجلس سنا در شب جمعه تصویب جنایات نفرت لایحه تصویب شده توسط دولت و مجلس بیش از یک سال پیش اما افزود: “اولین پاسخ” به عنوان یک محافظت کلاس در کنار نژاد و رنگ و مذهب و منشاء ملی, گرایش جنسی, جنسیت و یا از کار افتادگی. دموکرات ها در پنل مخالف حرکت می کند گفت: قرار دادن حمایت برای اجرای قانون نمی شد به مناسب های خاص این لایحه است. گرجستان رفته از 16 سال بدون جنایات نفرت قانون پس از دادگاه عالی ایالت پرتاب کردن نسخه های قبلی است.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

آتلانتا (AP) — یک پیشنهاد جدید به گرجستان یک قانون مجازات جرایم ناشی از نفرت — تحت حمله از طرفداران که می گویند آن را بیش از حد گسترده آن را مجازات جرایم علیه نزدیک به همه و همچنین فاقد کلید برای حمایت از مردم تغییر جنسیت — نورد بر روی باند فرودگاه دوشنبه و بی درنگ رفت و برگشت به آشیانه برای کار بیشتر.

رئیس کمیته قضایی مجلس سنا آغاز نشست بود که با تاخیر دو ساعت اعلام کرد که یک رای در مجلس لایحه 426 خاموش بود و که وجود دارد خواهد بود و تنها یک جلسه.

سناتور. جسی سنگ Waynesboro جمهوری گفت: تلاش شد در ادامه به “دامپزشک تمام ایده هایی که در آینده از طریق.” این کمیته سعی خواهد کرد دوباره جمعه را به عنوان روز باقی مانده از جلسه قانونی تیک گذشته است.

در موضوع جمهوریخواه سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جف دانکن پیشنهاد برای محافظت از بسیاری از گروه هایی که حامیان یک هدف بیشتر پیشنهاد ترس است که آن را تقریبا بی معنی است. دانکن طرح را پوشش مردم قربانی به دلیل “فرهنگ” گفته اند که با شرکت در متمم اول قانون اساسی-محافظت فعالیت و یا اینکه آنها درگیر شده ام در حقوق مدنی فعالیت است.

“جنایات نفرت قوانین قرار است به حفاظت از مردم تغییر ناپذیر ویژگی که آنها نمی توانند و یا باید برای تغییر در مورد خود گفت:” آلیسون Padilla-Goodman, معاون رئیس جمهور, جنوبی تقسیم ضد افترا لیگ.

گرجستان رفته از 16 سال بدون جنایات نفرت قانون پس از دادگاه عالی ایالت پرتاب کردن نسخه های قبلی است.

دولت باقی مانده است یکی از چهار بدون چنین یک قانون است. بسیاری از محافظه کاران شده اند سرد به این ایده. کول Muzio مدیر اجرایی این گروه محافظه کار سیاست خانواده داد از گرجستان گفت: کمیته پنج شنبه که این لایحه نمی صرفه جویی در زندگی می کند. “آنچه در آن می کند این است که آن را ایجاد کنید فکر جنایات” Muzio گفت. “و آن چه ما را تشویق به نگاه چگونه ما همان نه به نگاه چگونه ما همه ساخته شده در تصویر خدا اما به نگاه چگونه ما دیگر.”

این خانه در سال گذشته دقت تصویب یک پیشنهاد است که اضافه کردن اضافی زندان زمان بر روی جملات برای جنایت با انگیزه قربانی “واقعی یا ادراک شده و نژاد و رنگ و مذهب و ملیت ، گرایش جنسی و جنسیت و ناتوانی ذهنی یا ناتوانی جسمی.”

اما این لایحه به پایان رسید تا marooned در سنا است. که پس از تغییر یک جوان 25 ساله سیاه پوست به نام Ahmaud Arbery دنبال شد و کشته شدن در ماه فوریه در نزدیکی Brunswick. یک پدر و پسر هستند به اتهام در مرگ او. فشار از گروه های کسب و کار و دیگران غیر قابل تحمل شد پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس موجب سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و نابرابری.

“ما کاملا رک و پوست کنده ناراضی است که در اینجا ما دوباره و ما با داشتن یک گفتگو در مورد جرایم ناشی از نفرت و هیچ اقدام خواهد شد امشب گفت:” برگرد. جیمز Woodall, دولت, رئیس جمهور گرجستان NAACP. “همانطور که ما این گفتگو وجود دارد که مردم به معنای واقعی کلمه در حال مرگ است.”

دانکن که در حال انجام هیچ چیز برای پیشبرد خانه لایحه اعلام کرد او را به عقب جنایات نفرت قانون است. اما این امر می تواند نسخه خود را آوردن “سطح تغییر است که بسیار گسترده تر و عمیق تر” از خانه اندازه گیری.

“تمایل و نیاز فوری برای قوی ترین جنایات نفرت قانون در کشور به نشان می دهد تا در کتاب های ما در اینجا در گرجستان” دانکن گفت.

حمایت در دانکن نسخه شامل بسیاری از خانه دسته بندی ها, بلکه سن تبار, creed, فرهنگ, قومیت, بی خانمانی, جنسی, نیروهای مسلح جانباز, وضعیت نیاز است که در حقوق مدنی فعالیت و یا داشتن اعمال حقوق حفاظت شده توسط قانون اساسی ایالات متحده متمم اول قانون اساسی. دانکن طرح نمی اضافه کردن زمان اضافی به زندان اما ایجاد یک جرم جداگانه از تعصب ارعاب پوشش حملات باعث آسیب جدی بدن و یا در اموال.

عضو مجلس نمایندگان گفت: Duncan شد wrecking ظریف سازش. مجلس دیوید Ralston است فشار به شدت برای خانه اصلی نسخه. همکار کالیفرنیا ، برایان کمپ می گوید: او به نظر می رسد به جلو به کار کردن با قانونگذاران.

دموکرات Calvin Smyre کلمبوس یک آمریکایی آفریقایی تبار است که طولانی ترین خدمت عضو مجلس وزارت امور خارجه گفت: این امر می تواند “فاجعه بار” اگر جلسه به پایان رسید و در هفته آینده بدون قبض.

“من فکر می کنم این امر می تواند یک لکه در مجمع عمومی من نمی دانم که ما همیشه می تواند زندگی می کنند پایین,” او گفت:.

پنج آشکارا گی گرجستان عضو مجلس نمایندگان در روز پنج شنبه مورد دانکن پیشنهاد.

“اگر شما شامل هر کس هر زمان شما در حال حفاظت از هیچکس” بروکهیون دموکرات متی ویلسون گفت:. دانکن لایحه را شامل نمی شود حمایت های جنسی و یا هویت جنسیتی; است که می تواند ترک نما مردم محافظت نشده.

“می گویند که جدی است لایحه فوق العاده توهین آمیز به دلیل این که نیاز به این قانون بیشتر است و حتی گنجانده شده در این لایحه” ویلسون گفت:.

Padilla-گودمن نیز اشاره کرد دانکن لایحه درخواست نمی خواهد به جنایات که نمی تواند آسیب جدی بدن مانند ساده حمله و یا تهدید و ارعاب.

گرجستان اصلی جنایات نفرت قانون اعمال شده به ارتکاب جرم “از تعصب و یا تعصب” ذکر شده اما هیچ protected دسته. به اتفاق آرا دادگاه قانون گفت: آن چنان گسترده آن “شامل هر امکان جانبداری و یا اولویت است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>