چگونه دنور شکل Jazz Drummer رودی ریستن آلبوم جدید

اگر چه jazz drummer رودی ریستن که مشغول به کار با بیل Frisell و ران مایل به زندگی در سواحل شرق از سال 2006 بسیاری از تجربه است که اطلاع رسانی بازی خود را اتفاق افتاده است در حالی که او در حال رشد بود تا در دنور. زمانی که ریستن بچه بود پدرش که مشغول به کار در یک ساز کارخانه ارسال خواهد او ابزار را امتحان کنید. ریستن آنها را بدون توقف و شروع به انجام در کلیسا, یادگیری چگونه به گوش دادن و پخش موسیقی در پاسخ به آنچه که واعظ می گفت.

ریستن را خواهد مینی Riperton و Teddy Pendergrass در حالی که برادر بزرگترش گوش به شرکت بد Led Zeppelin و جنیس جاپلین. در آن زمان او یک دانشجوی سال اول در دبیرستان ریستن شد استادانه با کلیسا و hip-hop grooves. که در سال یک معلم او را به بازی یک ضبط با jazz drummer جف “تعیین” وات یک همکار از Wynton و برانفورد مارسیاس بتی کارتر و مایکل Brecker و او شروع مادام العمر وسواس با موسیقی جاز.

پس از یک سال در دانشگاه شمال کلرادو ریستن رفت و در دانشگاه دنور که در آن او تسلط, بافت, رنگ و تکنیک های کلاسیک کوبه ای.

“هر بار که من انتخاب کنید تا چوب” ریستن می گوید: “مثل من لمس است تمام کلاسیک وقتی که من دارم بازی می کنم.”

او می گوید که روشن جدید, تک آلبوم, Vultureکه قطره جمعه, ژوئن 19 در ترومپت دیو داگلاس Greenleaf موسیقی اثر. در بسیاری از معابر شما می توانید هر بخشی از ضربت زنی تکنیک حتی جزئیات کوچک است.

“و این نیست که فقط از ضبط” ریستن می گوید. “که از راه من یاد گرفتم که فراموش سکته های مختلف در موسیقی کلاسیک قطع شده و پیوسته سکته مغزی, راه یاد گرفتم در مورد چگونه ظریف سنج رول می شود. یک pianissimo سنج رول است که به سختی قابل شنیدن است اما این به معنی همه چیز است. من یاد گرفتم که از کلاسیک فقط بافت گرمی است که شما می توانید از روش های خاصی از حمله به یک ابزار و روش های خاصی با استفاده از وسط تام به عنوان مخالف به لبه تام. این نوع از چیزهایی که من آموخته بازی های کلاسیک. این کل پر صدایی از یک مجموعه درام بازی های کلاسیک.”

در حالی که Vulture نشان می دهد که چگونه متنوع ریستن را می توان به عنوان یک درامر این آلبوم نیز نشان می دهد که چگونه همه کاره او می تواند چیزی است که منعکس شده در این آلبوم به عنوان.

“هنگامی که شما فکر می کنم در مورد vulture از چیزی است که شما فکر می کنم در مورد کل آن” ریستن می گوید: “مانند تمام شعاع چیزی. جامع است. شما ببینید همه چیز. اما با این ثبت شما ببینید همه چیز, اما شما در حال دیدن آن فقط یک چیز در یک زمان. شما شنیدن کلیسا جاز فانک. شما شنیدن راک و کلاسیک. شما شنیدن تمام چیزهای که من هستم. اما آن را مانند شما می توانید آن را همه در یک بار. زمانی که من در حال بازی بودم: ‘شما فقط همه چیز را که شما می دانید در حال حاضر اساسا. این است که همه چیز را که شما هستند. شما فقط بازی می کند.’ بنابراین آن را مانند این است که همه از من است.”

ریستن توصیف این آلبوم به عنوان داستان از او در موسیقی زندگی است. او در اصل برنامه ریزی شده به بازی برخی از قطعات کوتاه و شاید اضافه کردن برخی از نمونه ها و overdubs بعد. اما در راه به استودیو حدود پنج سال پیش تصمیم گرفت که او فقط می خواستم طبل و سنج. او می خواست آن را به انفرادی, درام, موسیقی و در عین حال پر از ملودی, هارمونی, شیار, احساسات و سبک و رنگ و بافت.

23-ترانه آلبوم تقسیم شده است. این اولین بار است که با الهام از موسیقی و شعر ریستن را دوست دارد. در برش اول “سیاه—Bad CoMPAny—پرنده” ریستن می گوید او را لمس در بیتلز “طرقه” و شرکت “احساس و عشق.” بخش اول از این آلبوم همچنین شامل آهنگ “معوق” که الهام گرفته شده بود Langston Hughes شعر “یک رویای به تعویق افتاده.”

این آهنگ در بخش دوم در حال ادای احترامات به موسیقی جاز بازیکنان مانند Frisell با آنها ریستن سفر کرده است و ثبت شده و همچنین Ornette Coleman و تلونیوس مانک. ریستن می پردازد ادای احترام به طبل مانند الوین جونز که تکنیک قدرتمند بوده است که عمده نفوذ و جک DeJohnette که ریستن می گوید: “یک مایع مرتب کردن بر اساس چیزی که او می کند که او حرکت می کند هموار بر روی طبل است.”

Vulture‘s سوم بخش موسیقی مقدس است. ریستن می گوید در حال رشد در کلیسای پنطیکاستی شد ضروری ترین بخشی که او به عنوان یک فرد و یک نوازنده.

“این اساس تقریبا همه چیز را که من بازی” ریستن می گوید: “از آنجا که آن را فقط که کل نوع تعامل و گفتگو در موسیقی و بافت. و در جریان آن و پس از احساس از اتاق روح از اتاق.”

آخرین بخش از این آلبوم است که به شکل دیگر موسیقی و اشعار او را دوست دارد. “یک ضربه محکم و ناگهانی انگشت” الهام گرفته شده بود هربی هنکاک تعبیر و هارمونیک ماجراهای در “یک انگشت ضربه محکم و ناگهانی” در حالی که “پاپ آهنگ عشق” است که با الهام از ملودی شاهزاده “زیبا ترین دختر در جهان” و “ما سرد واقعی” یک همراهی به پسر عمو بروکس شعر به همین نام است.

ریستن ثبت Vulture نیمی از یک دهه پیش بود اما او در انتظار زمان مناسب برای انتشار آن است.

با بسیاری از نوازندگان از کار به دلیل coronavirus خاموش ریستن می خواستم به رها کردن آن را در حال حاضر و با اهدای درآمد حاصل از فروش به MusiCares COVID-19 صندوق امداد.

“من قصد دارم برای اهدای پول به افرادی که به آنها نیاز دارید چون همه ما هستند” ریستن می گوید. “اگر من و صدمه زدن به من کمی کمک از بیکاری و یا هر آنچه که من سرد است. اما تصور کنید که افراد دیگر بودند که واقعا صدمه زدن به. وجود دارد برخی از افرادی که در حال مبارزه بیشتر از من پس از آن معنا ندارد برای من به سعی کنید یک دسته از پول برای خودم در حال حاضر زمانی که همه ما در حال مبارزه با یکدیگر. اجازه دهید این کار را با هم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>